Kolsuz Bluz Modelleri

Yaz sezonu renklendi ve cıvıl cıvıl olmaya başladı. Bu hareketlilik kıyafetlerden kaynaklana bir hareketliliktir. Kıyafetlerde de bir rahatlama görüldü ve ferah hissettiren kıyafetler giyilmeye başlandı. Elbise gibi bluz gibi rahat kıyafetler çok tercih ediliyor ve bayanlar özellikle de kapri pantolonlar ile kombinleyebildiği çeşitleri ve bluz modelleri çeşitlerini seviyor. Portföy çantalar ile kolsuz bluz kullanma kombini oldukça ilgi çektirmeye yönelik bir kombindir ve uzun saçlar geniş maşa yapılarak bu kıyafet kombini kullanılır. Hafif bir makyaj ve yapılı uzun dalgalı saçlar kolsuz bluz giymek için mükemmel bir siluettir.

Son zamanlarda gerek elbiselerde gerek pantolonlarda gerek ise bluzlarda bir sürü desen kullanılıyor ama bunlardan en çok ilgi gören ve beğenilenleri hayvan desenli olanlardır. Sokakta bunlardan çok var ve çok fazla karşımıza çıkıyor. Firmalar da hayvan desenlerine rağbet eden bayanların çok olduğunu bildiği için ona göre üretim yapıyor. En çok kullanılan desen hepimizin de tahmin ettiği gibi leopar deseni olsa da diğer hayvanların da desenlerine yer veriliyor. İlk başta taytlarda gördüğümüz bu desenler zaman geçtikçe eteklere. Pantolonlara ve hatta bluzlara kadar taşındı. kolsuz bluz modelleri içerisinde giyilen kolsuz bluzlarda deri işlemesi ve hayvan deseni var ise tam not alan bir bluz demektir o bluz. Moda bir anlamda kendini tekrar ediyor. Elli altmış yaşındaki bayanlar şimdiki kadınlar ne giyiyor ise biz gençken de vardı onlar diyorlar. Bu durum da zaman zamanı tekrar eder dedirtiyor.

Bu sene bluzların bu kolsuz modelleri genellik ile pantolonlarla kombinlense de şort ve ya etekler ile de kombinlenebiliyor. Ama en güzel görüntü pantolonlar ile özellikle de kapri pantolonlar ile elde ediliyor. bu anlamda bayanların birbirleri ile yarışı girdiği bir sezon oldu ve sezonun başında durum böyle ise daha sezonun ortasına yaklaşmadan neler olur neler bakalım bayanların bu şıklık yarışında neler olacak hepimiz bekleyip görelim.

Kolsuz Bluz Modelleri Resimleri 

Yorum Yaz