APPLE WATCH 2 NASIL?

Suyun altında 30 dakika kalabilen Plus modeli, siyah, simsiyah, altın roze ve gümüş renkleriyle sunuluyor. Türkiye’ye geliş tarihi ve fiyatı henüz belli değil.

APPLE WATCH DA YENİLENDİ

Apple Watch 2 acaba daha mı sportif? Ya da spor yaparken daha şık mı görüneceğiz demeliyim. Önemli bir iş birliğinden söz ediyorum. Nike’la anlaşan Apple, özel bir Nike+Watch modeli piyasaya çıkaracağını duyurdu. Apple Watch Nike Plus adıyla anılacak ürün, en iyi koşu deneyimini yaşatmak adına kullanıcılara sunulacak. Ekim sonunda piyasaya çıkacak Nike Plus farklı renklerle bizimle buluşacak. Ve satış fiyatı 369 dolardan başlayacak.

Apple Watch 2, su geçirmez olarak tasarlanmış. Örneğin saatinizi taktınız ve denize girerken çıkarmak istemiyorsunuz. 50 metreye kadar dayanıklı akıllı saatiniz size denizde veya havuzda bundan böyle eşlik edebilecek. Yürüyüş ve koşu sevenlere de güzel bir haberim var. Yerleşik GPS sayesinde kullanıcılar şimdi yanlarına iPhone almadan da koşuya çıkabilecek. Apple Watch 2 ayrıca çok daha parlak ekrana ve güçlü çift çekirdekli işlemciye sahip. watchOS 3’ün performans geliştirmeleriyle birlikte Apple Watch 2, üçüncü taraf uygulamalara erişimi, bildirimler almayı, yanıtlamayı ve Apple Pay kullanmayı daha da kolay hale getiriyor. Tasarımda değişiklik yok ama kayışlar çeşitlendirilmiş.

APPLE WATCH HERME5

• Apple Watch 2’nin Hermes’in kalitesine ve asaletine sahip özenle elde işlenmiş deri kayışlarıyla eşleşti rild iğ i Apple Watch Hermes yeni kayışlarıyla ve doygun renkleriyle moda severlerin arzu nesnesi haline gelecek, orası kesin.

• Koleksiyon, efsanevi Hermes modelleri Clipper, Cape Cod ve Espace’tan esinlenen özel saat kadranı tasarımları da içeriyor. Hem kullanışlı hem de şık olması için tasarlanmış çok sofistike bir saat. Yeni koleksiyon, Hermes zanaatkarları tarafından ince el işçiliğiyle üretilen deri kayışlarla Hermes’in simgesi haline gelmiş Clipper, Cape Cod ve Espace modellerinden ilham alınarak geliştirilen Apple tasarımı kadranları bir araya getirmiş. Usta işi sadeliğiyle Apple Watch Hermes, modern hayata uyumun ve günü daha iyi yaşamanın zarif bir yolunu sunuyor.

APPLE WATCH 2 NASIL? Resimleri
APPLE WATCH 2 NASIL?_2.jpgAPPLE WATCH 2 NASIL?_3.jpg

Yorum Yaz