Plaj Modası Plajları Renklendiriyor

Yaz geliyor ve tatil hazırlıkları şimdiden başladı. Plaj modasındaki yenilikler de vitrinlere yansımaya başladı. Mayolar, bikiniler, havlular, terlikler, plaj elbiseleri vitrinleri süslüyor. Defileler ve diğer tanıtım etkinlikleri her yerde yapılmaya başlandı. plaj modası öncelikle çok renkli olması ile dikkati çekiyor. Mayo ve bikinilerde her renk kullanılmış. Siyah ve beyaz başta olmak üzere tüm renkler mayo ve bikinilerde görülüyor.

Düz renkler yanında renk uyumlarının yaşandığı desenli modeller de bu yıl çok revaçta. Çiçek desenleri, hayvan motifleri de çok kullanışmış durumda. Yani bu yıl gökkuşağının tüm renklerini ve doğanın güzelliklerini plajlarda göreceğiz. mayo modası püsküllerin etkisinde olacağa benziyor. Ünlü mayo üreticilerinin en beğenilen ürünleri püsküllü mayolar oluyor. Püskül modası tüm diğer mayo modellerinde görülecek.

bikini modelleri ise neredeyse mayolar kadar kapalı oluşlarıyla dikkati çekiyor. Karın bölgesine kadar çıkan ve korse işlevi de gören bikiniler böylece bedeni sararak fazlalıkları kapatıyor. Bu modeller hafif kilolu olanların da bikini giymelerine imkân sağlıyor. Bikini ve mayolarda bu yıl göze çarpan bir diğer ayrıntı ise dantel ve tüllerin aksesuar olarak kullanılması olacak. Siyahla dantelin muhteşem uyumu bu yıl plajlara taşınıyor.

Mayo modellerinde sınır tanınmıyor. Etekli mayo modelleri de her yıl olduğu gibi bu yıl da vitrinlerde çok görülüyor ki, modası geçemeyeceğe benziyor. Plaj modası deyince akla öncelikle mayo ve bikini gelse de mayoların üzerine giyilen plaj elbiseleri, tunikleri ve pareolar da her yıl yenilenen modellerle karşımıza çıkmaktadır. Ancak bu yıl tuniklerin daha çok kullanılacağını düşünüyoruz.

Bütün bunların yanında geniş kenarlı, parlak malzemelerle yapılmış şapkalar, renkli ve rahat kullanımlı sandaletler ve terlikler, büyük ve parlak renkli çantalar da ün moda aksesuarları olmaktadır. Şimdi gardırobunuzu kontrol etme ve eksiklerinizi tamamlama zamandır. Eksiklerinizi tamamlarken öncelikle kendi zevkleriniz, vücut tipiniz ve bu yılın modası elbette önemlidir. Ama diğer parçalarla renk ve tarz uyumunu da önemsemeniz gerekir. Böylece plajda da şık olmayı başaracaksınız.

Plaj Modası Plajları Renklendiriyor ResimleriYorum Yaz