Seksi Makyaj Nasıl Yapılır

Seksi Makyaj Nasıl Yapılır

Biz bynlr her zmn dikkt çekici olmk isteriz. Bunu bşrbilmek için çeşitli yöntemler deneriz. Özelliklede dışrıy çıkmdn önce stlerce yn krşısınd vkit hrcrız. Kıyfet, ykkbı, ksesur, sç ve seksi mkyj nsıl ypıldığını d öğrenip uygulrskhzırlığı tmmlmy çlışırız. Kıyfetleri vücudu srck şekilde olmsın vücut htlrını orty çıkrck kumşlrl bezenmiş şık kıyfetleri tercih ederiz. Seksi bir görüntü sergilemek sdece vücutl değil yptığımız seksi bir mkyjl nsıl  bu görüntüyü ön plnd tutmy ve dikkt çekici bkışlrın üzerimizde toplnmsın etrfımızdki insnlrın bizim eksenimiz de dönüp dolşmsın yrdımcı olur..

Seksi mkyjd en önemli ve en dikkt çeken bn göre dudk ve gözlerdir. Dudklrd kırmızının cnlı  ve prlk tonlrını kullnmk gerekir mkyjd seksilik  rıyorsnız. Renk geçişi oln gölgeler verilmiş dudklr oldukç popülerdir. Her döneme ve her mevsime uygundur. Tbi ki şunu d unutmmk lzım eğer dudklrd mkyjın seksi olmsını ve ön pln çıkmsının istiyorsk gözlere çok yoğun bir mkyj uygulmktn kçınmk gerekir.

Eğer gözlerde de yoğunluk olurs hem gözlerde ki yoğunluk hem de dudklrdki yoğunluk seksi bir görüntü yerine yüzün kpnmsın ve hoş olmyn bir görüntüyü sergilemek sizinde hoşunuz gitmez diye düşünüyorum.. Gözler… Nsıl seksi bir mkyj ypıldığını knıtlr. Bence gözler tm nlmıyl ve o bkışlrd sklı oln gizem seksi bir mkyj şile bütünleştiğim de thmin bile edilmeyecek bir görüntü ile krşılşbilirsiniz.

Gözler her şeyi nltır derler y seksi bkışlrd gözlerde sklı ve doğru bir mkyj ile bunu çıkrmk mümkün. Gözlere yoğun klın bir şekilde uygulycğımız göz klemlerini iki frklı tond seçmek size frklı bir hv ktr. İki frklı tond ki klemin gözün üst kısmıns koyu lt kısmınd dh çık oln klemi uygulmnız gözü orty çıkrır.

Göz üstüne kirpik dibinden yoğun olrk sürdüğünüz frı dış doğru çmnız ve gözün bşlngıç kısmındn dış kısmın doğru rengi çmk ve rimelin doğru kulnı mı ile gözdeki seksi mkyjı nsıl tmmlnır. Ve size şiddetle tvsiye edeceğim bir diğer şey ise tkm kirpikler. Çünkü uzun kirpikler göze ykışır ve gözü belirginleştirir. Size önerdiklerimi uyguldığınız tkdir de seksi bir bkışl bile bütün kleleri içten fethetmek  sizin elerinizde ki sihirli dokunuşlrd …

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/seksi-mkyj-nsil-ypilir/ttchment/seksi-mkyj-nsil-ypilir-1" rel="ttchment wp-tt-39961">

Yorum Yaz