Leopar Desen Modası

Leopar desen modası 2021

Her yıl olduğu gibi 2020-2021 yıllında da Leopar desen modası yerini koruyor. Bu yılda markaların koleksiyonlarında Leopar desenleri sıkça görmekteyiz. Leopar desen 1920 yılların da moda düyasına giriş yapmış. 1960 yıllar da ünlü
tasarımcı Oleg Cassini first lady Jacqueline Kennedy için leopar bir palto tasarlayınca zirveye oturmuş diyebiliriz. Bu yıldan sonra hemen her yıl moda klasiği haline dönüşmüş. Her geçen yılda da Leopara olan tutku her daim çoğalıyor. Leopar deseni yaz ve kış aylarında ayrıca her tarz kumaş ve kıyafet uyum sağlaması kadınlarımızın çok hoşuna gitmektedir. Hatta kullandığımız aksesuarlarda da Leopar modasını görüyoruz. Özellikle iddialı olmayı seven kadınlarımız için ideal bir desen olarak karşımıza çıkıyor.Sadece dikkat etmeniz gereken Leopar desen kıyafet giydiğiniz zaman çok fazla takı kullanmalısınız.

Leopar Desen Modası ResimleriLeopar deseni farklı yerlede kombinleyebilirsiniz. Örneğin düz renk bir kıyafetinizin altına giyeceğiniz Leopar desen aykkabınız ve elinize alacağınız Leopar çanta modeli ie idialı ve çok şık olabilirsiniz. Kıyafetinizde leopar desen tercih ediyorsanız vücut hatlarınız uygun ölçülerde olmalıdır. Aksi takdirde görünüşünüz kötü bir görüntü verebilir. Leopar desen bir kıyafet giyerken bu kıyafetin nerede ve ortamı da önemlidir. Mesela iş yeri için çok fazla iddialı olmaktadır. Moda klasiği olan Leopar desenin hiçbir zaman modası geçmeyeceği için sizinde giysi dolabınız da kesinlikle bir iki parça kıyafetiniz bulunmalıdır. Çünkü klasiklerin modası asla geçemz. Örneğin bir gece davetine katılacaksınız şık saten bir leopar bluzun altına giyeceğiniz siyah kumaş pantolonunuzla çok şık görünebilirsiniz. Gün içerisinde spor bir kombin isteyenlere jean pantolonunuzu Leopar ayakkabınız, şal, çanta kombin yaparak spor bir tarzı yakalayabilirsiniz.

Daha önceki senelerden yayınladığımız makalemiz

Leopar desen modası

sezonunda bayanların en sık tercih ettiği leopar desenli tasarımlar,sezonunda da rafa
kaldırılmıyor. En şık trendlerle süslenen yeni sezon bayan ürünleri, yine leopar desenlerle süslenmiş. Bayanlar bu tasarımları hemen her üründe tercih ediyorlar. Çanta tasarımlarından elbise tasarımlarına, elbise modellerinden ayakkabı modellerine kadar her üründe leopar desen tasarımı tercih ediliyor. Biz de yeni sezon için ilgi çekici görünen leopar desenli elbise, ayakkabı, ve etek modelleri tasarımlarını sizler için hazırladık. Hadi hep beraber inceleyelim.

Leopar Desen Modası ResimleriYorum Yaz