Panduf modelleri

Panduf modelleri hem sevimlilikleri hem de sıcacık oluşları ile hem çocukların hemde biz büyüklerin ilgisini çekiyor. Görüntüleri ile bazen güldüren ama her daim sevimli bulunan panduf modeller yılınında çok satanları arasında yer alıyor.

Ev botları diye de bilinen panduflar seçenek bolluğu ile hem bayanlara hem erkeklere hem de çocuklara hitap ediyor. Bayan panduf modelleri arasında daha çok tavşanların, şirinlerin , çiçekli modellerin tercih edildiği biliniyor. Babet şeklinde dizayn edilmiş, kurdeleli, leopar desenli hatta benekli panduflar dahi bulabilirsiniz. Bu panduflar ile ev oturmalarına gidip, onca topuklu ayakkabı arasında sevimliliğiniz ile dikkat çekebilirsiniz.

Çocuk panduf modelleri ebeveynler için hayat kurtarıcı. Malum çocukların bir çoğu ayaklarındaki çorabı dahi çıkartmaya meraklıdır. Bu durum ise çocukların ayaklarındaki üşüme ile hastalanmalarına neden olabileceğinde ebeveynleri huzursuz etmektedir. Sevimli panduflar böyle durumlar için hayat kurtarıcı olabilir. Çocuklar ilgi çeken karakterleri ayaklarında görmeyi sevebilirler. Böylece hem onlara bir oyuncak vermiş olursunuz hemde çocuğunuzun ayakları sıcacık kalır.

Erkek panduf modellerinde ise taraftar coşkusu kendisini hissettiriyor. Takımlarını kıyafetlerinde taşımakla yetinmeyen baylar, evde baba terlikleri yerine bu taraftar coşkulu panduf terlikleri tercih ediyorlar. Böylece hanımlar içinde bir hediye alternatifi doğuyor. Erkeklere hediye almak daima zor olmuştur. İşte bir seçenek daha, taraftar coşkulu panduflar.

Yalnızca çizgi film karakterli panduflar değil, piyasa da terlik gibi kullanabileceğiniz hatta misafirleriniz için ayırabileceğiniz sıcacık panduflar bulmanızda mümkün. Ama dikkat edin misafirleriniz pandufları ayaklarında unutup evinizden ayrılmasınlar.

Panduf markaları arasında dikkat çeken markalar ise öncelikle Twiggy. Ayrıca Muya, Deichmann gibi mağazalarda da panduf modelleri bulabilirsiniz. Mart kapıdan baktırır kazma kürek yaktırır sözünü hatırlatarak, yavaş yavaş kombileri kapatmaya başladığımız bu aylarda ayaklarınızın sıcacık olması için panduf edinebilirsiniz.

Panduf fiyatları ise genel olarak 20tl ile başlıyor. Lisanslı ürünlerde ise fiyat durumu biraz daha farklı. Özellikle hediye olarak taraftar panduflarından alacaksanız lisanslı ürünleri tercih etmeniz daha şık olabilir. Bu durumda 40tl’ye kadar fiyatların çıkacağını da unutmayın. Terlik tipli pandufları ise 10tl’ye bile edinmeniz mümkün.

Panduf modelleri ResimleriYorum Yaz