Yargıcı ayakkabı modelleri

Resmi online alışveriş siteleri ve geniş mağaza konsepti ile Yargıcıayakkabı modelleri koleksiyonuyla profesyonel bir iş başarmış. Marka gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Satışlarını arttırmak amacıyla Trendyol, Markafoni gibi indirimli alışveriş sitelerine de ürünlerini sunuyor. Burada Yargıcı ayakkabı koleksiyonlarını sıkça görmüşsünüzdür. Fiyat aralıkları da dikkatinizi çekmiş olabilir. Geçtiğimiz günlerde bu sitelerden incelediğim tasarımlar, son derece ilgimi çekmişti. Biraz bu tasarımlar üzerine konuşmak istiyorum.

Yargıcı ayakkabı modelleri arasında her tasarımdan ayrı bir butik var. Mesela özel geceler için tercih edilecek ayakkabı modellerinin yanında, günlük giyimde tercih edilecek bez ayakkabı tasarımlarına kadar çok fazla model var. İlk butiğimiz dolgu topuklu ayakkabı tasarımları, en çok dikkatimizi çekenler arasında oldu. Yargıcı ayakkabı koleksiyonunda yaz modasından kalan esintilerle oluşturulmuş, şık topuklu ayakkabı modelleri ön planda.

Dikkat çeken dolgu topuklu ayakkabı butiklerinde renkli tasarımların yanında daha çok sandalete benzer modeller ön planda. Aslında tasarım üreticileri, bu rengi sadece yaz modasına özgü oluşturmamış. Her mevsim tercih edilebilmesi için bu tasarımları oluşturmuşlar. Özel gecelerde dahi tercih edebileceğiniz bu tasarımı Yargıcı ayakkabıları dışında farklı bir markanın ayakkabı butiğinde pek sık göremezsiniz. Marka bunu özenle tasarlamış diyebilirim. Aynı şekilde günlük giyimde dahi tercih edilebilecek birçok tasarımı, özenle oluşturmuş. İşin aslı oluşturulan birçok tasarımda işini başarıyla yapmaya özen gösteren markalardan.

Sezon reyonlarını incelediğimiz zaman Yargıcı ayakkabı modelleri butiklerinde siyah ve beyaz çizgilerle oluşturulmuş klasik ayakkabı modeli de dikkatimizi çekiyor. Günlük giyim için son derece ideal diyebilirim. Eğer kurumsal bir alanda çalışmıyorsanız, iş yerinde dahi bu tasarımı tercih edebilirsiniz. Birçok bayan Yargıcıayakkabı koleksiyonu arasından bu tasarımı sıkça tercih ediyor. Model olarak marka sadece siyah ve beyaz çizgilerle bu tasarımı oluşturmamış. Aynı model ve kalıptan, birden fazla tasarımı görmek mümkün diyebilirim. Butikleri zaten dolu dolu. Sizde istediğiniz renge göre istediğiniz modeli bulabilirsiniz. Yargıcı ayakkabı modelleri ve fiyatları için de markanın mağazalarını ve resmi alışveriş sitesini gezerek öğrenebilirsiniz. Fiyat aralığını bu yazıda vermenin doğru olduğunu düşünmüyorum. Sadece beğendiğim modelleri sizlere sunmak istedim. Gelin bu tasarımları hep birlikte inceleyelim.

Yargıcı ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz