Dünyaca ünlü makyaj sanatçısından özel tüyolar

MAKYAJ SANATÇISI MALLY RONCAL, “YILLARDIR İYİ UYUYAMIYORUM” DİYOR.

Ama bunu onun yüzüne bakarak anlaman mümkün değil. Üç çocuk annesi olan, Beyonce gibi ünlülerle sürekli seyahatlere çıkan Roncal, bunların yanı sıra başarılı bir kozmetik firmasının yöneticiliğini yapıyor. Bunlara rağmen taze ve capcanlı görünmeyi başarıyor. Bu kadar iş yüküne rağmen Roncal’ı hâlâ capcanlı gösterebilen makyaj numaralarını, zombi gibi uyandığın sabahlarda kullabilirsin.

Koyu halkaları yok et.

Altın rengi ya da cilt renginden çok az açık sarı tonlarında bir kapatıcı, göz altlarındaki koyuluk ve morlukları yok etmeye yardımcı olabilir. Nazik parmak ucu darbeleriyle gözlerinin iç kenarlarından dışa doğru yarım daire çizerek uygula.

Cildin ışıldasın.

Mat ve yorgun görünen cildine ıslak görünüm veren bir fondötenle canlılık kazandır: Krem ya da likit fondötenler de işe yarıyor (üzerinde mat yazmadığı sürece). Fondöteni göz kapaklarına ve çene çizginin altına da uygulamayı unutma.

mağazalarında) dene. Cilt tonuna uygun bir aydınlatıcı seçmek içinse Roncal’un tavsiyesine kulak ver:

“Açık tende gümüş tonları, buğday tende altın tonları hoş bir görünüm sağlar. Koyu tenlilerse bronz tonları tercih edebilir.” Aydınlatıcını kaş çizginin altına, burnunun ucuna, elmacık kemiklerine ve dudağının üstüne uygulamalısın.

Çizgileri çek. iri ve ışıldayan gözler için iki göz kalemini birden kullan. Siyah ya da kahverengi bir kalemi, kirpik çizgin boyunca ince ve derin bir çizgi hâlinde uygula. Kalemin cildinde çok belirgin durmadığından emin olmalısın. İlk çizginin üstünden, daha açık tonda ama hafif ışıltı veren bir göz kalemiyle tekrar geç. Koyu gri ile siyahı veya bronz renkle koyu kahverengiyi kombinleyebilirsin.

Kirpiklerine hacim ver. Gözlerini daha büyük göstermek için siyah renkte ve kirpiklerine ekstra hacim katan bir maskara seç. Maskara fırçasını kirpik diplerinden gözün dış kısımlarına doğru uygulamak yerine, gözlerinin iç kenarlarına doğru uygula.

Mally Roncal Kimdir?

• Jennifer Lopez ve Angeline Jolie gibi isimlerle çalışan makyaj sanatçısı

• Mallybeauty.com, Ulta mağazaları ve evden alışveriş hizmeti sunan QVC televizyon kanalında satılan Mally Beauty isimli kozmetik markasının kurucusu ve genel müdürü

• Love, Lashes and Lipstick:

My Secrets for a Gorgeous Happy Life kitabının yazarı

Aydınlatıcı kullan.

Roncal, yanlış ürünler kullanan birçok kadın gördüğünü söylüyor: Mat fondöten ya da beyaz ışıltılı ürünler sıkça tekrarlanan yanlışlar, istediğin parlak bir görünümse, ekstra ışıltılı ürünlere ihtiyacın yok. Bobbi Brown’un “rüya krem” olarak adlandırdığı Extra Illuminating Moisture Balm’ı (A205, Bobbi Brown
adim adim kusursuz makyaj yapimi 02 – Topuklu Haber 3KModa

Dünyaca ünlü makyaj sanatçısından özel tüyolar Resimleri
Dünyaca ünlü makyaj sanatçısından özel tüyolar

Adım Adım Göz Makyajı Uygulama Kadın, Kadın Sitesi, Kadın … 3KModa

Dünyaca ünlü makyaj sanatçısından özel tüyolar

Yorum Yaz