DERİN NEFES ALIN! İŞTE 2018 MODA RENKLERİ

DERİN NEFES ALIN! İŞTE PANTONE 2018 RENKLERİ

Roze Kuvars & Gök Mavisi

Yeni yıl için iki dinlendirici ve havadar pastel tonda karar kılan renk otoritesinin hepimize bir mesajı var: Rahatlayın. ‘Telaş içindeki hayatlarımız ve bizi çevreleyen çılgınlık, gittikçe artan bir sükunet istemine yol açıyor,” diyor Pantone renk enstitüsü genel müdürü Leatrice Eiseman. Roze kuvars; günbatımı, körpe bir çiçek veya kızarmış bir yanağı anımsatırken gök mavisi ise geniş, ağartılmış gökyüzünü çağrıştırıyor. Eiseman, “Bunları beraber kullanmak gençliğinizin hafifliğine dönmek gibi; serin ve sıcak renklerin kombinasyonu bir denge hissi getiriyor,” diye ekliyor. Bu iki popüler tonu nasıl bir araya getirebileceğinizi merak ediyor musunuz? Önerilerimiz için sayfayı çevirin.

Romantik Pasteller Nasıl Giyilir

Bu hassas tonların şekerimsi tatlılığını dengelemek için zengin kumaşları ve üzerinize oturan kalıpları tercih edin. Olağanüstü zarif ve feminen bir etki yaratmak için gök mavisi bir gömlek ile uçuk pembe pantolonları kombinlemeyi öneren InStyle editörlerinden Ali Pew, “İpek kumaşlar gerçekten sofistike görünüyor,” diyor.

DERİN NEFES ALIN! İŞTE 2018 MODA RENKLERİ Resim Galerisi

Sonraki DERİN NEFES ALIN! İŞTE 2018 MODA RENKLERİ Resmi İçin Resmin Üzerine Tıklayın.


TROPİK RÜZGAR

Vogue Eyevvear, 2018 İlkbahar-Yaz modellerini Adriana Lima’nın yüzü olduğu çarpıcı bir reklam kampanyasıyla tanıttı. Escada de Selarön Merdivenleri, Bar De Gomez, Kesmeşeker Dağı gibi Rio de Janeiro’nun nefes kesici bölgelerinde markanın ürünleriyle Ellen Von Umverth’in objektifine poz veren süper model, çekimlerde Brezilya kültürünün karakteristik yönlerini kendi bakış açısıyla yorumlamış. Tropik iklimin canlı renklerinin öne çıktığı seri, dünyayı dolaşmayı seven kozmopolit kadınların neşeli yapılarını ve stil sahibi duruşlarını yansıtıyor.

LONDRA ÇIKARMASI!

MANU Atelier.yeni koleksiyonuyla Londra’nın en köklü mağazalarından Selfridges’a giriş yaptı! Ses getiren bu atılımın çıkış noktasını ve yeni modellerinin detaylarını markanın kurucuları Beste ile Merve Manastırdan öğreniyoruz. Selfridges bünyesine girme fikri nasıl doğdu? MANU Atelier’yi kurduğumuzdan beri, Selfridges kendimize hedef olarak belirlediğimiz satış noktaları arasında en yukarılardaydı. Ekim ayında Paris’te İlkbahar-Yaz 2018 koleksiyonumuzu tanıtırken mağazadan ilk siparişimizi aldık. Mağazada ve vveb sitesinde hangi ürünleriniz satışa sunuluyor? Mini Pristine, Mini Tote, Mini Shoulder ve Beli modellerimiz satılıyor. Çantalarınızı tercih eden yabancı ünlüler var mı? Eva Chen, Bella Hadid, Isabel Adrian, Louise Roe gibi isimler var.

2018’da ne gibi yenilikleriniz olacak? Yaz koleksiyonumuzda Mini Pristine için çizilmeyen yeni bir deri kullandık, yakında V2K Designers ve Vakkorama’larda da satışa girecek. Önümüzdeki aylarda yurt dışında birçok farklı noktada da satışlarımız başlayacak.

Tüm ürünler için selfridges.com.

Mmleo Karaköy’de

Geçtiğimiz yaz Alaçatı’da beach&restaurant konsep-tiyle hizmet veren Madeo, yeni sezonda müdavimleri ile Karaköy’de (0212 243 09 42) buluşuyor. Mert Gocay,

Dorukhan Acar, Erdal Doğan ve Kerem Onger ortaklığı ile hayata geçirilen mekanın İtalyan mutfağına ait lezzetleri, özel kokteylleri ve kulüp kısmında gece yarısından sonra servis edilen zengin bar menüsü oldukça beğeni topluyor. DJ Kerem Onger, Deep House, Nu Disco tarzı parçalarla müzikseverlere keyifli saatler yaşatırken. Salı, Çarşamba ve Perşembe geceleri ise canlı performanslarla misafirler eğlencenin doruğuna ulaştırılıyor! Pazar günleri brunch servisi de bulunan Ma-deo’nun ÖzerTulgan Mimarlık imzalı dekorasyonu, semtin ruhunu fine-dining ve dub/lounge şıklığı birleştiriyor.

Test Edildi, Onaylandı!

Columbia Sportsvvear, sezonu dünya çapındaki yeni marka iletişim platformu ‘Tested Tough’ ile karşılıyor. Şirket çalışanlarının ve Yönetim Kurulu Başkanı Gert Boyle’un başrollerini paylaştıkları kampanya; Anne Boyle’un yüksek bir kalite standardında olduklarını kanıtlamak için uzun yıllar oğlu CEO Tim Böyle üzerinde denediği ürünlerin, karlarla kaplı Kuzeybatı Pasifik’te işe gelen ve hafta sonlarını dağlarda, göllerde ve patikalarda geçiren firma yetkilileri tarafından test edilmesini sağlıyor. Proje dahilinde, Columbia’nın üstün performans serisi Titanium da ön plana çıkarılıyor. Sochi Olimpiyatları’nda Amerika, Rusya ve Kanada takımlarının yarış dışı kıyafetlerinin sponsorluğunu üstlenen marka. Olimpiyat ruhu ve zorlu koşullardan esinlendiği koleksiyonu açık hava ve şehir yaşamına uyarlıyor.

Tüm ürünler için Columbia Sportsmear, Boyner; (0212) 34S 50 70.

MUHTEŞEM YOLCULUK!

4 Aralık 2017-21 Şubat 2018 tarihleri arasında Paris, Grand Palais’de gerçekleşecek ‘Volez, Voguez, Voyagez’ sergisi, Louis Vuitton’un 1854 yılında başlayan yolculuğunu Maison’un geleceğini yaratan kişilerin bakış açılarıyla bir araya getiriyor. Robert Carsen tarafından hazırlanan tematik seyahat, markanın sembolü niteliğindeki antika sandıkla başlıyor ve toplam dokuz bölüme yayılıyor. Küratörlüğünü Olivier Saillard’ın üstlendiği, Vuitton’un arşivlerinden obje ve belgelerin Palais Galliera ve Musee de la Mode de la Ville de Paris’den parçalarla buluşturulduğu sergi, ulaşım alanındaki yeniliklerin Fransız moda evinin gelişiminde oynadığı rolü etkileyici bir şekilde gösterirken, yaratıcı moda sunumlarıyla da sanata bambaşka bir boyut kazandırıyor. Gelin, bu asırlık serüvene kısaca göz atalım!

Yorum Yaz