KidzMondo

KidzMondo’yu gocuklarıyla gelen arkadaşlarımdan duydum.

Çocukların meslekleri tanıması için çok keyifli bir yer. Kızım mimar olmak istiyor ama gelmişken tüm meslekleri deneyimlemesini istedim. KidzMondo çok profesyonelce hazırlanmış. Çok gerçekçi olmuş. Burada çocukların kendi başlarına hareket etmeleri onlara özgüven veriyor.’

“Çok eğlenceli bir yer.”

Zeynep Öztürk (10 yaş): “Moda evine, gazeteye ve radyoya gittim şimdiye kadar. Hepsini sevdim. Tekrar gelmek istiyorum. Çok eğlenceli bir yer.”

“Burada en çok inşaatı merak ediyordum.”

Ömer Zainal (6 yaş): “Polis, inşaatçı ve doktor oldum. En çok inşaatı sevdim. Ev yapmayı öğrendim. Buradaki mesleklerde para kazanıyorsun bazen de harcıyorsun. Saç yaptırırken para harcadım ama sonra polis olunca şapka taktım saçım bozuldu. Sonra pilot oldum, cam silme aktivitesine gittim”

“İzmir’den bir tek bunun için bile gelebiliriz!”

Esra Görümlü: “İzmir’den geliyoruz. KidzMondo’ya ilk gelişimiz. Özellikle bir günümüzü buna ayırdık. Oğlum Kerem çok mutlu. Bence burası çok öğretici. Para kazanmaları, harcamaları, kendi başlarına ayarlamaları çok özel bir şey. Arkadaşlarıma da tavsiye ederim, İzmir’den bir tek bunun için bile gelebiliriz!”

“KidzMondo çocukların cenneti.”

Sibel Aydın:”KidzMondo’ya ilk gelişimiz. Daha önce internetten bakmıştık.

Bahreyn’de yaşıyoruz.

Orada da böyle bir yer olmasını isterdik. Oraya da açın! Yarından sonra arkadaşlarını alıp yine geleceğiz. Biraz anı biriktirelim gitmeden… Ben burayı çocukların cenneti olarak tarif ederim!”

“KidzMondo’yu güvenli olduğu için tercih ediyorum.”

Esra Özekin:

“KidzMondo’yu güvenli olduğu için tercih ediyorum. Burada otururken çocuğumu gönül rahatlığıyla park içinde tek başına bırakabiliyorum. Kız kardeşimle birlikte geldiğimiz için hiç sıkılmıyoruz.”

“Uçak kullandım!”

Mehmet Kerem (7 yaş): “İnşaat, süt, kek, itfaiye, ambulans, polis aktivitelerini çok sevdim. İnşaatta kepçeye bindim. Bana kumandaları öğrettiler. Kum aldım yan tarafa boşalttım.”

Sizleri de bekliyoruz!

“Tekrar gelmek istiyorum…”

Melis Özgünay (7 yaş): ‘KidzMondo’da otele girdim. Sonra güzellik merkezine gitmiştim. Oje sürdüm.Tekrar gelmek istiyorum…”
37% Off Entrance For One Kid from KidzMondo, Beirut Waterfront … 3KModa

KidzMondo Resimleri
KidzMondo

TRUMP Avm – KidzMondo Mağazası | AVM GEZGİNİ – Alışveriş … 3KModa

KidzMondo

Yorum Yaz