SHANGRI-LA BOSPHORUS, İSTANBUL

BÜYÜLEYİCİ BOĞAZ MANZARASI, SICAKATMOSFERİVE KONUKSEVERLİĞİ İLE MİSAFİRLERİNE FARKLI DENEYİMLER SUNAN SHANGRI-LA BOSPHORUS, İSTANBUL SEVGİLİLER GÜNÜNE ÖZEL PROGRAMLAR SUNUYOR.

Keyifli atmosferi ve 6 aşamalı özel Sevgililer Günü menüsü ile IST TOO, sadece romantizmi değil lezzeti de doruklarda yaşamak isteyen çiftleri ağırlıyor.

Pek çok lezzetin yer aldığı menüde kaz ciğeri, hurma ve limon kremalı kuzu kolu, poşe edilmiş kalkan ve deniztarağı gibi tatlar bulunurken, tango dans performansı ise geceye damgasını vuracak. Dahası, yemek sırasında yapılacak çekiliş ile bir şanslı çift, Shangri-La Bosphorus, İstanbul’un Boğaz manzaralı ve konforlu süitlerinden birinde bir yıl boyunca geçerli olacak ücretsiz konaklama kazanacak. Canlı müzik eşliğinde devam edecek Sevgililer Günü yemeğinin, limitsiz yerli içki ve KDV dâhil kişi başı ücreti 260 TL. Bu özel geceyi Boğaz’ın ışıklarına hâkim en güzel masalarda geçirmek isteyenler için de ücret kişi başı KDV

dâhil 310 TL. Sevgilisiyle farklı ve otantik lezzetler eşliğinde bu özel günü kutlamak isteyenler ise Shang Palace’ta yerini ayırtabilir. Yine canlı müziğin ve konaklama çekilişinin eşlik ettiği 7 aşamadan oluşan menü, limitsiz yerli içki ve KDV dâhil kişi başı 260 TL.

14 ŞUBAT GECESİ

Sevgililer Günü’nü tatile dönüştürmek ve gecenin ardından yeni bir güne uyanıp özel brunch büfesi ile lezzetli bir başlangıç yapmak isteyenleri ise romantik bir konaklama paketi bekliyor. Ayrıca CHI, The Spa, size ayrılmış özel bakım suitinde çilek, çikolata ve Dom Perignon eşliğinde Ying Yang masajı uyguluyor. Paketin fiyatı ise 950 TL. Bir diğer paket olan, odada ‘hoş geldiniz’ ikramları, İST TOO’da iki kişilik brunch, CHI, The Spa’da çiftlere özel masaj ve geç çıkış olanağı sağlayan konaklama paketi 425 Euro’dan başlıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0 212 27588 88

Önce Gökyüzünde,

Sonsuz Bulutlann Üstünde… Sonra Boğazın Derin Mavi Sulannda, Dalga Dalga Bir Aşk Masalında… Martılar Gibi… İstanbul Gibi!

Sevgililer Gününüzü Kutlarız!

Shangri-La Bosphorus805-130415035854.jpg 3KModa

SHANGRI-LA BOSPHORUS, İSTANBUL Resimleri
SHANGRI-LA BOSPHORUS, İSTANBUL

Booking.com: Shangri-La Bosphorus, Istanbul , İstanbul, Türkiye … 3KModa

SHANGRI-LA BOSPHORUS, İSTANBUL

Shangri-La Bosphorus, Istanbul (Turkey) – Hotel Reviews – TripAdvisor 3KModa

SHANGRI-LA BOSPHORUS, İSTANBUL

Yorum Yaz