Aylık Burç Yorumları

BALIK

20 Şubat – 20 Mart

Başlangıçlar ve bitişler ayına hoş geldiniz. Birinci evinizdeki Merkürgerilemesi, uzun zamandır bağımsız karar almadığınızı fark etmenize yardımcı olacak. Üç hafta boyunca burcunuzda hareket edecek olan Merkür, zaaf olarak gördüğünüz konuları rahatlıkla konuşmanızı sağlayacak. Maddi sorunlarınız çözülüyor, hayatınıza uygun adımlar atmanın keyfini süreceksiniz.

KOÇ

21 Mart – 20 Nisan

20i4yılının ilk günleri ruhsal dünyanızla fazlasıyla uğraştınız. Şubat ayında ise sosyal hayatınızın yardımı ile neşeniz yerine gelebilir. 6 Şubat’tan itibaren Merkür retrosu aile ve parasal evinizi ilgilendiriyor. Annenizle ilgili küçük çaplı problemleri çözmekte zorlanabilirsiniz. 16 Şubat’tan itibaren işiniz ile ilgili önemli kararlar alacağınızı şimdiden not alırsanız, ileriye dönük düşünmeye başlayabilirsiniz. 2.5yıldır sizi zorlayan Uranüs’ün desteğini hissedeceksiniz.

BOĞA

21 Nisan – 20 Mayıs

Tam da hayatın peri masalı gibi gittiğini düşünürken, üst üste gelen haberleri kara büyü gibi nitelendirebilirsiniz. Sevdiğiniz insanların değiştiğini görmek adeta beklenti dünyasında yaşadığınızı hissettirebilir. Bitmeyen uzun çalışma saatlerinin, Şubat ayının sonlarına kadar devam edeceğini de düşünürsek, sizin için kolay bir ay olmayacaktır. Ama kariyerinizle ilgili gelişmelertüm ayı kurtaracak türden…

İKİZLER

21 Mayıs – 21 Haziran

Bazen isteklerimizi fazlasıyla ertelediğimizi fark eder ve “kimin için, ne için”yaşadığımızı gözden geçiririz, işte Şubat ayının ilk haftası bu detaylarla geçerken, ruh eşim diyeceğiniz türden bir ilişkiye başlayabilir veya sorunlu giden ilişkinizi toparlayabilirsiniz “imkânsız, nereden çıktı şimdi bu!” deme fırsatı bulamayacaksınız, hatta uzun kış gecelerinizin sohbetlerinizle renkleneceğini belirtelim.

YENGEÇ

22 Haziran – 22 Temmuz

Şubat ayının telefon başında geçeceğini biri size söyleseydi inanmakta güçlük çekerdiniz. Yurtdışı bağlantılı işleriniz yoğunluk kazanırken,sevgilinizin ani değişen ruh halleri kuşkuculuğunuzu besleyebilir. Küçük çaplı araştırmalaryapmak isterken, asıl konudan uzaklaşmamanızı tavsiye ederim. Eleştiriye açık olmadığınızı Şubat ayındaki Merkür gerilemesinde daha çok fark edebilirsiniz.

ASLAN

23 Temmuz-22 Ağustos

Kış aylarının size ayrı bir rahatlık verdiği kesin… Üstünüzdeki ev hallerini atamamak biryana, sosyal aktivitelerinizi ertelediğinizgibi keyifli dedikodulara bile eşlik edemeyebilirsiniz. Sevgilinizin iş ile ilgili problemlerinin Merkür retrosundan kaynaklandığını bilirseniz onu daha rahat idare edebilirsiniz. Şubat ayının son günlerinde hiç beklenmedik bir iş teklifi alabilirsiniz.

BAŞAK

23 Ağustos – 22 Eylül Şubat ayında libidonuz ve sorumluluklarınız arasında kalabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür karşıt burcunuzda gerilerken, kaygılarınızla baş etmeye çalışacaksınız, iç dünyanız adeta korku filmi ile komedi arasında gelip gidiyor olabilir. Siz, siz olun fırsatlar ayında olduğunuzu bilin. Bununfarkınavarırsanız, detayların üstünde fazla durmazsınız, ilişkinizin biraz huzura ihtiyacı yok mu sizce de?

20i4yılınayeni kararlarla başlamakla ne kadar isabetli girişimlerde bulunduğunuzu şimdi görüyor olmalısınız. Yılın ilk Merkürgerilemesi ikinci evinizde gerçekleşiyor. Bu dayeni taşınan ya dayeni yatırımlarda bulunan Kovaların, küçük aksaklıklarla uğraşacağının altını çiziyor. Ayrıca, uzun yıllardır tanıdığınız birinin ilgisine savunma geliştirmemeniz için de sizi uyarabilirim. Unutmayın, geçmişten,geçmişte kalanlar suçlu!

TERAZİ

23 Eylül – 22 Ekim Bugüne kadar hayatın size ne verdiğini Şubat ayında uzun uzun düşünebilirsiniz, iç dünyanızdaki dengelerin anlamsız bir şekilde değiştiğini düşünebilir, bir türlü ruhunuzun neye ihtiyacı olduğunu bulamıyor olabilirsiniz. Mars’ın burcunuzda hareket ettiğini ve 6 Şubattaki Merkür gerilemesinin 5. evinizi etkilediğini düşünürsek, cesur kararlar alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Haziran ayı geldiğinde, bu ayın size neler kattığını bir kez daha düşünmenizi tavsiye ederim.

AKREP

23 Ekim – 22 Kasım

Son yıllardayaptığınız girişimler hayatınızın önemli devrimlerini yaptığınızı işaret ediyor. Fakat bireysel girişimlerde bulunurken, sınırlarınızı kısıtlı tutuyorsunuz. Şubat ayında sadece kendiniz için bir şeyleryapmanın keyfine varacaksınız. Kendi doğrularınızı bulduğunuz biryıldangeçiyorsunuz. Eğitim ile ilgili düşüncelerinizi kısıtlı tutmamanızı tavsiye ederim.

YAY

23 Kasım – 21 Aralık

Hiç olmadık konuları açmanın, size de ilişkinize de faydası olmadığını göreceksiniz. Uzun zamandır içinde bulunduğunuz durumu çözmek için yaptığınız girişimler sonuçsuz kalabilir Kendinize ve birlikte olduğunuz insana zaman vermeye ne dersiniz? Bu ay işyerinizde çıkarılmalar veya iptal edilen projeler sizi kaygılandırabilir.Soğukkanlılığınızı korumanızda fayda var.

OĞLAK

22 Aralık-20 Ocak

Kimseyi değiştiremezsiniz, ama kendi düşüncelerinizi değiştirebilirsiniz. Karşıt burcunuzda devam eden Jüpiter retrosunun etkisiyle, sevdiğiniz insanların bencilliklerine kafa yorabilir;Kasım ayında başlayan projelerinizle ilgili kaygılar üretebilirsiniz. Eğer ay ortasına kadar hızlı çözümler üretmezseniz, düşündüğünüzü kötü senaryolara maruz kalabilirsiniz.

13_mart_gunluk_burc_yorumlari_nuray_sayari_rezzan_kiraz_burc_yorumlari_h2071_30cb7

Yorum Yaz