Takı Modelleri

HAFİFLİK VE ÖZGÜRLÜK HİSSİ
CHARMS COMPANY; KURUCUSU VE TASARIMCISI BEGÜM YALCIN GİBİ GENÇ VE GÜÇLÜ BİR MÜCEVHER MARKASI. İLHAMINI SANAT VE MODADAN ALAN TASARIMCI YALIN KOLEKSİYONLARIYLA DİKKAT ÇEKİYOR. NİRVANA DERYA

Charms Company tasarımları yalın fakat gösterişli modelleriyle dikkat çekiyor.
BİYOGRAFİ: 1989 yılında İstanbul’da doğan Begüm Yalçın, Italyan Lisesi’ui bitirdikten sonra Milano’da Moda Tasarımı eğitimi aldı. Ancak bu şehirde geçirdiği beş yıl içinde aksesuar tasarımına daha fazla ilgi duymaya başladığını fark etti ve’ün mayıs ayında ilk mücevher koleksiyonunu hayata geçirdi.

Milano’da gördüğü yoğun ilgi üzerine de Charms Company’i kurdu.
TANINMASI: Markası Charms Company’i kurduktan sonra İstanbul’a dönen Begüm Yalçın bir yıl içinde tam 11 koleksiyon hazırladı. Tasarımcı en çok. Dreamy Feathers adını verdiği tüy formundaki kolyelerinin bulunduğu koleksiyonuyla dikkat çekti. ••
UriinlerininCharmscompany.com. tr web sitesinin yanı sıra, lidyana.com gibi popüler alışveriş sitelerinde de satıldığını hemen hatırlatalım!

ÇİZGİSİ: Begüm Yalçın, hafiflik ve özgürlüğün cazibesine inanıyor.
Pırlanta çeşitlerinin yanı sıra safir, yakut, zümrüt gibi değerli taşlar ve pembe altının incelikle işlenmesiyle ortaya çıkan Charms Company tasarımları, sadelik ve gösterişi bir arada sunuyor. Koleksiyonların en önemli özelliklerinden biri ise birbiriyle eşleştirilmeye imkân tanıması.
İLHAM KAYNAĞI: Ağırlıklı olarak sanat ve modadan ilham alan Begüm Yalçın, sık sık seyahat ediyor ve gezip gördüğü şehirlerden fazlasıyla beslendiğini söylüyor. Son koleksiyonu True Love için de; “Son günlerde en yeni koleksiyonum True Love’a yoğunlaştım. Bu koleksiyonda gerçek aşktan ilham aldım. Koleksiyonda gerçek aşk kadar yalın bir güzelliğe sahip ve bir o kadar da cesur ve ağır parçalara da yer verdim. Aşk önemlidir” diyor.
Yeni Sezon Louis Vuitton Takılar- The Best Fashion News 3KModa

Takı Modelleri Resimleri
Takı Modelleri

Yeni Sezon Louis Vuitton Takılar- The Best Fashion News 3KModa

Takı Modelleri

Yeni Sezon Louis Vuitton Takılar- The Best Fashion News 3KModa

Takı Modelleri

Takı Mücevher Arşivleri – Hayat Bahçesi 3KModa

Takı Modelleri

Yılbaşı gecesi için en güzel mücevherler – Pudra 3KModa

Takı Modelleri

Yorum Yaz