Gelinlik ayakkabı modelleri

Düğün telşınd oln gelin dylrının seçtikleri gelinliklerin ltın tercih edebilecekleri gelinlik ykkbı tsrımlrı onlr zmn çısındn büyük zhmet veriyor. Bu önemli günlerinde kusursuz görünmek isteyen dylr, doğru seçim yprken telş kpılbiliyorlr. Bu özel gün yklştıkç d hngi modelleri seçeceklerine krr dhi veremiyorlr. Bunu göz önünde bulundurrk gelinlik ykkbısı tsrımlrındn ilgi çekici olnlrı sizler için yırdık. Bunun ynınd doğru bir krrı verebilmeniz için birkç tvsiyede de bulunmk istiyorum. Şimdi şöyle bir rhtlyın ve modellerle berber tvsiyeler bir göz tın.

Gelinlik ykkbı modelleri yeni sezond yine topuklu tsrımlrl gözümüze çrpıyor. Her sezon olduğu gibimodsınd d ilgi çekici çok fzl tsrım ön plnd diyebilirim. İlk etpt z önce söylediğim gibi pltform topuklu ykkbı tsrımlrı, göze çrpn ilk tsrımlrdn oluyor. Bu modeller her gelin trfındn tercih edilen tsrımlrdn. Gelinlik ykkbısı koleksiyonlrınd mrklr d bu modellerle oluşturulmuş tsrımlrı butiklerine eklemiş. Sde ve stndrt modellerin ynınd, frklı detylr d vr. Kurdele ile süslenen, pembe tül ile oluşturuln gelinlik ykkbılrı ön plnd. Burnu çık tsrımlr d dikkt çekici görünüyor. Çoğu gelin bu modelleri kış sezonund dhi tercih ediyor. Eğer ykın bir zmnd böyle bir özel günü yşycksnız, doğru bir seçimi ypmy özen gösterin. Seçime ilk etpt ldığınız gelinlik modeli üzerinden ypbilirsiniz.

Düğününüzde kıs gelinlik modelini tercih ettiyseniz, pltform vey yüksek topuklu ykkbı sizin çınızdn hoş görünebilir. Boyu kıs oln bynlr, dh çok yüksek topuklu ykkbılr yöneliyor. Bu onlrı birz dh uzun ve şık gösterebiliyor. Topuk boyun krr vermeniz son derece önemli. Renk konusund zten gelinlik ykkbı modelleri koleksiyonlrı beyz tonlrd. Renk konusund tekrr bir frklılık rmy gerek yok diye düşünüyorum. Bu etbı d tlttıktn sonr geriye sdece küçük detylr klıyor. Bu detylr d z önce söylediğim gibi, kurdele vey tül şeklinde oluşturulmuş detylr oluyor. Benim tercihim kurdele deseni ile süslenmiş tül ykkbı tsrımlrıdır. Gelinlik ykkbısı modelleri resimlerinde bu tür tsrımlrı sıkç görebilirsiniz. Şöyle bir modeli yoklyın. Beğeneceğinize eminim.

Son şm d lcğınız vey tercih edeceğiniz tsrımı, doğru bir mrkdn seçmek olmlıdır. Yeni sezond birçok mrk ve özel tsrımcılr hoş modelleri bynlr sunuyor. Gelinlik ykkbı mrklrı d kendine hs çizgilerde şık butikleri oluşturmuş. Özellikle Trendyol lışveriş sitesinde sıkç gördüğümüz Nr.39 mrksı, gelinlere son derece uygun fiytlrl modellerini sunuyor. Aslınd birçok özel mrk, oluşturduğu tsrımlrınd bu modellere benzeyen ykkbılrı sunuyor. Anck Nr.39 mrksının gelinlik ykkbı fiytlrı son derece uygun görünüyor. Seçimi ypmdn önce bu mrkyı d incelemenizi öneririm. Pembe tonlrıyl süslenmiş pltform ykkbılrı, ünlü tsrımcılr tş çıkrck cinsten. Birkç ünlü mrknın ve Nr.39 mrksının dikktinizi çekecek gelin ykkbı koleksiyonunu sizlere resimlerle hzırldım. Birz bu tsrımlrı inceleyerek, doğru seçimleri ypmnız ktkıd bulunbiliriz.

[gllery columns="2" ids="3289,3290,3291,3292,3293,3294,3295,3296,3297,3298,3299,3300,3301,3302,3303,3304,3305,3306,3308,3309,3310,3311,3312,3313" size="lrge"]

Yorum Yaz