Kemal Tanca Yeni Ayakkabı Kreasyonu

Ayakkabı

Düny mrklrının bşınd yer ln ve klitesi ile her sezonun en bşınd oln Keml Tnc ykkbı modellerisezonund en şık tsrımlrı ile giriş ypmıştır. Keml Tnc ykkbı modelleri olrk hytınızın her lnınd sorunsuz bir şekilde tercih edeceğiniz kliteli ykkbılr göreceksiniz. Siyh süet Keml Tnc ykkbı modellerisezonund vitrinleri doldurck oln süet derisi birbirinden güzel ve hreketli renk lterntifi bulunmktdır. Şık topuklu Keml Tnc ykkbı modelleri bynlrın her zmn vzgeçilmezi hline gelen topuklrdır. Altın srısı, gümüş, metl, süet, deri topuklr ile özel yerlere giderken şık olmyı sğlycksınız.  Trend lrmlrın rsınd oln Keml Tnc ykkbı tsrımlrısezonund birçok mrkd vrdır.

Keml Tnc bğcıklı ykkbı tsrımlrı olrk turuncu, yvruğzı, nrçiçeği, srı, mvi gibi modellerin renkli bğcıklrı ile frklılık sğlycksınız. Keml Tnc su yeşili ykkbı modeliyılınd çok fzl ilgi görecek renkler rsınddır. Keml Tnc spor ykkbı tsrımlrı ile de günlük dışrı çıktığınızd çok dh rht etmenizi sğlycktır. Keml Tnc ykkbı resimleri rsın bktığınızd topuklu, topuksuz, sivri burun, pltform gibi birbirinden güzel lterntifleri yklycksınız.Fntezinde, günlüğe, spor tsrımlr kdr birçok kliteli model bulmk için birz rştırm ypmlısınız. Keml Tnc bbet ykkbı tsrımlrıyılın genç kızlrın tercihi oln bu modeller fntezi tsrımlrın ynı sır gün içerisinde giyeceğiniz birçok model yer lmktdır.

Keml Tnc ykkbı resimlerisezonunu güzelce yklmk isteyen herkes önceden rştırm ypmlıdır. Keml Tncçiçek desenli bbet ykkbı modelleri yz yının en güzel tsrımlrı olrk rht etmek isteyenlerin lterntifidir.  Keml Tnc ykkbı kresyonu şıklığın ve klitenin dresi oln tsrımlr ile her n şık olmnın güzelliğini yşycksınız.Keml Tnc yüksek topuklu ykkbı modeli her dim kdınlrın birkç rengini tercih ettiği zrif tsrımlrdır.  Keml Tnc ykkbı trend lrmı rsınd neon renkler, klın topuklr, r boy topuklr, bbet tsrımlr kdr nrin birçok ykkbı yer lmktdır. Kdınlrın zrfetini dh d orty çıkrtn ykkbılr şıklık ile birleşmektedir.Keml Tnc ykkbı trend lrmısezonund renkler, tsrımlr, birbirinden güzel çizgiler syesinde oldukç hreketli geçecek. Bundn sonr her yştn herkes istediği kdr ykkbı elde edecektir.

[gllery ids="30999,31000,31001,31002,31003,31004,31005,31006,31007,31008,31009,31010,31011,31012,31013"]

Yorum Yaz