Mükememmel bir cilt elde etmenin yolları

Zamanı geldi; Neyin mi? Mükememmel bir cilt elde etmenin. Cilt tonu eşitsizlikleri, ince kırışıklıklar vAkılık kaybı gibi problemler için başvurduğunuz kimyasal peeling veSşitli lazer uygulamalarını RoC’un işlemler sonrasında uygulanan,Bstekleyici serileriyle kombinleverek daha hızlı sonuçlar

almaya ne dersiniz? elif tuncel yeni yıla girerken yenilenmeye cildinizden başlamak istemez misiniz? Ne de olsa kış ayları cilt lekeleri, ince kırışıklıklar ve sıkılık kaybı gibi yaşlanma belirtileriyle savaşmak için ideal dönem. Hiperpigmentasyon, yani cilt tonu eşitsizliği veya akne izlerinden şikayetçiyseniz, olumlu sonuç alabileceğiniz başlıca yöntem, ciltteki asit dengesini düzenleyen kimyasal peeling uygulamaları. Kolajen üretimini aktive eden Fraksiyonel Lazer’se, lekelerin yanı sıra ince kırışıklıkların görünümünün azalmasında da etkili bir yöntem. Peki bir Qswitch lazer teknolojisi olan ClearUft’le cildinizdeki

sıkılık kaybından hızlı ve acısız şekilde kurtulabileceğinizi biliyor muydunuz?

TAMAMLAYICI BAKIMLA ETKİYİ ARTIRIN

Tabii bütün bu tedaviler esnasında cildinizin hassaslaştığı ve tahrişe yatkınlaştığı bir gerçek. Tam bu noktada yardımınıza cilt bakımının estetik dermatoloji prosedürlerindeki tamamlayıcı rolünü gösteren ilk marka olan RoC® yetişiyor. Güvenli ve inovatif ürünleriyle hem cildi bu uygulamalara hazırlıyor hem de işlemlerden daha iyi sonuç alınmasına yardımcı oluyor.

GİZLİ SİLAHLARINIZ

Cildinizi RoC®’un ProRenove ve Pro serilerindeki destekleyici ve onarıcı ürünlerle yeniden yapılandırın.

RoC® PRORENOVE serisi kırışıkları hafifletiyor, cilt tonunu ve dokusunu düzeltmeye, koyu leke oluşumunu önlemeye yardımcı oluyor.

Birden çok yaşlanma belirtisini gideren RoC® Hexinol teknolojisiyle geliştirilmiş ProRenove Yaşlanma Etkilerine Karşı Bakım Kremi, koyu renk lekelerin açılmasına yardımcı bir antioksidan olan C vitamini içeriyor. RoC® ProRenove Bakım Kremi’ni düzenli olarak sabah ve akşam uygulayanlar, sekiz hafta sonra daha pürüzsüz bir cilde, 12 hafta sonraysa daha ışıltılı cilt tonuna kavuşuyor. Estetik dermatoloji işlemlerinden en iyi sonucu almak üzere geliştirilen serinin, özellikle peeling ve lazer prosedürlerinden bir hafta sonra, bu işlemlerden en iyi sonuçların alınması için tamamlayıcı bakım olarak kullanılması öneriliyor. Bu uygulamalar sonrasında ciltte oluşan izleri hafifletmeye yardımcı olan serinin 40 mİ likit ve 50 mİ yoğun krem formları bulunuyor.

RoC

RoC® PRO SERİSİ, hassas ciltler için özel tasarlanmış ürünleriyle temizliyor, onarıyor, koruyor ve rahatlatıyor.

