Gelinlik ayakkabı modelleri

Düğün telaşında olan gelin adaylarının seçtikleri gelinliklerin altına tercih edebilecekleri gelinlik ayakkabı tasarımları onlara zaman açısından büyük zahmet veriyor. Bu önemli günlerinde kusursuz görünmek isteyen adaylar, doğru seçim yaparken telaşa kapılabiliyorlar. Bu özel gün yaklaştıkça da hangi modelleri seçeceklerine karar dahi veremiyorlar. Bunu göz önünde bulundurarak gelinlik ayakkabısı tasarımlarından ilgi çekici olanları sizler için ayırdık. Bunun yanında doğru bir kararı verebilmeniz için birkaç tavsiyede de bulunmak istiyorum. Şimdi şöyle bir rahatlayın ve modellerle beraber tavsiyeler bir göz atın.

Gelinlik ayakkabı modelleri yeni sezonda yine topuklu tasarımlarla gözümüze çarpıyor. Her sezon olduğu gibimodasında da ilgi çekici çok fazla tasarım ön planda diyebilirim. İlk etapta az önce söylediğim gibi platform topuklu ayakkabı tasarımları, göze çarpan ilk tasarımlardan oluyor. Bu modeller her gelin tarafından tercih edilen tasarımlardan. Gelinlik ayakkabısı koleksiyonlarında markalar da bu modellerle oluşturulmuş tasarımları butiklerine eklemiş. Sade ve standart modellerin yanında, farklı detaylar da var. Kurdele ile süslenen, pembe tül ile oluşturulan gelinlik ayakkabıları ön planda. Burnu açık tasarımlar da dikkat çekici görünüyor. Çoğu gelin bu modelleri kış sezonunda dahi tercih ediyor. Eğer yakın bir zamanda böyle bir özel günü yaşayacaksanız, doğru bir seçimi yapmaya özen gösterin. Seçime ilk etapta aldığınız gelinlik modeli üzerinden yapabilirsiniz.

Düğününüzde kısa gelinlik modelini tercih ettiyseniz, platform veya yüksek topuklu ayakkabı sizin açınızdan hoş görünebilir. Boyu kısa olan bayanlar, daha çok yüksek topuklu ayakkabılara yöneliyor. Bu onları biraz daha uzun ve şık gösterebiliyor. Topuk boyuna karar vermeniz son derece önemli. Renk konusunda zaten gelinlik ayakkabı modelleri koleksiyonları beyaz tonlarda. Renk konusunda tekrar bir farklılık aramaya gerek yok diye düşünüyorum. Bu etabı da atlattıktan sonra geriye sadece küçük detaylar kalıyor. Bu detaylar da az önce söylediğim gibi, kurdele veya tül şeklinde oluşturulmuş detaylar oluyor. Benim tercihim kurdele deseni ile süslenmiş tül ayakkabı tasarımlarıdır. Gelinlik ayakkabısı modelleri resimlerinde bu tür tasarımları sıkça görebilirsiniz. Şöyle bir modeli yoklayın. Beğeneceğinize eminim.

Son aşama da alacağınız veya tercih edeceğiniz tasarımı, doğru bir markadan seçmek olmalıdır. Yeni sezonda birçok marka ve özel tasarımcılar hoş modelleri bayanlara sunuyor. Gelinlik ayakkabı markaları da kendine has çizgilerde şık butikleri oluşturmuş. Özellikle Trendyol alışveriş sitesinde sıkça gördüğümüz Nr.39 markası, gelinlere son derece uygun fiyatlarla modellerini sunuyor. Aslında birçok özel marka, oluşturduğu tasarımlarında bu modellere benzeyen ayakkabıları sunuyor. Ancak Nr.39 markasının gelinlik ayakkabı fiyatları son derece uygun görünüyor. Seçimi yapmadan önce bu markayı da incelemenizi öneririm. Pembe tonlarıyla süslenmiş platform ayakkabıları, ünlü tasarımcılara taş çıkaracak cinsten. Birkaç ünlü markanın ve Nr.39 markasının dikkatinizi çekecek gelin ayakkabı koleksiyonunu sizlere resimlerle hazırladım. Biraz bu tasarımları inceleyerek, doğru seçimleri yapmanıza katkıda bulunabiliriz.

Gelinlik ayakkabı modelleri ResimleriYorum Yaz