Siyah Elbiseye Nasıl Makyaj Yapılmalı?

Siyah Elbiseye Nasıl Makyaj Yapılmalı?

Hytt ikmesi olmyn yni yeri doldurulmz nlr, kişiler, eşylr ve htt renkler vrdır. Nitekim siyh içinde ynı şeyden bhsedilebilir. Siyhın insn ruhu üzerinde ki olumsuz etkisinden hep bhsedilse de; siyh giyen insnlrın kendini hep çok iyi hissettiği de bilinen ve reddedilmez bir gerçek. Siyh; her rengi kldırbilecek bir güce ship olduğu için, bu siyh elbiselerin mkyj ile kombinesinde de geçerlidir. Siyh elbiseye nsıl mkyj ypılmlı?sorusunun cevbı bsit. Her tür mkyj ypılbilir. Tbi ki belli kidelere uyrk ve mkyj ypm tekniklerine sdık klrk, siyh elbiseyle mkyj ypılbilir.

Siyh elbiseye ypılck mkyjın seçimi konusu, siyh elbiseyi giyeceğimiz zmn ve yer ile bizzt lklıdır. Siyh elbiseler günlük kıyfetimiz olrk üstümüzde ise ypılck mkyjın yoğunluğu d gün ışığı ile ters orntılı olmlıdır. Gece stlerine denk düşen ve özel bulduğunuz bir yer ve zmn diliminde iseniz siyh elbiseyle ypılck mkyj d gece ile doğru orntılı olmlıdır.

Yni özetle; siyh elbiseye ypıln mkyj gündüz stlerinde dh sde, gece stlerinde ise dh bskın olmlı. Gün içinde kullnıln siyh elbiseye en uygun göz mkyjı tonlrı şmpny ve ltın rengi tonlrıdır. Elbette frklı renkler de kullnılbilir nck burd mç gün içinde, gün ışığının yrtmy çlıştığımız siyh elbise ve mkyjkombinesini bozmmsıdır. Ypılck dudk mkyjınd d gün ışığın krşı dh dirençli tonlr seçilmelidir. Dirençten ksıt, rengin koyuluğu değil ksine dudk mkyjı için kullnılck rengin şeffflığıdır.

Gece ktılcğımız bir dvet vrs ve seçtiğimiz elbise siyh elbise ise ypcğımız mkyjın siyh elbiseyle uyumlu olmsı için izlenecek yol belli. Siyh elbiseyle ypılck mkyjd y gözler öne çıkmlı y d dudklr. Gözlerin öne çıkmsı ise hedefimiz seçilecek tonlr ve ypılck mkyjın tekniği önemli, kuyruklu bir göz mkyjı ile siyh elbiseniz yrı hv ktck ve birbirini destekleyecektir. Bununl birlikte mcımız dudklrı koyu tonlrl öne çıkrmks çık tonlrd kullncğımız frlrı, ince bir eyelinerle desteklemekte ve sdece göz htlrını öne çıkrmkt fyd vr.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/siyh-elbiseye-nsil-mkyj-ypilmli/ttchment/mkyj-3" rel="ttchment wp-tt-39834">

Yorum Yaz