2017 Kırmızı Halı Stilleri

SOSYAL MEDYANIN GALİBİ

‘Digital Romance’ koleksiyonundaki parçalar, izleyenlerden tam not aldı. Davetliler defile boyunca telefonlarıyla modellerin fotoğrafını çekip, sosyal medyada paylaştı.

O gecenin galibi kesinlikle, Zeynep Tosundu stilini yansıtan koltuk, sehpa, ayna, tablo, şamdan, özel tasarım cam vazolar ve objeler gibi dekorasyon ürünlerinin bulunduğu ve modem bir müzeyi andıran BronzNo5, Mayıs ayında Nişantaşı’nda açıldı.

EN İYİ ELBİSE

OLIVIA PALERMO

Self Potrait

Katıldığı bir saat firmasının davetinde ten rengi saten elbisesiyle adından söz ettiren Olivia Palermo, ‘moda ikonu’ olarak anılmanın hakkını vermiş! Derin yırtmacıyla cüretkar bir iddia ortaya koymasının yanı sıra taba rengi Manolo Blahnik stiletto’ları ve doğal dalgalı saçlarıyla doğru bir davet stilinin nasıl olması gerektiğini açıklıyor.

2017 Kırmızı Halı Stilleri Resimleri
Kat Kat Eğlence

Fırfırları her yerde görmeye hazır mısınız? 2018 belli ki onların yılı olacak! Daha şimdiden kırmızı halıyı esir alan bu detaylar, uzun ya da mini elbiselere hareket katıyor, şifon modellerle bir araya gelerek viktoryen bir etkinin kapısını aralıyor. Bu elbiselerin içinde dans etmemek için kendinizi zortutucaksınız!

Boncuklar, taşlar ve işlemelere bir yenisi daFİâ eklendi: simler! Bu detayı tüm görünümünüzde ya da sadece tek bir parçada kullanabilirsiniz. İsterseniz Emily Ratajkowski gibi spor kombinlerde tercih ederek de ters köşe yapın!

Tek Renk

Pantolon ceket takımlar, erkeklerin gardırobundaki egemenliğini kadınlara kaptırıyor gibi. Bunları giyerken baştan ayağa aynı rengi tercih etmeniz güçlü etki için ilk kural! Sonrasında ister maskülenliğin ister feminenliğin sınırlarını zorlayın.

Güneşli Havalar

Karanlık, soğuk, kasvetli hatta karlı havalar kapıya dayansa da bahar çiçekleri hala aramızda. Dantel ya da işlemelerle bir araya gelen bu desenle kışı renklendirebilirsiniz. Hatta Cheryl Cole gibi derin yırtmacınızdan görünecek diz üstü çizmelerinizle seksi bir görünüm yaratın!

29 Ocakta vizyona girecek olan ‘Carol’ filminin başrol oyuncusu Cate Blanchett, duruşu ve stili ile herkesin ilgi odağı! Kendine has tarzından asla ödün vermeyen aktris, sarı saçları, doğal makyajı ve iddialı tarzı ile herkese meydan okuyor. Kırmızı halıda ise pastel tonlar, dantel detaylar, zarif ayakkabılar ve minimal takılar onun gizli anahtar parçaları!

Yorum Yaz