Yüksek bel kot pantolon modelleri

Bu sezona bomba gibi bir giriş yapan yüksek bel modasını etek ve pantolon tasarımlarında sıkça görmekteyiz. Yeni sezon yüksek bel kot pantolon modelleri genç kızlarımız tarafında çok beğenilmekte.

Yüksek bel kot pantolon tasarımları arasında ilk dikkat çeken dar kesimli ve yüksek belli kot pantolonlar olmaktadır. Cep ve cepsiz birçok tasarımız bulunuyor. Vücudumuzu tayt gibi sımsıkı saran çok dar kesim yeni sezon yüksek bel kot pantolon modelleri çok moda ve uzun bir süre de moda olarak kalacak gibi gözüküyor.

Sizinde bu tarz bir kot pantolon modeliniz yoksa hemen yeni sezon yüksek bel kot pantolon modelini dolabınıza kesinlikle eklemelisiniz. Kot pantolonlarımız hem günlük yaşantımızda hem de gece gezmelerimiz de sıkça tercih ettiğimiz kıyafetlerimiz arasındadır. Yüksek belli kot pantolonlarımızı şık bir bluz veya body modelleri ile tamamlayarak gece gezmelerinizde giyebilirsiniz. Altına giyeceğiniz bot , ayakkabı , çizme , butilerle şıklığınızı anın da yakalayabilirsiniz.

Yeni sezon yüksek bel kot pantolon modellerinde mavi ve tonları , siyah , renkli , desenli , pembe , neon renkler ön plana çıkmış. Bizim de çok beğendiğimiz neon renklerden tasarlanmış yüksek bel kot pantolon modelleri sizleri çok şık ve zarif gösterecektir.

Yeni sezon yüksek bel kot tasarımlarında paça detayları da gözden kaçmıyor. İster dar paça , bol paça, İspanyol paça gibi paça detaylarında hangisi kendi tarzınıza uyuyorsa seçmek sizin hkkınız diye düşünüyoruz.

Yeni sezon yüksek bel kot pantolon modelinde bizimde çok beğendiğimiz kombin koyu mavi yüksek bel kot pantolonun üzerine beyaz bir gömlek içine sokulmuş olacak ya da beyaz bir tişört , body , bluz modeli ile yapılan kombini desenli ceket modeli ile tamamlayan kombinlemedir diye sizlere tavsiye ederiz. Sizlerde modayı yakından takip ediyorsanız yüksek bel kot pantolon mdasını sıkı takibe almadan sakın kot pantolon almayız deriz.

Yüksek bel kot pantolon modelleri ResimleriYorum Yaz