Ranza modelleri

Ev dekorsyonund ln kznmk yd çocuk odsı için tercih edilen rnz modelleri tsrımlrıyl ilgileri yeniden çekiyor. Mrk rflrını incelediyseniz eğer, çok şık modellerin ön plnd olduğunu görebilirsiniz. Ben bu modellerin birz dışın çıkıp, hemen her ülkenin frklı rnz modelleri tsrımlrını sizlerle berber pylşmk istedim. Bunun ynınd tercih edeceğiniz kullnım şekline göre doğru oln renk ve tsrımlrı d sizlerle pylşmk istiyorum. Umrım bu yzıyı okuduktn sonr rnz ytklrı hkkınd fikir shibi olbilirsiniz. Mrk konusund d sizleri fikir shibi ypmk istiyorum.

Şimdi ev dekorsyonu seçimleri oldukç kritiktir. Sizin hyl gücünüze bğlı olrk, eğlenceli ve bir o kdrd ilgi çekici bir dekoru sğlybilirsiniz. Bu dekoru çoğu kez sğlmk için çb srf edenler son nokt vuruşlrın geldikleri zmn yer sıkıntısı yşybiliyorlr. Mesel çocuk odsı için dekorsyon plnı ypn veliler, doğru seçimi ypmyıp, çift ytk yerine, rnz modelleri rsındn seçimler ypıyorlr. Bence gerçekten prtik. Zten dekor şmsınd prtik olmk her zmn için ideldir. Bu sebeple sdece bu model için değil, hemen her tsrım için prtik olmy özen göstermelisiniz. rnz ytk tsrımlrı her yş grubunun tercih edebileceği trzd görünüyor. Ben sdece çocuk odsı için tercih edilen tsrımlr bkmdım. Bunun ynınd özel bir hobi odsı için ve htt misfir odsı için dhi tercih edilebilecek rnz ytk modellerine bktım. Çok şık modellerle de krşılştığımı söyleyebilirim. Geçtiğimiz günlerde bu görselleri bir rkdşım gösterdim. O d kendi butik oteli için bir rnz ytk rıyormuş. Çok hoşun gitti ve dekor işleminde z ols on yrdımcı olmy çlıştım. 

Rnz çeşitleri sezonund o kdr fzl ki, hngi modeli seçeceğinize krr veremeyebilirsiniz. Bunu d nck seçimini ypcğınız kullnım lnın göre seçebilirsiniz. Mesel çocuk odsı için bir rnz modeli rıyorsnız, kesinlikler renkli ve eğlenceli oln modelleri tercih etmelisiniz. Bunun ynınd krrsız kldığınız renkler de olbilir. Bu tür seçimlerinizde de duvrın rengi, odnın boyutun göre detylrı çıkrrk kendi krrlrınızı vermelisiniz. Alcğınız modelin bz klitesine de önem vermeyi ihml etmeyin. Klite her zmn için en bşt düşünülmesi gereken önemli bir detydır. Bu yüzden doğru krrlr için kliteli mrklr yönelin.

Birçok byn bu yzıyı okuduktn sonr, resimlerini sunduğumuz bu modelleri nerelerde bulcklrını bilmiyor. Ben kliteli birkç mrkyı sizlere sunmk istiyorum. Dh çok rnz tkımlrın göre doğru mrkyı tercih edin. Ev dekorsyon işlemlerinde en çok beğendiğim birkç mrkyı sizlerle pylşmk istiyorum. Ike, İstikbl, Çilek, Ytş, Bellon mrklrı günümüzde çok sık tercih edilen mrklr rsın girmiş durumdlr. Bu nedenle klite ve ürün sonrsı destek çısındn d sizlere yrdımcı olbilecek mrklr olduğunu düşünüyorum. Rnz çeşitleri ve fiytlrı olrk d son derece uygun ürünler olduğunu düşünüyorum. Bklım sizler için seçtiğimiz bu tsrımlr kç pun vereceksiniz?

[gllery columns="2" ids="7054,7055,7056,7057,7058,7059,7060,7061,7062,7063,7064,7065,7066,7067,7068,7069,7070,7071,7072,7073" size="lrge"]

Yorumlar

  1. fatih ahıskalı 17 Temmuz 2016

Yorum Yaz