Hoşlandığım Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edebilirim?

Hoşlandığınız Kızı Mezuniyet Balonuza Nasıl Davet Edersiniz?

Mezuniyet töreni hazırlıkları başlasın bu partiye kiminle katılacaksınız? Kaldı ki bütün arkadaşlarımız çift olarak katılacak, sizde çocukluk arkadaşı zahmetine katılmazsınız. Bana sorarsanız mezuniyet çok özel bir gün ve bugün de yanınıza yakışacak olan o kişi, evet aklımız da ve sonra kalbinizdeki o kadın. Peki ne demeli, ne yapmalı bu kadını davete gelmeye ikna etmeli, tabi benim de bir takım bildiğim şeyler var. Hemen size yardımcı oluyorum.

Bu senenin modası lacivert saten yakalı üzerine cuk diye oturan slim fit giydiniz içine de lacivert şeritli, beyaz ata yaka gömlek, klasik olsun, lacivert, papyon mendilli de taktınız. Kol düğmeleri de taktınız. Evet, son olarak da lacivert rugan bir ayakkabı giydiniz, her şey tam takır hazır gayet şık ve kolunuzu uzattınız. Evet, kolumuza gelen bir kadın yok. Büyük eksik, öyle hemen üzülüp ağıtlar yakmaya gerek yok.

Hoşlandığım Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edebilirim? Resimleri
Zaten bu raddeye gelmeden hoşlandığınız birini davet etmeniz gerekiyordu. Hoşlandığınız kadın sevgilinizse hiçbir sıkıntı yok. Gayet rahat bir şekilde bu sorunu çözersiniz, zaten o çoktan kuaförde yerin de hazırlanmıştır. Yani sizin demenize gerek bile yok. Öte yandan yani bunu buluştuğumuzda ya da ne bileyim telefonda söylersiniz, o da gayet güzel bir şekilde karşılık verecektir ve mezuniyete sevgiliyle gidebilirsiniz.

Diyelim, sevgiliniz yok ama sevdiğimiz hoşlandığımız bir kadın var. İşte kilit nokta burası, nasıl davet edeceksiniz? Birinci madde önce bu kişinin sevgilisi var mı yok mu ona bakacağız. Nasıl bakacağız işte ortak arkadaşlar bu şekilde onu öğreneceğiz. Baktık ki kızın sevgilisi var o zaman hiç yaklaşmayın derim, yani zaten büyük ihtimalle ret edileceksiniz. Kaldı ki yani bizim gibi beyefendilere de yakışmaz. Sevgilisi olan bir kızı yani bu niyetle olmaz yani, o yüzden sevgilisi varsa bu defteri kapatıyoruz.

Diyelim ki kızın sevgilisi olmadığını öğrendiniz artık eminsiniz. Evet, işte şimdi harekete geçmek vakti çiçek siparişi verebilirsiniz. Mesela bu çiçek siparişine de bir not ekleyebilirsiniz. Mesela ne olabilir aklıma gelen yani şöyle bir şey olabilir, hayatımın en anlamlı ve en özel günün de benimle birlikte bu mezuniyet törenine gelmek ister misin?

Yani bu şu an spontane gelişti aklıma gelen bu siz istediğinizi yazabilirsiniz, yani sizin yaratıcılığınızı bırakıyorum. Ancak kilit nokta burada karşı tarafa kendini önemli hissettirmek. Yani yazacağınız her neyse, karşı tarafa kendini önemli hissettirsin. Buraya çok dikkat edin. Tabi burayı hallettikten sonra dikkat etmeniz gereken ikinci nokta da, yani hem sevdiğiniz kadın hem sizin için özel bir gün olan bu mezuniyet töreninde ne giyeceğiniz, gayet şık olmanız lazım.

Mesela ne olabilir mezuniyet töreni dedik şık olmamız lazım, sevdiğimiz kız var mesela siyah bi smokin bu geceyi kurtarabilir, vücudunuza oturacak asla modası geçmeyen siyah bi smokin evet bunu giyebilirsiniz. Siyah papyon ayakta siyah ayakkabı yakanıza da tamamlayacak siyah bir mendil taktınız mı? Hazırsınız yani bu kombin modası hiç geçmeyecek.

