Yeşil Tonlarda Göz Makyajı

Yeşil Tonlarda Göz Makyajı

Bynlr yeşil renk doğ rengi bence sıcklık veriyor. Yeşil tonlr doğyı temsil ediyor. Doğd bulunn bütün güzelliklerin o gözlerde yeşil tonlrı ile göz mkyjı ypmyı sizi ve sizin gözlerini ön pln çıkmsı ve bütün gözlerin sizin üzerinde yoğunlşmsın sebep olur. Bu yoğunluk sizi mutluluğun zirvesine götürür. Yeşil renk ğçlr doğnın sıcklığını ynsıttığı gibi bynlrd d göz mkyjını yeşil tonlrınd ypmlrı onlr bir sıcklık ve sempti kzndırıyor. Yeşil tonlrındki mkyj her göz rengine uyuyor fkt mvi gözlü insnlr pek tercih etmelerini istemem. Açık khverengi göze shipseniz bence yeşil tonundki frlr ve klemler sizin idelleriniz rsınd olmlı. Tbi koyu khve renkli gözlerde de bu sizin için.

Tonlrı yeşil oln mkyj mlzemelerini khverengi göz ile hrmnlnmsı ne kdr dikkt çekici olbilir. Bence siz bunu bir düşünün. Hele bir de siyhın o sletli rengi vrs gözde yeşil tonlrınd ve ışıltılı çık yeşil tonlrındki mkyj sizi tmmlr. Yeşil göz renkleri için bir şey dememe gerek yok snırsm çünkü koyu tonlrdki yeşiller, siyh eyeliner ve siyh göz klemi ile tmmldığımızd o güzel gözlerin ve yeşil tondki göze uygulnn mkyjın sizi ön plnd tutmsı size ne kdr çok mutluluk verir thmin edemezsiniz.

Bu mutluluk ve göz mkyjı sizin bundn sonrki trzınızı belirlemede size yrdımcı olur en sıkışık olduğunuz zmnd bile kfnızd oln bu yeşil tonundki mkyj syesinde o günü kurtrbilirsiniz. Hemen hemen frklı renklerde lmk istediğimiz frlrın içinde yeşilin tonlrını bulmk mümkündür. Tbi bizim kurtrıcımızd yeşilin tonlrı olduğundn dolyı hem cebimize hem de bize hitp ediyor. Yeşili sevmek ve yeşili kullnmk hele gözlerde bizim için çok büyük bir frklılık göstermektedir.

Yeşilin birçok tonu olduğu için her ton her göze ykışmz. Uygun tonu bulmk için ten rengi ile uyum içerisinde olmsı yeşilin göz mkyjındki tonlrınd bulmk mümkündür. Yeşil ton mkyj uygulmk sç tonu ile de lklıdır. Uygun kombinle ve yeşil renkteki göz mkyjı ile o güne o geceye bulunduğunuz ortmd en şık gözlere it olbilirsiniz.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/yesil-tonlrd-goz-mkyji/ttchment/mkyj-2" rel="ttchment wp-tt-39370">

Yorum Yaz