Seksi Makyaj Nasıl Yapılır

Biz bayanlar her zaman dikkat çekici olmak isteriz. Bunu başarabilmek için çeşitli yöntemler deneriz. Özelliklede dışarıya çıkmadan önce saatlerce ayna karşısında vakit harcarız. Kıyafet, ayakkabı, aksesuar, saç ve seksi makyaj nasıl yapıldığını da öğrenip uygularsakhazırlığı tamamlamaya çalışırız. Kıyafetleri vücudu saracak şekilde olmasına vücut hatlarını ortaya çıkaracak kumaşlarla bezenmiş şık kıyafetleri tercih ederiz. Seksi bir görüntü sergilemek sadece vücutla değil yaptığımız seksi bir makyajla nasıl  bu görüntüyü ön planda tutmaya ve dikkat çekici bakışların üzerimizde toplanmasına etrafımızdaki insanların bizim eksenimiz de dönüp dolaşmasına yardımcı olur..

Seksi makyajda en önemli ve en dikkat çeken bana göre dudak ve gözlerdir. Dudaklarda kırmızının canlı  ve parlak tonlarını kullanmak gerekir makyajda seksilik  arıyorsanız. Renk geçişi olan gölgeler verilmiş dudaklar oldukça popülerdir. Her döneme ve her mevsime uygundur. Tabi ki şunu da unutmamak lazım eğer dudaklarda makyajın seksi olmasını ve ön plana çıkmasının istiyorsak gözlere çok yoğun bir makyaj uygulamaktan kaçınmak gerekir.

Eğer gözlerde de yoğunluk olursa hem gözlerde ki yoğunluk hem de dudaklardaki yoğunluk seksi bir görüntü yerine yüzün kapanmasına ve hoş olmayan bir görüntüyü sergilemek sizinde hoşunuza gitmez diye düşünüyorum.. Gözler… Nasıl seksi bir makyaj yapıldığını kanıtlar. Bence gözler tam anlamıyla ve o bakışlarda saklı olan gizem seksi bir makyaj şile bütünleştiğim de tahmin bile edilmeyecek bir görüntü ile karşılaşabilirsiniz.

Gözler her şeyi anlatır derler ya seksi bakışlarda gözlerde saklı ve doğru bir makyaj ile bunu çıkarmak mümkün. Gözlere yoğun kalın bir şekilde uygulayacağımız göz kalemlerini iki farklı tonda seçmek size farklı bir hava katar. İki farklı tonda ki kalemin gözün üst kısmınsa koyu alt kısmında daha açık olan kalemi uygulamanız gözü ortaya çıkarır.

Göz üstüne kirpik dibinden yoğun olarak sürdüğünüz farı dışa doğru açmanız ve gözün başlangıç kısmından dış kısmına doğru rengi açmak ve rimelin doğru kulanı mı ile gözdeki seksi makyajı nasıl tamamlanır. Ve size şiddetle tavsiye edeceğim bir diğer şey ise takma kirpikler. Çünkü uzun kirpikler göze yakışır ve gözü belirginleştirir. Size önerdiklerimi uyguladığınız takdir de seksi bir bakışla bile bütün kaleleri içten fethetmek  sizin elerinizde ki sihirli dokunuşlarda …

Yorum Yaz