Yaz Sezonu Sunset Straplez Mayo Bikini Modelleri

Bayanlar artık plaj giyiminde sadece bikini ve mayoyu tercih etmiyorlar. Yine bikini ve ya mayoya rağbet var ancak onlar artık mayokini giymeyi daha modaya uygun buluyorlar. Fiziğine güvenen ve kıyafetin bir albeninin olduğunu inanan bayanlar için mayokini iyi bir seçenek olmaya başladı. yaz sezonu yaklaşırken bayanların fiziğine güvenmediğini çok daha az duyar olduk çünkü artık yaz mevsimi gelmeden en az birkaç ay evvel bayanlar diyete giriyor ve düzenli spor yaparak iyi görünen bir vücuda sahip olmaya çalışıyorlar.bu çabaları karşılıksız kalmayan bayanlar ve ya böyle bir çabaya hiç girmeyen bayanlar iddialı bir mayokini ile plajlarda boy göstermek istiyor. İddialı olması bakımından da son zamanlarda moda olan çeşit straplez mayokini oldu.

mayokini modelleri için kendini uygun görmeyen ve giymeye hazır hissetmeyen giyemeyeceğini düşünen bayanlarımıza bir öneri olarak bu bayanlara vücut şekilleri ne şekilde olursa olsun ve vücut ölçüleri nasıl olursa olsun kendileri ile her zaman barışık olmaları gerektiğini söyleyelim. Herkes mayokini giymek zorunda değil ve bikini ve mayonun da plajda yer almasına gerek var. Sunset straplez mayokini her zaman herkesin göre göre alışmış olduğu mayo ve bikini modellerinin dışına çıkıp farklı bir şeyler giymenin iyi bir alternatifi olmuş durumda.

yaz sezonu Sunset straplez mayokini modelleri ile yaz sezonunda moda olan tüm koleksiyonların son zamanların modasında öne çıkmış olan bütün çeşitleri var. Pembe ve mavi ile bu iki rengin tüm tonlarının da sık sık görüldüğü mayokini modellerinde en çok öne çıkan renk her kıyafette olduğu gibi yine siyahtır. Siyah rengi plaj kıyafetleri bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir çünkü siyah rengi bir bikini, mayo ve mayokini giyince bayanlar kendilerini daha seksi hissediyor. Giyilen şeyin tür olarak straplez olması da bu iddialı olma düşüncesini tetikliyor ve daha çok tercih edilmesine sebep oluyor.

Yaz Sezonu Sunset Straplez Mayo Bikini Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz