En İyi Selülit Bakımı

Yaz yaklaşıyor; bu bir selülit alarmı. Kremler, enjeksiyonlar, birkaç seansta mucize (!) vadeden son teknoloji cihazlar, yoyo etkili diyetler bunca zaman pek işe yaramadı. Peki onları “tedavi” etmeye ne dersiniz? High Care Selülit Bakımı ve Lokal İncelme Merkezi, önce selülite sebep olan problemleri ortadan kaldırıyor, ardından sizi vücudunuzun en iyi haliyle tanıştırıyor.

BU DEFA TAMAM!

Bu neden oldu biliyor musunuz? Çünkü bu yağ yaktıran yöntemler vücuda elektrik akımıSsı, karbondioksit gazı, ilaçlı karışımlar vs. vetrek selülitin temel sebeplerinden dolaşım bozuklugunun ve bağ dokusu hasarınızın daha Oturtmasına yol açtılar. Lenf sisteminin görevi, selülitleri vücuttan atmaktır.

Sağlıksız başın su bu işleyişi olumsuz etkiler. Atılımı gerçekleşemeyen maddeler doku içinde kalır, yağ hücrelerine baskı yapar ve selülit görünümü ortaya çıkar. Sporunu aksatmayan, ikon, bazı kilolu ve düzenli spor yapmayan kadınlarda selülitten eser olmamasının nedenlerinden biri bu! Özetle yağ yakmaktan ziyade öncelikle bağ dokusunu onarmayı ve dolaşımı olumsuz etkileyen artık maddelerin vücuttan atılımı için lenf sistemini uyarmayı hedeflemek gerek.

En İyi Selülit Bakımı Resim Galerisi

Sonraki En İyi Selülit Bakımı Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.

BU SİSTEMİN FARKI NE?

Etiler’deki High Care Selülit Bakımı ve Lokal İncelme Merkezi’nin sahibi Şule Öztürk Kara’yla geçtiğimiz kış tanıştım.

Dizimdeki spor sakatlanması sebebiyle geçirdiğim ameliyat, ardından aylarca süren hareket kısıtlılığı sonucu bacaklarımda oluşan şişlik, dolaşım bozukluğu (ve bonu-su selülitler) sebebiyle senelerdir dolabımın arkalarına sakladığım mini şortlar geçtiğimiz yaz üzerimden hiç çıkmadı ve bu, High Care sayesinde oldu! O güne kadar “selülit tedavisi” nitelemesi benim için palavradan ibaretti. Ancak Şule Öztürk Kara, yaşı ve vücut tipi farklı kişilere standart tek aletle müdahale etmeyip vücuda ısı ve elektrik akımı vermeyen farklı cihazları kombinleyen, kan dolaşımını hızlandırıp toksinlerin atılımını sağlayarak selüliti maskelemeyip tedavi eden sistemlerini anlattı.

HİGH CARE’DE BUNLARA DA ÇÖZÜM VAR

Merkezin sahibi Şule Öztürk Kara, selülil tedavisi ve bölgesel incelme dışında aşağıdaki sorunlara yönelik uygulamalar yaptıklarını da belirtiyor.

Basen çıkıntısı Popo düşüklüğü Bacak içi gevşekliği Diz üstü ödemleri Dolaşım bozuklukları Mide ve karın sarkmaları Bel kalınlığı Kalça çıkıntısı Sırt fazlalıkları.

Kollardaki selülit ve sarkmalar Göz altı torbaları, yüz ve göz çevresi kırışıklıkları Çene altı sarkmaları (gıdı) Akne sorunları Göğüs deformasyonları atınca bana güven verdi. İstikrarla devam ettiğim 15 seans sonrasında sonuç neredeyse mükemmeldi, üstelik dolaşım problemim yok olmuştu; bacaklarım kuş kadar hafifti! Blog Türkiye Güzellik Editörü olarak yöntemle ilgili sizi aydınlatmayı kendime borç biliyorum.

Merkezinizde altı cihazı kombinleyen, kişiye özel uyguladığınız tedavi programını detaylandırır mısınız?

ŞULE ÖZTÜRK KARA: High Care İstanbul, merkezi Almanya’da bulunan Weyergans High Care AG firmasının selülit bakımı ve lokal incelme sistemini High Care konseptindeki tüm cihazlarıyla uygulayan Türkiye’deki tek yer. Biz güzellik merkezi değiliz. Uzmanlık alanımız sadece selülit bakımı ve lokal incelme. Bunu yaparken kullandığımız sistem vücuda elektrik akımı ve ısı vermiyor. Dolayısıyla varis, kılcal damar ve dolaşım bozukluğu olanlar da aletlere rahatlıkla girebiliyor. Tedavide birbirini destekleyen cihazların kimi lenf dolaşım bozukluklarını iyileştirirken, kimi ödem ve toksik maddelerin dışarı atılımını sağlıyor, bir diğeri gevşek bağ dokusunun ana nedeni olan asit fazlalığım gideriyor.

DANIŞANLAR NE DİYOR?

SEMA TENSİ, 43, Senarist High Care’le tanışmam ablam sayesinde oldu. İkimiz de mesleğimiz gereği oturarak çalışıyoruz, spor yapmaya da pek vaktimiz yok. Zamanla selülitlerim arttı, beraberinde kan dolaşımı sorunları da yaşamaya başladım. Ablam uygulamalardan ve Şule Hanım’dan övgüyle bahsediyordu ama ben pek bu tarz tedavilere güvenmediğimden ilk başlarda sıcak bakmadım. Fakat ablam, sadece selülit tedavisi değil, aynı zamanda kan dolaşımı düzensizliğine de iyi gelecek diye ısrar edince High Core’in kapısını çaldım. Şule Hanım’ın güvenilir ellerine kendimi teslim ederek hayatımın en doğru kararlarından birini verdimi Bir oydır haftada iki defa gidiyorum. Uzun zaman olmadı ama olumlu sonuçları almaya başladım bile.

NALAN PİŞİRİCİ, 33, Koordinatör

Senelerdir mücadele ettiğim karın ve basen bölgemdeki fazlalıklardan kesin kurtulmaya karar verdiğim sırada yolum Şule Hanım ve bölgemden toplamda 10 cm inceldim. Aynada kendinize bakıp eski pantolonların ne kadar bol geldiğini görmek harika bir duygu! En son kendimi bîr kabinde 38 beden pantolon giymişken buldum. Profesyonel ve güler yüzlü bir ekiple kalıcı sonuçlar almak istiyorsanız, High Care doğru adres.

SUZAN YILDIZ, 48, Serbest Meslek High Care’e beş yıl önce bir arkadaşımdaki olumlu neticeyi görünce başladım ve kendim için en doğru şeyi yaptım. Zayıf olmama rağmen beni kilolu gösteren basenlerim vardı. Her şeyi denedim ama ya netice alamadım ya da kısa sürede eski haline döndü. Herkes diyet yap dedi ama kilo problemim yoktu ve daha da zayıflamak istemiyordum. High Core’de paket program sonucu sadece basenlerimden iki beden inceldim, artık dökümlü kıyafetlerle onları gizlemek zorunda değilim. Bu muhteşem bir duygu ve en güzel tarafıysa tedavinin üzerinden iki yıl geçmesine rağmen sadece aylık koruma seansına gelerek aynı kalabiliyorum. 17 yıldır aynı yerde ve aynı ekiple çalışan High Core’in profesyonel uzmanlarına sonsuz teşekkürler!

Yorum Yaz