İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend’leri

Bir makyajın en önemli noktası nedir sizce?

Bence hepsi! Önemli olan; gurur duyulacak tecrübeler yaşatmanız, kadınların ne yaptığınızı anlayacağı bir iş ortaya koymanız. Renkler, malzemeler, kısacası her şey ama her şey bunun bir parçası.

İlkbahar-Yaz sezonundaki favori trend’iniz hangisi olacak?

‘Glamour’ görünüm diyebilirim. Bu sezonun glamour anlayışı oldukça doğal. Eyeliner ile gözlerinize çizeceğiniz bir kuyruk ya da sadece tek kalemle yapabileceğiniz dumanlı göz makyajı… Her şey renklendirilmemiş görünümlerle alakalı.

Tabii makyaj formlarıyla oynanabilir ama özeti bu.

Evet; sezonun en büyük trend’i diyebilirim.

İlkbahar-Yaz trend’leri en büyük ilhamı nereden alıyor sizce?

Her şey olabilir! Tüm trendlerin çıkış noktası hafif renklendirilmiş, glamour bir görünüm ve bunun farkındalığı…

Mükemmel bir saç ve cilt fakat doğallık ön planda.

Eyeliner karşımıza değişik yönlerde çizgilerle çıkıyor.

Dışarıya doğru hafif yayılmış, kuyrukları ortaya çıkaran çizgiler…

Göz kamaştıran glamour dönemi bitti artık ve çoğu kadın da bunun farkında. Artık doğal glamour tercih ediliyor. Çoğumuz genellikle gerçekte nasıl göründüğümüzü önemseriz. Bunun farkında olan kadınları görmek oldukça ilginç.

Buna ‘güzelliğin kutlanması’ da diyebiliriz ama sade ve eğlenceli bir şekilde kutlanması.

Bir yandan minimalist Jil Sander’la, diğer yandan maksimalist John Galliano ile çalışıyorsunuz. İki uç arasındaki dengeyi nasıl kuruyorsunuz?

Ben yaptığım işte asla kendimi tekrarlamam. O yüzden en sade olanla en karmaşık olanı uygulayabilmek oldukça eğlenceli. Tıpkı Alexander McQueen maskelerinde olduğu gibi. O maskeler üzerinde çalışmamız haftalarımızı aldı.

Bes dakikada nasıl ideal makyaj yapılır?

Fondöten ve nemlendirici kullanılabilir, hafif bir maskara sürülebilir, gözlere eyeliner ile ince bir çizgi çekilebilir ya da dudakları hareketlendirecek bir ruj

sürülebilir. Bu seçeneklerin yanı sıra yanaklar ve dudaklar hafif renklendirilebilir veya sadece eyeliner tercih edilebilir…

En favori güzellik ürününüz nedir? Gerçekten yok! Her şeyi seviyorum sanırım ama kadınların sahip olması gerek en önemli ürün kesinlikle iyi bir fondöten.

BİLGEHAN UYAR EROL

P&G’nin Türkiye ve Kajkaslar Sac Haknn ve (iüzellik Kategori İletişim Miidiirn Bilgehan L yar Erol ile Ma.r tactor’ın bugünü ve geleceği hakkında konuştuk.

Max Factor’ın yılında odak noktası nedir?

Max Factor’ın’te çıkaracağı üç ürün; Color Elixir Balm, MP Extensions Mascara 3-in-1, Creme Puff Blush.

2016’in fütüristik ve minimal saç trend’lerinden biri de Age TI of Enlightment. Her ülkenin kendi pazar planları farklı. genel olarak iletişim odağı açısından kadınların kendi dönüşümlerinde onları cesaretlendirecek, baştan yaratmaktan çok içindeki en iyiyi ortaya koymalarını sağlayacak, denemediği alışkanlıkları kazandırmak. Bu ay içinde de şaşıracağınız, büyük bir kampanyayla geliyoruz. Marka yüzü olan Candice Swanepoel kampanya fotoğraflarında göreceğiniz gibi birçok görünüme sahip olabiliyor. Biz de tüketici de bu algıyı oluşturmaya çalışacağız. Max Factor’ın Türkiye’deki pazarında hareketlilikler var mı? Tüm güzellik ürünleriyle ilgileniyorum ama Max Factor’dan söz etmek gerekirse markanın amacı kendi hikâyesini yaratıp tüketiciye ulaşmak. Max Factor yüz ürünleri ve maskarasıyla daha ön planda. Mayıs ayında çıkacak olan MP Extensions Mascara 3-in-l, maskara profilini değiştirecek. Bu maskara Max Factor’ın ilk fırçasından ilham alıyor. Küçük ve ince bir fırçayla hacimli kirpiklere sahip olabileceksiniz. Ülkemizde en fazla satılan ürünleriniz hangileri? False Lash, Creme Puff, 2000 Calorie, Lasting Performance and Masterpiece Mascara diyebiliriz.
İlkbahar / Yaz Makyaj Trendleri kadın ve trend 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend’leri Resimleri
İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

İlkbahar-Yaz makyaj trendleri – Pudra 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

ilkbahar/yaz makyaj trendlerine genel bakış -Sayfa: 1 … 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

İlkbahar/Yaz Makyaj Trendleri Asil Kadın – Kadın Sitesi … 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

İlkbahar-Yaz Makyaj Trendleri – Kadın Moda Trendleri … 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

Ilkbahar/yaz Makyajı Nasıl Olacak? Extra Güzellik 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

Bahar Yaz Makyaj Trendleri Neler? 7/24 Kadın 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

Kadına Ve Hayata Dair Herşey:İlkbahar – Yaz Makyaj Trendleri 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

ilkbahar yaz makyaj trendi 18 – Kadinlive.com 3KModa

İlkbahar-Yaz Saç Makyaj Trend'leri

Yorum Yaz