Ranza modelleri

Ev dekorasyonunda alan kazanmak yada çocuk odası için tercih edilen ranza modelleri tasarımlarıyla ilgileri yeniden çekiyor. Marka raflarını incelediyseniz eğer, çok şık modellerin ön planda olduğunu görebilirsiniz. Ben bu modellerin biraz dışına çıkıp, hemen her ülkenin farklı ranza modelleri tasarımlarını sizlerle beraber paylaşmak istedim. Bunun yanında tercih edeceğiniz kullanım şekline göre doğru olan renk ve tasarımları da sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım bu yazıyı okuduktan sonra ranza yatakları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Marka konusunda da sizleri fikir sahibi yapmak istiyorum.

Şimdi ev dekorasyonu seçimleri oldukça kritiktir. Sizin hayal gücünüze bağlı olarak, eğlenceli ve bir o kadarda ilgi çekici bir dekoru sağlayabilirsiniz. Bu dekoru çoğu kez sağlamak için çaba sarf edenler son nokta vuruşlarına geldikleri zaman yer sıkıntısı yaşayabiliyorlar. Mesela çocuk odası için dekorasyon planı yapan veliler, doğru seçimi yapamayıp, çift yatak yerine, ranza modelleri arasından seçimler yapıyorlar. Bence gerçekten pratik. Zaten dekor aşamasında pratik olmak her zaman için idealdir. Bu sebeple sadece bu model için değil, hemen her tasarım için pratik olmaya özen göstermelisiniz. ranza yatak tasarımları her yaş grubunun tercih edebileceği tarzda görünüyor. Ben sadece çocuk odası için tercih edilen tasarımlara bakmadım. Bunun yanında özel bir hobi odası için ve hatta misafir odası için dahi tercih edilebilecek ranza yatak modellerine baktım. Çok şık modellerle de karşılaştığımı söyleyebilirim. Geçtiğimiz günlerde bu görselleri bir arkadaşıma gösterdim. O da kendi butik oteli için bir ranza yatak arıyormuş. Çok hoşuna gitti ve dekor işleminde az olsa ona yardımcı olmaya çalıştım. 

Ranza çeşitleri sezonunda o kadar fazla ki, hangi modeli seçeceğinize karar veremeyebilirsiniz. Bunu da ancak seçimini yapacağınız kullanım alanına göre seçebilirsiniz. Mesela çocuk odası için bir ranza modeli arıyorsanız, kesinlikler renkli ve eğlenceli olan modelleri tercih etmelisiniz. Bunun yanında kararsız kaldığınız renkler de olabilir. Bu tür seçimlerinizde de duvarın rengi, odanın boyutuna göre detayları çıkararak kendi kararlarınızı vermelisiniz. Alacağınız modelin baza kalitesine de önem vermeyi ihmal etmeyin. Kalite her zaman için en başta düşünülmesi gereken önemli bir detaydır. Bu yüzden doğru kararlar için kaliteli markalara yönelin.

Birçok bayan bu yazıyı okuduktan sonra, resimlerini sunduğumuz bu modelleri nerelerde bulacaklarını bilmiyor. Ben kaliteli birkaç markayı sizlere sunmak istiyorum. Daha çok ranza takımlarına göre doğru markayı tercih edin. Ev dekorasyon işlemlerinde en çok beğendiğim birkaç markayı sizlerle paylaşmak istiyorum. Ikea, İstikbal, Çilek, Yataş, Bellona markaları günümüzde çok sık tercih edilen markalar arasına girmiş durumdalar. Bu nedenle kalite ve ürün sonrası destek açısından da sizlere yardımcı olabilecek markalar olduğunu düşünüyorum. Ranza çeşitleri ve fiyatları olarak da son derece uygun ürünler olduğunu düşünüyorum. Bakalım sizler için seçtiğimiz bu tasarımlara kaç puan vereceksiniz?

Ranza modelleri ResimleriYorumlar

  1. fatih ahıskalı 17 Temmuz 2016

Yorum Yaz