Leopar Desen Modası

Leopr desen modsı 2021

Her yıl olduğu gibi 2020-2021 yıllınd d Leopr desen modsı yerini koruyor. Bu yıld mrklrın koleksiyonlrınd Leopr desenleri sıkç görmekteyiz. Leopr desen 1920 yıllrın d mod düysın giriş ypmış. 1960 yıllr d ünlü
tsrımcı Oleg Cssini first ldy Jcqueline Kennedy için leopr bir plto tsrlyınc zirveye oturmuş diyebiliriz. Bu yıldn sonr hemen her yıl mod klsiği hline dönüşmüş. Her geçen yıld d Leopr oln tutku her dim çoğlıyor. Leopr deseni yz ve kış ylrınd yrıc her trz kumş ve kıyfet uyum sğlmsı kdınlrımızın çok hoşun gitmektedir. Htt kullndığımız ksesurlrd d Leopr modsını görüyoruz. Özellikle iddilı olmyı seven kdınlrımız için idel bir desen olrk krşımız çıkıyor.Sdece dikkt etmeniz gereken Leopr desen kıyfet giydiğiniz zmn çok fzl tkı kullnmlısınız.

[gllery ids="105537,105538,105539,105540,105541,105542"]

Leopr deseni frklı yerlede kombinleyebilirsiniz. Örneğin düz renk bir kıyfetinizin ltın giyeceğiniz Leopr desen ykkbınız ve elinize lcğınız Leopr çnt modeli ie idilı ve çok şık olbilirsiniz. Kıyfetinizde leopr desen tercih ediyorsnız vücut htlrınız uygun ölçülerde olmlıdır. Aksi tkdirde görünüşünüz kötü bir görüntü verebilir. Leopr desen bir kıyfet giyerken bu kıyfetin nerede ve ortmı d önemlidir. Mesel iş yeri için çok fzl iddilı olmktdır. Mod klsiği oln Leopr desenin hiçbir zmn modsı geçmeyeceği için sizinde giysi dolbınız d kesinlikle bir iki prç kıyfetiniz bulunmlıdır. Çünkü klsiklerin modsı sl geçemz. Örneğin bir gece dvetine ktılcksınız şık sten bir leopr bluzun ltın giyeceğiniz siyh kumş pntolonunuzl çok şık görünebilirsiniz. Gün içerisinde spor bir kombin isteyenlere jen pntolonunuzu Leopr ykkbınız, şl, çnt kombin yprk spor bir trzı yklybilirsiniz.

Dh önceki senelerden yyınldığımız mklemiz

Leopr desen modsı

sezonund bynlrın en sık tercih ettiği leopr desenli tsrımlr,sezonund d rf
kldırılmıyor. En şık trendlerle süslenen yeni sezon byn ürünleri, yine leopr desenlerle süslenmiş. Bynlr bu tsrımlrı hemen her üründe tercih ediyorlr. Çnt tsrımlrındn elbise tsrımlrın, elbise modellerinden ykkbı modellerine kdr her üründe leopr desen tsrımı tercih ediliyor. Biz de yeni sezon için ilgi çekici görünen leopr desenli elbise, ykkbı, ve etek modelleri tsrımlrını sizler için hzırldık. Hdi hep berber inceleyelim.

[gllery ids="164,165,166,168,169,170,171,172,173,174,175,167"]

Yorum Yaz