Dudakları Kalın Gösterme

Dudakları Kalın Gösterme

Yüz mkyjınd son dım oln dudk mkyjı, kişinin lbenisini yükselten özellikle seçeceği ton ve yptığı mkyjl örtüşen trzd bir dudk mkyjı ise, bu iş bşrıyl tmmlnmış demektir. Dudk mkyjı konusu her geçen gün gündemde hem frklı ürünlerle hem de frklı tekniklerle krşımız çıkmkt. Dudklrımız çevresel hsrlrdn ve bkterilerden ilk olrk etkilenen orgnımızdır. Bu sebeple dudk bkımı konusund itin edilmeli ve her zmn sğlıklı dudklr ship olmk için piysd kolyc bulunn ürünlerle bu bkım düzenli olrk ypılmlıdır.

İtinyl seçilmesi gereken veözellikle ürün seçilmeden önce gerçek mnd bilgi lınmsı gereken dudklr konusund çok fzl bilgi ve ürüne kolylıkl ulşmk mümkün. Kozmetik mrk üreticileri de bu konud kendilerine düşen rştırmlrı, geliştirmeleri ypmkt ve kullnıcının önce doğru bilgi lmsını sğlyrk, ihtiycın uygun oln doğru ürüne ulşmsı yönünde sürekli çlışmktlr. Öncelikle öğrenmemiz gereken dudklrımızın, dudk mkyjı sırsınd inceltilmeye mi? yoks klınlştırmy mı? ihtiycı vr.

Özellikle kuru, çtlyn dudklrınız vrs bunun için üretilmiş özel dudk mskelerini kullnmnızı öneririz. Bunu net biçimde belirlediğimiz zmn ihtiycımız oln sdece bu ihtiycın doğru mrklı, doğru ürünleri ve doğru tekniklerle kullnılmsı. Dudklrı klın göstermek için, dudklrın gerçek mnd ince olmsı gerekiyor. Doğl olrk klın dudklrı olnlrın bu bhsedeceğimiz işlemleri ypmsın gerek yok. Klın dudklrı oln insnlrın işi, dudklrını klın göstermek isteyenlerin işinden dh koly.

Dudklrının ince olduğundn şikyet eden ve mkyjı esnsınd, dudk mkyjının içine tcğı birkç bsit dım ve teknikle dudklrını klın göstermesi mümkün. İşte klın görünen dudklr için bsit birkç ipucu. Dudk mkyjımız sırsınd kullndığımız dudk klemlerimizin kullnımını hepimiz biliyoruz.

Dudk kleminin dudk httının hemen ltındn düzgünce sürülmesi durumund dudklr birkç tık dh dolgun ve klın gösterecektir. Diğer yndn yine piysd kolyc bulunbilecek slikonlu rujlr, dudklrın klın görünmesine yrdım etmek üzere tsrlnmış ve piysy sürülmüş ürünlerdir. Üst ve lt dudklrınız için frklı tonlrd kullncğınız rujlr (çok uç ton frkı olmmsı kydıyl) bu sorunun çözümüne yrıc yrdımcı olcktır.

< href="http://www.3kmod.com/cilt-bkimi-ve-guzellik/mkyj-cilt-bkimi-ve-guzellik/dudklri-klin-gosterme/ttchment/dolgun-dudklr" rel="ttchment wp-tt-36669">

Yorum Yaz