Düğünümüz de bile giyebilirsiniz arkadaşlar, simokin giymek istemiyorsanız yani daha dinamik bir tarzınız varsa o zaman da önerim. Farklı parçaların kombinlendiği bir tarz yaratmanız mesela beyaz slim fit bir pantolon üzerine lacivert çizgili beyaz bir gömlek, onun üzerine de lacivert örgü bir kravat yeter mi yetmez. Mezuniyet törenindeyiz o yüzden ne yapıyoruz? Ceket şart ceketimizi ve üzerimizdeki elbise tonlarına yakın bir tonda bir ceket.

Altına da rugan bir ayakkabı çektik mi hazırız?

Evet, her şey hazır ama bir şey eksik. Neyim eksik kolunuza bir kadın lazım, ama en az sizin kadar tarz olabilecek bir kadın sevgiliniz yok. Hoşlandığınız biri de yok. O zaman ne oluyor? Üçüncü ihtimal evet arkadaşlar böyle durumlarda çare olabiliyor. Hem kalkıp ona özel bir nasıl diyim çaba harcamanıza gerek yok gidin durumu açıklayın zaten gerçekten sizi seven bir arkadaşınız da yani bu zor durumdan sizi kurtarır ve sizinle birlikte o partiye gelir arkadaşlar.

Kaldı ki yani mezuniyet törenlerinde sadece arkadaşıyla katılan da siz olmazsanız yani illaki birtakım kişilerde arkadaşlarıyla gelir ayrıca eğlenceli olabilir yani arkadaşlarımızla da katılabilirsiniz.

Mezuniyet töreninde illa smokin giymenize gerek yok. Tabii bunun birazcık törenin nerede geçtiği ile alakası var. Yani bir otelde ise evet gayet güzel olabilir. Havuzbaşı yani balo salonunda çok şık olacaktır ama bir teknede olursa o kadar şık olmaz yani papyon falan böyle ayakta durmaya çalışan bir görüntü çok hoş durmuyor, oralarda biraz daha rahat şeyler tercih etmeniz daha yakışık alacaktır. Smokin giymeyi gerektirmeyecek bir ortama gideceğinizi düşünelim.

O zaman size bir takım kombin lazım. Tabi bu konuda bir kişiden daha yardım alabilirsiniz. Kimden? Evet o hoşlandığınız bir kadın vardı ya evet, ondan size çok güzel bir mazeret uyduracak. Şimdi şöyle ki kendisine şöyle bir mesaj atabilirsiniz, yani telefon da söyleyebilirsiniz. Mezuniyet törenine katılacağım ama yani kendi fikirlerime çok çok güvenmiyorum bana bu konuda yardımcı olabilir misin diye bir teklifte bulunabilirsiniz. Hemen oda sizden hoşlanıyorsa sizinle alışverişe gelecektir.

Akabinde yemek, sohbet, çay falan derken orada niyetinizi belli edebilir ve bu şekilde hoşlandığınız o kadını mezuniyete davet edebilirsiniz. Şimdi heyecandan kombinizi de seçemezsiniz. Hadi ben yardımcı olayım düz gri renkli takım elbise, içine de takımınızın tonlarında çiçekli bir gömlek giyebilirsiniz. Takım elbiseniz renkli tonlarda mini disk takıp takım elbiseniz biraz da hareketlendirir, biraz daha canlandırabilirsiniz.

Altına da kahve tonlarında bi ayakkabı giydiniz mi, işte gecenin en şık erkeği artık mezuniyete yalnız gidip gelmeniz de size kalmış şık gidip dönmeniz de öyle. Ben fikirlerimi sundum. Mezuniyetiniz çok güzel geçsin. Umarım o bahsettiğimiz kadınla birlikte katılma şansına nail olursunuz. O kadar ceket takım elbise şunu da söylemeden geçmeyeyim hatemoğlu.com da bu hafta size özel yüzde 50 indirim var. Unutmayın sadece bir haftamız var. Ve size özel o zaman artık vedalaşma vakti tekrardan görüşmek üzere diyorum. Kendinize şık ve karizmatik davranın.

Yorum Yaz