Elbise etek modelleri 2016

Hemen her renkten ve ayrıcalıklı her tasarımdan oluşan elbise etek modelleri yaz aylarında bayanların dolaplarında olmazsa olmazlar arasında yerini aldı. Hem elbise hemde eteğin ayrı bir görünümle oluşturulması, ilgi çekici modellerle bayanlara sunuldu.

Tabi sadece yaz ayları için de değil, bunun yanında sonbahar mevsiminde renkli ve bir o kadarda şık olan elbise etek modelleri 2016 sezonunda daha çok fazla tercih edilecek gibi görünüyor. En yeni trendler, en renkli tasarımlar ve aradığınız her modeli sizlere özel olarak hazırlayarak güncel butik resimlerini sunduk. Ayrıca seçim yaparken bu modeller üzerine kolay bir seçimi nasıl yapacağınıza dair ayrıntılı bilgiler de sunuyor olacağız. Öncelikle elbise etek modelleri üzerine bilgileri sizlerle paylaşalım.

Modeller üzerine yoğunlaşacak olursak bu tasarımlar arasında dikkatimizi çeken modeller yoğunlukla krem rengi ve iki renkten oluşan tasarımlar oluyor. Yani elbisesi ve eteği ayrı olan iki renkten bahsediyoruz. Sizlere sunduğumu modeller arasında üzeri siyah ve altındaki eteği beyaz çiçekli desenlerle süslenmiş olan bu modelleri mutlaka incelemelisiniz. Elbise etek modelleri arasında en ideal olan bu tasarımlar yaz modasında da sıkça tercih edildi. Tabi bunun yanında kahve renk tonlarıyla oluşturulan elbise tasarımları da son derece şık görünüyor. Seçimi siz kendi modanıza göre şekillendirerek, size sunduğumuz tasarımları inceleyebilirsiniz.

Birçok markanın tasarımlarını ünlü online alışveriş sitelerinde görüyoruz. Trendyol, Limango, Markafoni gibi ünlü alışveriş sitelerinde sunulan marka butiklerinde, bu tür tasarımları inceleyebilirsiniz. Alışverişlerinizi bu tür sitelerden yapmanız, sizlere ayrıcalıklı bir modayı ve uygun fiyat aralıklarını da sunabilir. Bakalım sizler de modelleri ve tasarımları beğenecek misiniz?

Elbise etek modelleri 2016 Resimleri
bahar-pantolon-etekler.jpgKırmızı-Balık-Etek-Gece-Elbise-Modelleri.jpg2016-balik-etek-abiye-elbise-modelleri.jpgElbise etek modelleri 2016_1.jpgkadife-abiye-elbiseler-2016.jpg2015_2016_mezuniyet_elbise_modelleri-3.jpgJapon-Style-Şifon-Etek-Dantel-Uzun-Abiye-Elbise-651x800.jpgElbise etek modelleri 2016_0.jpg

Maybe You Like Them Too

Yorum Yaz