10 Akrilik Tırnak Tasarımı: Kolay ve Harika!

10 akrilik tirnak tasarimi kolay ve harika 11

Yeni bir tırnk tsrımı denemek ister misiniz? Pekl, bu yzıd sizi bekleyen koly ve hvlı 10 tsrımı bulcksınız. Her zevke uygun bir şey vr!

Akrilik Tırnklr

Akrilik tırnklr kullnılrk ypılmsı koly ve hvlı birçok frklı tırnk sntı tsrımı vrdır. Hem ürkütücü hem de şık tsrımlr oluşturbilirsiniz.

Popüler tsrımlrdn biri iskelet çivileridir. Bunu ypmk için beyz krilik tırnklr ve siyh bir tbn ktın ihtiycınız olck. Tırnklrınızı iskelet rengine boyyrk bşlyın, rdındn kemikleri ve eklemleri oluşturmk için siyh bir nil rt klemi kullnın. İşiniz bittiğinde, bzı dmrlr ve diğer yrıntılrı ekleyin ve hzırsınız!

Bir bşk hrik tsrım d kurukf tırnklrıdır. Bunu ypmk için siyh krilik tırnklr ve beyz bir tbn ktın ihtiycınız olck. Tırnklrınızı kftsı rengine boyyrk bşlyın, rdındn kemikleri ve eklemleri oluşturmk için beyz bir nil rt klemi kullnın. İşiniz bittiğinde, bzı dmrlr ve diğer yrıntılrı ekleyin ve hzırsınız!

Bu tsrımlrın her ikisi de kıs vey uzun tırnklrd hrik görünüyor, dolyısıyl ne kdr yrtıcı olbileceğinizin sınırı yok!

[gllery ids="109014,109015,109016,109017,109018,109019,109020,109021,109022,109023,109024,109025,109026"]

Siyh Beyz Tırnklr

Görünüşünüze birz tırnk sntı eklemenin koly ve hvlı bir yolunu rıyorsnız, siyh beyz tırnklr mükemmel bir seçenektir! Bu tırnklrın ypılmsı bsittir ve sdece birkç temel mlzeme gerektirir.

Bşlmk için siyh oje ve beyz oje seçin. Her ojeyi eşit miktrd tırnğınız uygulyın. Ardındn, cillrın üzerinde bzı noktlr oluşturmk için küçük bir noktlm fırçsı kullnın. Son olrk, her tırnğ şeritler çizmek için bir çizgi fırçsı kullnın.

Bu tırnklr bsit m şıktır ve kişisel trzınızı ynsıtck şekilde değiştirilebilirler. Görünümünüze birz ışıltı ktmk istiyorsnız, düz ojeler yerine simli ojeler kullnmyı deneyin. Vey cüretkr hissediyorsnız, ilginç bir görünüm için frklı oje tonlrını birlikte uygulmyı deneyin.

Siyh ve beyz tırnklr, tırnk sntın çok fzl zmn vey pr hrcmdn görünümünüze birz kişilik ktmnın koly bir yoludur. Öyleyse neden onlrı denemiyorsunuz?

Girdplr

Tırnk sntı her zmn popüler bir konudur ve bu koly ve hvlı tırnk sntı girdbı tsrımı bir istisn değildir! Herhngi bir sde çiviyi cnlndırmnın ve birz ekstr kişilik eklemenin hrik bir yolu.

Bu tsrımı oluşturmk için tırnklrınızı beyz boyyrk bşlyın. Ardındn küçük bir fırç kullnrk her tırnğ küçük direler çizin. Direleri oje üzerindeki srml desenle ynı yönde boydığınızdn emin olun. Direleri boydıktn sonr, bir prltıcı bezle vey bir prç kğıtl çıkrın.

Tsrımı bitirmek için, her kıvrımın üzerine ince bir çizgi çizmek için neon yeşili oje kullnın. Son olrk, isterseniz birz prlk gümüş cil ile görünümü tmmlyın. Bitirdiniz!

Çizgi Sntı

Tırnk sntını ypmk innılmz derecede koly ve eğlenceli olbilir ve doğru tsrımlrl kişiliğinizi göstermenin hrik bir yolu olbilir. İşte deneyebileceğiniz bzı koly ve hvlı tırnk sntı tsrımlrı:

Ht sntı, en bsit ve en popüler tırnk sntı stillerinden biridir. Bir boy fırçsı vey kşe ile tırnklrınız düz çizgiler çizmeyi içerir. Bsit tsrımlr vey yrıntılı desenler oluşturmk için kullnbilirsiniz.

Bir popüler linert tsrımı brış işretidir. Oluşturmk için, bşprmğınızın tbnındn işret prmğınızın ucun kdr bir çizgi çizerek bşlyın. Ardındn birinciye prlel, nck bşprmğınız birz dh ykın ikinci bir çizgi çizin. Son olrk, bu iki çizginin uçlrını küçük bir V şeklinde birleştirin.

Ayrıc linert kullnrk noktlı tsrımlrı d deneyebilirsiniz. Bir fırç vey pul ile tırnklrınız küçük noktlr çizerek bşlyın. Ardındn noktlrı renkle doldurmk için ince bir fırç kullnın. Tırnklrınızın ekstr güzel görünmesi için prıltılr vey bşk süslemeler de ekleyebilirsiniz.

Şekiller, bir bşk popüler tırnk snt tsrımı türüdür. Bunlrı dire, kre ve üçgen gibi bsit vey dh krmşık tsrımlr oluşturmk için kullnbilirsiniz

Geometrik Desenler

Bir ody birz prlklık ve trz getirmek için küçük bir tırnk sntı gibisi yoktur. Yrtıcı olmnın geometrik desenlerden dh iyi bir yolu vr mı?

İşte temel tırnk snt mlzemeleri kullnılrk birkç dkik içinde ypılbilecek üç koly ve hvlı geometrik tsrım.

İlk tsrım, ltıgen şeklinden esinlenmiştir. Tırnklrınızı çık pembe bir renkle boyyrk bşlyın, rdındn tırnklrınızın her trfınd küçük ltıgenler oluşturmk için siyh bir noktlm rcı kullnın. Ardındn, her ltıgenin etrfınd bir kenrlık oluşturmk için beyz bir oje kullnın. Son olrk, ltıgenlerin içine küçük direler eklemek için siyh bir noktlm rcı kullnın ve tırnklrınız ekstr bir ışıltı ktın!

Bir sonrki tsrım için, tırnklrınızı biri çık diğeri koyu olmk üzere iki frklı renge boyyrk bşlyın, rdındn çık yeşil bir noktlm rcı kullnrk üst üste dikey şeritler oluşturun. Son tsrım için tırnklrınızı biri çık diğeri koyu olmk üzere iki renkle boyyın, rdındn çık mvi bir noktlm rcı kullnrk üst üste binen direler oluşturun.

Bu tsrımlrın her ikisi de bzı ekstr kişilik eklemek için mükemmeldir.

Yorum Yaz