Yeşil Tonlarda Göz Makyajı

Bayanlara yeşil renk doğa rengi bence sıcaklık veriyor. Yeşil tonlar doğayı temsil ediyor. Doğada bulunan bütün güzelliklerin o gözlerde yeşil tonları ile göz makyajı yapmayı sizi ve sizin gözlerini ön plana çıkması ve bütün gözlerin sizin üzerinde yoğunlaşmasına sebep olur. Bu yoğunluk sizi mutluluğun zirvesine götürür. Yeşil renk ağaçlar doğanın sıcaklığını yansıttığı gibi bayanlarda da göz makyajını yeşil tonlarında yapmaları onlara bir sıcaklık ve sempati kazandırıyor. Yeşil tonlarındaki makyaj her göz rengine uyuyor fakat mavi gözlü insanlara pek tercih etmelerini istemem. Açık kahverengi göze sahipseniz bence yeşil tonundaki farlar ve kalemler sizin idealleriniz arasında olmalı. Tabi koyu kahve renkli gözlerde de bu sizin için.

Tonları yeşil olan makyaj malzemelerini kahverengi göz ile harmanlanması ne kadar dikkat çekici olabilir. Bence siz bunu bir düşünün. Hele bir de siyahın o asaletli rengi varsa gözde yeşil tonlarında ve ışıltılı açık yeşil tonlarındaki makyaj sizi tamamlar. Yeşil göz renkleri için bir şey dememe gerek yok sanırsam çünkü koyu tonlardaki yeşiller, siyah eyeliner ve siyah göz kalemi ile tamamladığımızda o güzel gözlerin ve yeşil tondaki göze uygulanan makyajın sizi ön planda tutması size ne kadar çok mutluluk verir tahmin edemezsiniz.

Bu mutluluk ve göz makyajı sizin bundan sonraki tarzınızı belirlemede size yardımcı olur en sıkışık olduğunuz zamanda bile kafanızda olan bu yeşil tonundaki makyaj sayesinde o günü kurtarabilirsiniz. Hemen hemen farklı renklerde almak istediğimiz farların içinde yeşilin tonlarını bulmak mümkündür. Tabi bizim kurtarıcımızda yeşilin tonları olduğundan dolayı hem cebimize hem de bize hitap ediyor. Yeşili sevmek ve yeşili kullanmak hele gözlerde bizim için çok büyük bir farklılık göstermektedir.

Yeşilin birçok tonu olduğu için her ton her göze yakışmaz. Uygun tonu bulmak için ten rengi ile uyum içerisinde olması yeşilin göz makyajındaki tonlarında bulmak mümkündür. Yeşil ton makyaj uygulamak saç tonu ile de alakalıdır. Uygun kombinle ve yeşil renkteki göz makyajı ile o güne o geceye bulunduğunuz ortamda en şık gözlere ait olabilirsiniz.

Yorum Yaz