Pileli Etek Modelleri

Yıllardır süre gelen pileli etek modelleri yılına da yine damgasını vuruyor. 90lı yılarda oldukça popüler olan pileli etek modelleri birkaç yıldır yine ön plana çıktı. Gençlerin tercih ettiği pileli etekler doğru kombinlerle çok şık oluyor. Pileli eteğin hiç bir zaman modası geçmediğini unutmayalım. Küçük kız çocuğu olan anneler kızlarıyla uyumlu giyinmek istediklerinde pileli etek modelleri harika bir seçim olacaktır. Sevimli kız çocuklarına ne çok yakışır pileli minik etekler. Kızınızın havasının yanında sönük kalabilirsiniz hanımlar dikkat. Yaz aylarında renkli şifon kısa modelleri tercih edebilirsiniz. Kış aylarında ise koyu renklerle kalın kumaşları tercih edebilirsiniz. Giyeceğiniz çorapla da kısa modelleri yine kışında giyebilirsiniz. Uzun pileli etekleri tesettürlü bayanlar tercih edebilirler. Sitemizde her kesme hitap eden modellerimiz bulunmaktadır.Pileli etekleri uygun kombinlerle hem spor hem klasik olarak kullanabiliriz. Hoş bir kot ceketle ya da uzun boğazlı bir kazakla kombinleyeceğimiz pileli etek modellerini spor giyindiğimiz her yerde giyinebiliriz. Örneğin bir şifon gömlekle pileli eteğin klasik görünümü şıklığınıza şıklık katmaz mı?

Her sezon kullanabileceğiniz bir etek modelidir. Günlük kullanım için beli lastikli pileli etek modellerini tercih edebilirsiniz. Yada çıktığınız bir akşam yemeğinde giyineceğiniz siyah pileli bir eteğedore bir kemer takarak şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Üzerine giyineceğiniz siyah şifon bir gömlekle kullanacağınız yine dore rengi aksesuarlarla altına seçtiğiniz ayakkabı modeliyle etrafınızda ki bayanları kıskandırabilirsiniz.

Bez ayakkabılarla, spor ayakkabılarla ve topuklu ayakkabılarla pileli eteğinizi kombin yapabilirsiniz. Gideceğiniz ortama göre değişir tabii tercihiniz. Sitemizde ki tercih edebileceğiniz modellere bir göz atın. Anneleriniz eski fotoğraflarına bir göz atın içinde annenizin pileli eteği olan birçok fotoğraf görebilirsiniz. O modellere bakarak da tercihlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Senelerdir dolaplarda yer alan pileli etek modelleri yılında olacağı gibi önümüzde ki uzun yıllar boyunca da hâkimiyetini koruyacak gibi. Pileli etekmodeli beynimize ta ilkokuldan yerleşir. Pileli mavi önlükler vardı daha sonra ortaokulda ki pileli etekler sonra lisedeki pileli etekler modelleri ileeğitimimizin çoğunda pileli etek giyindik. Pileli etek sevmeyen biriyseniz bile modeller sizin fikrinizi değiştirebilir.

Pileli Etek Modelleri ResimleriYorum Yaz