Dişleri beyaz gösteren ruj renkleri

Dişlerimiz bizim için en önemli aydınlatıcılardandır ve her zaman için inci gibi dişler insanların beğenerek baktığı ve konuşurken kişiye iyi bir imaj veren kendisine saygısı olan insan diye düşündüren bir şeydir. Hal böyle olunca da dişlerimizi hiçbir zaman için ikinci plana atmak gibi bir durum söz konusu olamaz. Dişleri beyaz göstermek istiyor isek eğer dişlerimize günlük olarak gereken bakımı yapmalıyız.

Yemeklerden sonra fırçalayamıyor isek de hemen bir avuç su ile gargara yapıp temiz kalmasına yardımcı olmalıyız bir sonraki fırçalama işlemini yapana kadar. Dişleri beyazlatmanın diş üzerinden bakım yaparak ve ya tıbbi teknikler uygulamak mümkündür.

Dişleri beyaz gösteren tek şey bakım ve teknik tedbirler değildir. Aynı zaman da kullanmakta olduğumuz makyaj malzemeleri aracılığı ile de bakım yapmamız mümkündür. Mesela kullanacağınız ruj renkleri bu noktada size yardımcı olabilir. Yeter ki nasıl ve ne şekilde kullanmanız gerektiğini bilin.

Birçok bayan hangi makyaj malzemesi ile ne yapar bunu bilmiyor. Rujun kadınlar için önemi bambaşkadır. Bütün her şeyin bir tanesi yeterken rujun sayısında sınırlama asla olamaz. Çünkü ruj, kadının hayatının olmazsa olmasıdır. Yüzüne herhangi bir şey sürmemiş ve ya hiçbir şekilde boyamamış ise bu renksizliği hemen bir ruj sürerek kapatmaya çalışıyor. Sadece ruj sürerek de çarpıcı olunabiliyor.

Dişleri beyaz gösteren ruj renkleri arasında çok mat olmayan patlayan renkler vardır. Koyu pembe ve kırmızı tonları bunlardandır. Çok açık bir kırmızı belki çok da etkili olmayabilir ama orta derecede bir kırmızı tonu oldukça başarılıdır. Kötü bir ruj ise sizin için tam bir hayal kırıklığıdır.

Neyi kullandığımıza dikkat etmek gerekiyor. Parlak mat kalıcı veya nemlendirici her türlü ruj çeşidini dudaklarınızda deneyerek hangisinin size daha çok canlılık kazandırdığını ve hangi rengin dişleriniz beyaz gösterdiğini deneyerek de bulmanız mümkün. Gülüşünüz ile ruj renginize bakın ve sizi soldurmuş ise diş bakımında hemen silin bir başkasını deneyin. Deneyerek öğrendiğiniz de kalıcı olmuş olur böylece.

Yorum Yaz