Dünyaca ünlü makyaj sanatçısından özel tüyolar

MAKYAJ SANATÇISI MALLY RONCAL, “YILLARDIR İYİ UYUYAMIYORUM” DİYOR.

Am bunu onun yüzüne bkrk nlmn mümkün değil. Üç çocuk nnesi oln, Beyonce gibi ünlülerle sürekli seyhtlere çıkn Roncl, bunlrın ynı sır bşrılı bir kozmetik firmsının yöneticiliğini ypıyor. Bunlr rğmen tze ve cpcnlı görünmeyi bşrıyor. Bu kdr iş yüküne rğmen Roncl’ı hâlâ cpcnlı gösterebilen mkyj numrlrını, zombi gibi uyndığın sbhlrd kullbilirsin.

Koyu hlklrı yok et.

Altın rengi y d cilt renginden çok z çık srı tonlrınd bir kptıcı, göz ltlrındki koyuluk ve morluklrı yok etmeye yrdımcı olbilir. Nzik prmk ucu drbeleriyle gözlerinin iç kenrlrındn dış doğru yrım dire çizerek uygul.

Cildin ışıldsın.

Mt ve yorgun görünen cildine ıslk görünüm veren bir fondötenle cnlılık kzndır: Krem y d likit fondötenler de işe yrıyor (üzerinde mt yzmdığı sürece). Fondöteni göz kpklrın ve çene çizginin ltın d uygulmyı unutm.

mğzlrınd) dene. Cilt tonun uygun bir ydınltıcı seçmek içinse Roncl’un tvsiyesine kulk ver:

“Açık tende gümüş tonlrı, buğdy tende ltın tonlrı hoş bir görünüm sğlr. Koyu tenlilerse bronz tonlrı tercih edebilir.” Aydınltıcını kş çizginin ltın, burnunun ucun, elmcık kemiklerine ve dudğının üstüne uygulmlısın.

Çizgileri çek. iri ve ışıldyn gözler için iki göz klemini birden kulln. Siyh y d khverengi bir klemi, kirpik çizgin boyunc ince ve derin bir çizgi hâlinde uygul. Klemin cildinde çok belirgin durmdığındn emin olmlısın. İlk çizginin üstünden, dh çık tond m hfif ışıltı veren bir göz klemiyle tekrr geç. Koyu gri ile siyhı vey bronz renkle koyu khverengiyi kombinleyebilirsin.

Kirpiklerine hcim ver. Gözlerini dh büyük göstermek için siyh renkte ve kirpiklerine ekstr hcim ktn bir mskr seç. Mskr fırçsını kirpik diplerinden gözün dış kısımlrın doğru uygulmk yerine, gözlerinin iç kenrlrın doğru uygul.

Mlly Roncl Kimdir?

• Jennifer Lopez ve Angeline Jolie gibi isimlerle çlışn mkyj sntçısı

• Mllybeuty.com, Ult mğzlrı ve evden lışveriş hizmeti sunn QVC televizyon knlınd stıln Mlly Beuty isimli kozmetik mrksının kurucusu ve genel müdürü

• Love, Lshes nd Lipstick:

My Secrets for Gorgeous Hppy Life kitbının yzrı

Aydınltıcı kulln.

Roncl, ynlış ürünler kullnn birçok kdın gördüğünü söylüyor: Mt fondöten y d beyz ışıltılı ürünler sıkç tekrrlnn ynlışlr, istediğin prlk bir görünümse, ekstr ışıltılı ürünlere ihtiycın yok. Bobbi Brown’un “rüy krem” olrk dlndırdığı Extr Illuminting Moisture Blm’ı (A205, Bobbi Brown
dim dim kusursuz mkyj ypimi 02 – Topuklu Hber 3KMod

[gllery ids=""]

Adım Adım Göz Mkyjı Uygulm Kdın, Kdın Sitesi, Kdın … 3KMod

Yorum Yaz