Yaz Sezonunun 10 Popüler Makyaj Güzellik Trendi

su anda giymek isteyeceginiz 10 yaz guzellik trendi 7

Yz güzelliğim, kış güzelliğimden birz frklı görünüyor. Serin hv cilt tonumu solgun tutuyor ve ısınmk için birkç ktmn dh ihtiycım vr, bu yüzden yz güzellik rutinim çok hfif olck. Bu sezon kesinlikle denemeniz gereken bu 10 trendle şık yz görünümüme bir dım önde bşlyın!

En İyi Yz Güzellik Trendleri Nelerdir

Yz neredeyse geldi, yni yz güzellik rutininizi plnlmy bşlm zmnı! İşte bu sezon en iyi şekilde görünmenize yrdımcı olck en iyi yz güzellik trendleri:

1. Cildinizi güneşten korumk için güneş kremi şrttır. Hem UVA hem de UVB ışınlrın krşı koruyn bir güneş kremi kullndığınızdn emin olun.

2. Güneş doğrudn üzerlerine vurduğund gözlerinizi güneş gözlüğü vey şpk ile koruyun.

3. Her gün bol su içerek ve nemlendirici kullnrk cildinizi nemlendirin.

4. Çok ypy görünmemesi için zr zr bronzlştırıcı vey llık uygulyın. Yğlı görünmenize neden olbilecek çok fzl mkyj vey ckey görünmenize neden olck ğır elli uygulm yerine hfif elli uygulmyı tercih edin.

5. Özellikle hsss bir cildiniz vrs, cildinizde sert kimysllr kullnmktn kçının. Bunun yerine bitkiler vey yğlr gibi doğl mlzemeler kullnmyı deneyin.

[gllery ids="108953,108954,108955,108956,108957,108958,108959,108960,108961,108962,108963,108964"]

Kore Güzellik Trendi: Gelgit Kirpikleri

Yz, yeni güzellik trendlerini deneme ve yeni bir şeyler deneme zmnıdır. Piysy çıkn son trendlerden biri gelgit kirpikleridir.

Tidl kirpikler, kirpiklerinizin her iki trfın iki frklı mskr uygulnrk ypılır. Bu, kirpiklerinizde gerçekten göz lıcı dlg benzeri bir görünüm yrtır.

Bzı insnlr gelgit kirpiklerinin shte göründüğünü düşünür, nck slınd çok doğl görünürler. Bu yz görünümlerine birz ekstr bir şeyler ktmk isteyenler için mükemmeller.

Tidl kirpikleri denemeniz gerekip gerekmediğinden emin değilseniz, deneyin! Gözlerinizi kesinlikle dh güzel ve egzotik gösterecekler.

Uzun Süre Klıcı Mkyj: Her Durum Uygun Bir Görünüm

Tüm yıl boyunc kullnbileceğiniz bir yz güzellik trendi rıyorsnız, uzun süreli mkyj ypmyı deneyin. Uzun süre klıcı mkyj her durum için mükemmeldir ve her cilt tipinde hrik görünür. İster şehirde bir gece için dışrı çıkıyor olun ister kumsl gidiyor olun, uzun süre klıcı mkyj sizi hrik gösterecek!

Uzun süre klıcı mkyj uygulmsı kolydır ve gün boyu klıcı olck şekilde tsrlnmıştır. Çeşitli şekillerde uygulnbilir, böylece ihtiyçlrınız mükemmel şekilde uyn bir görünüm yrtbilirsiniz. İşe vey okul, htt sosyl etkinliklere uzun süre klıcı mkyj ypbilirsiniz. İster şık giyinin ister sde giyinin, uzun süre klıcı mkyj yz için hrik bir seçimdir!

Cilt Bkımı: Eksfoliye Edici, Nemlendirici ve Dengeleyici

Yz, cilt bkım rutininizi değiştirmek ve cilt bkım ürünlerinizin fydlrını rtırmk için mükemmel bir zmn! İşte bu yz denemek isteyeceğiniz üç cilt bkımı trendi:

1. Peeling: Bu, özellikle cildin dh yğlı ve sivilcelere eğilimli olduğu yz ylrınd önemlidir. Eksfolisyon, gözenekleri tıkybilen ve kırılmlr yol çbilen ölü cilt hücrelerinin ve urlrın çıkrılmsın yrdımcı olur.

2. Rehidrsyon: Yz mevsimi, cilt bkım rejiminizi değiştirmek ve nemlendirici içerikler kullnmy bşlmk için hrik bir zmndır. Bu bileşenler, kyboln nemi geri kznmy yrdımcı olur ve cildinizin pürüzsüz ve yumuşk hissetmesini sğlr.

3. Dengeleme: Güneşe mruz klm cilt knseri ve diğer hsr riskini rtırdığındn, yz mevsimi cilt için zor olbilir. Bu etkilere krşı koymk için her gün bir güneş kremi uyguldığınızdn emin olun ve cilt bkımı rejiminizi oksidsyon krşı korumy yrdımcı oln ürünlerle (ntioksidnlr gibi) dengeleyin.

Mkyj: Şimdi Kim Doğru Prıltıy Ship?

Yz, yeni güzellik trendlerini denemek için mükemmel bir zmndır. İster doğl bir ışıltı ister dh drmtik bir şey rıyor olun, birçok seçenek mevcut. İşte denemek isteyeceğiniz en iyi yz mkyj trendlerinden beşi:

1. Işıltılı cilt: Bu görünüm, cildinize ışıltı vermek için hfif fondöten ve vurgulyıcı ürünler kullnılrk elde edilebilir. Yüzünüze doğl bir görünüm vermek için bronzlştırıcı vey llık d ekleyebilirsiniz.

2. Şeftli ynklr: Bu görünüm, ğır mkyj kullnmdn ynklrınız renk ktmkl ilgilidir. Cilt tonunuzu tmmlyn tonlrd llık, vurgulyıcı vey ruj kullnmyı deneyin.

3. Aydınlık gözler: Bu görünümü elde etmek için, göz kpğınızın her yerine ve kırışıklığınızın ltın nötr bir gölgede göz frı uygulyrk bşlyın. Ardındn, kşınızı ve kirpik çizginizi belirginleştirmek için dh koyu bir gölge kullnın. Eşit ve pürüzsüz bir şekilde devm eden dh prlk bir renkte bir göz klemi ile bitirin.

4. Metlik göz klemi: Bu görünüm, günlük yşmlrın birz dh çekicilik ktmk isteyenler için mükemmeldir. Kirpiklerinizin dibine ve gözlerinizin dış köşelerine doğru metlik göz klemi uygulyın. Ardındn, kirpik çizginizden gözünüzün dış köşesine yty olrk bir çizgi çizin.

Yorum Yaz