ProCalm Ekstra Yatıştırıcı Bakım Kremi, ProCica Ekstra Onarıcı Balsam, ProProtect Ekstra Yatıştırıcı Koruyucu Bakım Kremi ve ProCleanse Ekstra Hassas Temizleyici Yüz Yıkama Jelı ürünlerinden oluşan seri, estetik dermatoloji işlemleri öncesinde daha etkili sonuç alabilmek için cildi hazırlıyor; işlem sonrasıysa hassaslaşmış cildin rahatlamasına ve oluşan izlerin hafiflemesine yardımcı oluyor. RoC® ProCalm Ekstra Yatıştırıcı Bakım Kremi, hassas, kuru ve tahriş olmuş ciltleri yatıştırıyor, kızarıklık ve tahriş hissini azaltıyor. Sivilce, akne gibi kızarıklığa eğilimli ciltler için uygun olan krem, enjeksiyon uygulamalarının hemen sonrasında da kullanılabiliyor. RoC® ProCica Ekstra Onarıcı Balsam, tahriş, kızarıktık, kuruma, epilasyon ve tıraş sonrası cildi rahatlatmak için, peeling veya lazer tedavisi sonrasında cilt onarımına yardımcı olmak için kullanılabiliyor. Çinko antibakteriyel etkili RoC® Zinc, cilt onarımına yardımcı olan hyalüronik asit ve cildi nemlendiren gliserin içeriyor. RoC® ProProtect Ekstra Yatıştırıcı Koruyucu Bakım Kremi SPF 50, cildi güneşten korumak, peeling veya lazer prosedürleri sonrasında hiperpigmentasyonu önlemek için kullanılabiliyor. Hassas, aşırı hassas, kuru, çok kuru ve tahriş olmuş ciltler için kullanımı uygun olan krem, AntiUVA/UVB filtrelerine ve SPF 50 güneş koruma özelliğine sahip. RoC® ProCleanse Ekstra Hassas Temizleyici Yüz Yıkama Jeli, enjeksiyon uygulamalarından önce cildi kurutmadan nazikçe temizlemek için kullanılabiliyor. Kuru, çok kuru ve tahriş olmuş ciltlerin kullanımına uygun olan jel, alerji risklerini en aza indirmek için formüle edilmiş.

LIFTING ETKİLİ ALLIK MI?

Evel, evet; üzerinde aynen öyle yazıyordu. Üstelik mineral bazlı olduğunu, kimyasal içermeyen SPF 30’la UVA ve UVB ışınlarına karşı koruduğunu da eklemişler.

Yanak bölgesine açık havada yapılan spor sonrası gibi tatlı bir pembelik verirken cildi sıkılaştırıyor. Perricone MD No Blush Blush (ti 57) adela bir yanak serumu ve bu işi kesinlikle biliyor.

geleneksel yöntemlerle üretilen yüzde 100doğal Kül suyu ve yağı içeren cilt bakını serisini bir an önce denemenizi öneririm. Cilde anında parlaklık ve yumuşaklık kazandıran, her tipe uygun Pcrfccting Kese I5lixir kuru yag (6109) benim favorim.

Kış rüyası

Yoksa yeni yıla girerken dileğiniz daha sıkı ve ışıltılı bir cilt iniydi? O halde size iyi haber; düşleriniz gerçek oldu!

RETİNOL MESELESİ

Geee biz uyurken cildimiz üzerinde çalışan ynzde 0.5 retinol ve saf A vitaminiyle yaşlılık izlerine radikal çözüm getiriyor. Ihı arada retinol kntlannnınıncıll üzerindeki olumlu sonuçlarının yanında kaşıntı, kızarıklık gibi yan etkilen olabildiğini unutmayın ve kullanıma dnşnk konsantrasyonlarla başlayın.

İLHAMI DOĞADAN

Caudalie’nin serum (6225), göz bakım kremi (6185), günlük nemlendirici (6195) ve gece

Yeni yıla taze ve enerjik başlamak güzel olmaz mı? O zaman değişime şans verin ve kendinizi şımartmaya hazır olun.

Mükememmel bir cilt elde etmenin yolları Resimleri
Mükememmel bir cilt elde etmenin yolları

Mükememmel bir cilt elde etmenin yolları

Yorum Yaz