terlik modelleri

Plajlarda görüntüde mükemmelliği elden bırakmamak için mutlaka ama mutlaka bikini veya mayonuz ile uyumlu terlik modelleri almanız gerektiğini düşünenlerdenim. Bence bu nedenle de her bikini alışverişi devamında mutlaka terlik alışverişini zorun kılar. İşte bu düşünceden yola çıkarak sizlerle terlik modellerini paylaşmaya karar verdik.

Plajlarda tercih edeceğiniz terlikler haliyle parmak arası terlik modelleri olacak. Altı üstü parmak arası terlik deyip geçmeyin. Aslında kaliteli bir terlik almamak plajlarda ya da havuzlarda sizi zor durumda dahi bırakabilir. Parmak arası terliklerin en büyük sorunu parmak arasına giren kısmın kopması. Ayağınızı terliğe bağlı tutan o tek nokta da kopunca geriye terlikten eser kalmıyor. Bir çoğumuzun başına gelmiştir eminim.

Diğer bir sorun ise, yine parmak arası kısımda. O kısım parmak aranızı tahriş edebilir, kanatabilir, acıtabilir. İlk 1-2 saat hatta bazen 1-2 gün pek bir şey hissetmezsiniz ama daha sonra pamuklar yetmez o acıyı terliğin içinde hissetmemeye. Bu sorunu yaşamamak içinde iyi markalardan birine gidip parmak arası terlik almakta fayda var.

Parmak arası terlikler daha çok bayan terlikleri arasında yer buluyor bence. Erkek adam parmak arası giymez repliği erkekler arasında dolaşmaya devam ediyor :) Aslında şortların altında erkeklere de parmak arası terlikler yakışıyor. Hem de sadece plajda değil. Gündelik hayatta da parmak arası terlik, şort ve tişört ile rahat olmayı seven hem de oldukça spor görünen erkekler de yok değil. Ayrıca bir çok spor mağazasında erkek terlikleri bol seçenek ile her sezon satılıyor.

Parmak arası giymek zorunda mıyım? diyenlerde vardır elbet. Parmak arası modellerden hoşlanmayanlar içinse en ideal terlikler cırt cırt özellikli terlikler. Hem rahatlar, hemde parmak arası tahrişi gibi bir sorun yaratmıyorlar. Daha çok erkek terlik modellerinde kullanılıyorlar.

Bu sene yazlık terlik modelleri arasında göze çarpan çokta yeni bir şey yok aslında. Benim beklediğim o sarılar, turuncular, maviler, kocaman rengarenk çiçekli bayan terlik modelleri piyasa da maalesef yok. Bu duruma benden başka üzülen var mıdır bilemiyorum ama en azından benim gibi düşünüp üzülenleri tatmin edecek modeller yine de terlik modelleri arasında var.

terlik modelleri ResimleriYorum Yaz