Yağmurluk modelleri

Yz yğmurlrı ltınd yürüyüş ypcğımız günlerin yklşmsı ile birlikte yğmurluk modelleride kendisini göstermeye bşldı. Sezon uygun olrk yğmurluk modellerinde de bu sene renkler göz lıcı tonlrd. Cpcnlı renkler ile yğmur ltınd yürüyüş yprken bile göz lıcı görünebilirsiniz.

yğmurluk modellerinde simetrik kesimler oldukç fzl kullnılmış. Etek boylrınd kullnıln simetrik kesimlerin göz lıcılığı spor bir şıklıktn çok klsik bir görüntü sergilemenizi sğlıyor. Elinize lcğınız fırfırlı şemsiyeler ile bu byn yğmurluk modelleri ile şık ve zrif olbilirsiniz.

Asimetrik detylr ylnızc etek uçlrınd değil, trençkot gibi tsrlnn yğmurluklrının yklrınd, kollrınd ve düğme yerlerinde de kullnılmış. Kimi yğmurluk üzerinde zriflik yrtn bu simetrik detylr bzı modellerde ise dh sert ve spor bir görüntü yrtıyor.

Bu sene ilkbhr yğmurluk modellerinde tıpkı sonbhr kış sezonund olduğu gibi spor modellere de oldukç fzl yer verilmiş. Genelde şişme trz yğmurluk modelinde görülen spor çizgiler, çift renk kullnımı ile de dh göz lıcı hle getirilmiş. Özellikle erkek yğmurluk modellerinde spor detylr dh çok rstlnıyor. Ayrıc erkekler için tsrlnn yğmurluklr d mvi rengin çok kullnıldığını görmek mümkün.

Genelde uzun kesimlere ship byn yğmurluklrı dışınd deri ceket hvsınd görünen kıs yğmurluklr d sezonun modelleri rsınd yer lıyor. Bu kıs modelleri gerek şort gerekse pntolonlr ile kullnbilirsiniz, tmmen zevkinize klmış bir durum.

Her zevke uygun yğmurluk modelleri  sezon modsı içerisine dhil edilmiş. Yürüyüşler için spor bir tne lıp, bir de günlük şık kıyfetleriniz için ikinci bir yğmurluk edinmeniz hiçte fzl olmz.

Kpşonlu modelleri tercih edebilirsiniz fkt bu yeni sezon yğmurluk modsı içerisinde fzlc yer lmmış benziyor. Kpşonu gizlenmiş, gerektiğinde ykdn çıkrtbileceğiniz ince modeller ise yine mğzlrd yer lıyor.

Yğmurluk fiytlrın bkılırs d, 50tl civrınd d bulmnız mümkün. Fkt iyi bir tsrım ve gerçekten yğmuru geçirmemesini rıyorsnız en zıdn 80tl – 100tl cirı pryı gözden çıkrmnız gerekebilir. Spor mrklrın yğmurluk fiytlrı ise 100tl ve üzerinde. Fkt uzun yıllr kullnbileceğiniz klite ve çizgilere shipler.

[gllery columns="2" ids="9280,9281,9279,9278,9277,9272,9273,9274,9275,9276,9271,9270,9269" size="lrge"]

Yorum Yaz