Özel Günler İçin 10 Tırnak Sanatı Tasarım Fikri

ozel gunler icin 10 tirnak sanati tasarim fikri 9

Tırnklrınızı şık bir şekilde bitirmenin bir yolunu mu rıyorsunuz? Tırnk sntı, bunu ypmnın eğlenceli ve koly bir yoludur. Bu mklede, krmşık m yine de şık tırnk tsrımlrının nsıl oluşturulcğın dir bzı fikirler bulcksınız.

10 Tırnk Sntı Tsrımı

Çivi sntı tsrımlrı, çeşitli özel durumlr için kullnılbilir. İşte düğünler, doğum günleri, yıldönümleri ve dh fzlsı için kullnbileceğiniz 10 tırnk tsrımı:

1. Frnsız Mnikür

2. Chevron Çivi Sntı

3. Elms Tırnk Sntı

4. Çiçek Çivi Sntı

5. Yt Prtisi Nil Art

6. Prıltılı Tırnk Sntı

7. Plj Topu Çivi Sntı

8. Sfri Tırnk Sntı

9. Ttlı Tırnk Sntı

10. Şeker Kftsı Çivileri

[gllery ids="109193,109194,109195,109196,109197,109198,109199,109200,109201,109202,109203"]

Tırnk Sntı Tsrımlrı Nsıl Seçilir

Bir tırnk sntı prtisi vermeyi plnlıyorsnız klınızd bulundurmnız gereken birkç şey vr. Öncelikle, yeterli mlzemeye ship olduğunuzdn emin olun. Oje, fırç ve ipuçlrın ihtiycınız olck. İkincisi, durum uygun tırnk sntı tsrımlrı seçin. Örneğin, bir evlilik yıl dönümü prtisi veriyorsnız, bu olyı kutlyn tsrımlr seçin. Üçüncüsü, yrtıcı olun! Kendi nil rt tsrımlrınızı oluşturbilir vey Pinterest vey Instgrm’dki popüler nil rt tsrımlrını kullnbilirsiniz. Son olrk, iyi eğlenceler! Bir tırnk sntı prtisi düzenlemek tmmen eğlenmekle ilgilidir!

Tırnk Boym

Özel gününüze birz dh fzl hv ktmk için özel bir tırnk tsrımı rıyorsnız, bir tırnk tsrımı boymktn bşk bir şey rmnız gerek yok. Tırnk sntı söz konusu olduğund sonsuz olsılık vrdır ve bir tırnk tsrımı ypmk, yrtıcı yönünüzü göstermenin en bsit ve en eğlenceli yollrındn biridir.

Arlrındn seçim ypbileceğiniz birçok frklı tırnk tsrımı vrdır ve ihtiycınız oln tek şey birz cil ve fırçdır. En iyi ynı, bir tırnk tsrımını boymnın tmmen özelleştirilebilir olmsıdır – bunu istediğiniz kdr bsit vey krmşık hle getirebilirsiniz. İster bsit ister dh brtılı bir şey rıyor olun, bir tırnk tsrımı ypmk, özel gününüze ekstr bir czibe ktmnın mükemmel bir yoludur.

Polonylı Mnikür Oluşturmk İçin İpuçlrı

Tırnk sntı, kişiliğinizi göstermenin ve ruh hlinizi ifde etmenin popüler bir yoludur. İster bsit bir tsrım ister dh yrıntılı bir tsrım rıyor olun, rlrındn seçim ypbileceğiniz çeşitli tırnk sntı tsrımlrı vrdır. İşte öne çıkck ve bir çıklm ypck bir cil mnikürü oluşturmk için bzı ipuçlrı.

1. Doğru renkleri seçerek bşlyın. Tırnk sntınız için renk seçerken, durumu düşündüğünüzden emin olun. Doğl renklerde bsit bir mnikür günlük durumlr için hrik olbilirken, dh şenlikli bir şey özel bir etkinlik için dh iyi olbilir.

2. Drmtik bir etki yrtmk için zıt renkler kullnın. İki frklı rengi bir ry getirerek göz lıcı bir tsrım oluşturbilirsiniz. Örneğin, tırnklrınızın uçlrınd çık bir renk ve tbn ykın yerlerde dh koyu bir renk kullnın. Bu, ilginç bir kontrst yrtck ve tırnklrınız ekstr bir güzellik boyutu kzndırcktır.

3. Tırnk sntı tsrımlrınızd derinlik ve boyut eklemek için metlik kullnın. Metlik gölgeler, herhngi bir renk kombinsyonuyl hrik görünür, bu yüzden denemekten korkmyın. Metlik cillrı vurgu tırnklrı olrk vey htt tsrımınızın n odk noktsı olrk kullnbilirsiniz.

Tırnk Sntı Tsrımlrı İçin Kurum Süresi

Tırnk sntı tsrımlrı, bir üst kt ile düzgün bir şekilde kptıldığınd iki hfty kdr dynbilir.

Tırnk sntı tsrımlrın gelince, nhtr, bunlrın bir üst kt ile düzgün bir şekilde kptıldığındn emin olmktır. Bu, tsrımın iki hfty kdr tze ve cnlı görünmesini sğlmy yrdımcı olcktır. Çoğu tırnk sntçısı, tırnk sntı tsrımlrı için özel olrk üretilmiş bir üst kt kullnılmsını önerir çünkü bu kplmlr genellikle dh viskozdur ve tsrımın yerinde sğlm bir şekilde klmsın yrdımcı olur.

Yorum Yaz