Bayan Ceket Modelleri

Sonbahara en çok yakışan ve tüm kıyafetlerimizle flörtleşen tasarım, klasik blazer cekettir diye düşünüyoruz. Sorbe’nin blazer’ları damağınızda tatlı bir lezzet bırakacak nitelikte.

Damakta tat bırakan, güzel bir karışım misali… Üstelik maskülen stiliniz olmasına gerek yok, gardırobunuzda gerçek bir klasik istiyorsanız Sorbe’nin blazer ceketleriyle tanışmalısınız.

FOTOĞRAF: ELİF ÇAKIRLAR&BARIŞ ARAS/FLU FOTO

Sorbe markasının kurucusu ve tasarımcısı Başak Barlas, Koç Üniversitesi’nden mezun olduktan sonra kariyerine aile şirketinde başlıyor. Modaya ilgisi gün geçtikçe çoğalan Başak, en sonunda kendi markasını yaratmaya karar veriyor.

3K: Markanızı kurma hikayeniz nasıl?

BAŞAK BARLAS: Tasarım alanında çeşitli eğitimler aldım ve markamın karakteri üzerinde çalıştım. Hayalim minimal ancak fit ve çekici görünen maskülen kadını yaratmaktı. Bunun için çizginin dışında yürüyecek bir marka hayata geçirmek istedim. Yıllardır tekstil işindeki eşimin de desteğiyle aklımdaki projeyi hayata geçirdim.

3K: İsmi neden Sorbe?

B.B.: Tamamen yaşanmış güzel bir andan doğan bir isim. Sorbe sadelik ve eleganlığı temsil ediyor. Her an bulunmayan ama bulunduğu zaman damakta tat bırakan, özgün ve güzel bir karışını gibi.

GİZLİ DETAYLAR

3K: Nasıl bir çizgisi var Sorbe’nin ve son bahar-kış koleksiyonunda hangi parçaları bulabiliriz?

B.B.: Ceket, kadının gardırobunda yatırını kabul edilebilecek ikonik bir parçadır. Benim de tamamen vazgeçilmezim diyebilirim. Sorbe ceketlerinde en önemli özellik kumaşların kalitesi ve tasarımdaki gizli detaylar. Bir kadının Sorbe ceketleriyle kendisini fit ve dikkat çekici hissetmemesi mümkün değil. Bunun için özel dikiş detayları ve kalıplar kullanıldı. Koleksiyonumuzda üç farklı kadının hikayesi anlatılıyor. Kruvaze, “The Maskülen Feminen”, kendi manifestosunu yazan kadınların tercihi. “The Gentle Woman”, ipek saten kumaşlarıyla gündüzden geceye stilini koruyan kadınların arzu nesnesi. “The Timeless Lady”y-se mono ceketlerle kendi tarzını her yerde göstermeye aday olanlar için.

3K: Neden bir Sorbe blazer’a sahip olmalıyız?

B.B.: Zamansız olduğu ve çabasız şıklık dediğimiz duruşu yakalamak için. Aynı zamanda kendinizi her daim iyi hissetmek için de.

3K: Stil ikonunuz var mı?

B.B.: Fransız kadınları diyebilirim. Ca-roline de Maigret örneğin!

3K: Tasarımlarınıza nereden ulaşabiliriz?

B.B.: Showroom’umuz Bebek’te.

Orada müşterilerimize bire bir hizmet veriyoruz. Modelleri deneyip kendilerine en uygun modeli seçme şanslarına sahip oluyorlar, ‘fflsorbe

Bayan Ceket Modelleri Resimleri
Bayan Ceket Modelleri_6.jpg

Bayan Ceket Modelleri_11.jpg

Bayan Ceket Modelleri_8.jpg

Bayan Ceket Modelleri_4.jpg

Bayan Ceket Modelleri_15.jpg

Bayan Ceket Modelleri_12.jpg

Bayan Ceket Modelleri_16.jpg

Bayan Ceket Modelleri_3.jpg

Bayan Ceket Modelleri_7.jpg

Bayan Ceket Modelleri_5.jpg

Bayan Ceket Modelleri_1.jpg

Yorum Yaz