Hoşlandığım Kıza Nasıl Çıkma Teklif Edebilirim?

hoslandigim kiza nasil cikma teklif edebilirim 1

Hoşlndığınız Kızı Mezuniyet Blonuz Nsıl Dvet Edersiniz?

Mezuniyet töreni hzırlıklrı bşlsın bu prtiye kiminle ktılcksınız? Kldı ki bütün rkdşlrımız çift olrk ktılck, sizde çocukluk rkdşı zhmetine ktılmzsınız. Bn sorrsnız mezuniyet çok özel bir gün ve bugün de ynınız ykışck oln o kişi, evet klımız d ve sonr klbinizdeki o kdın. Peki ne demeli, ne ypmlı bu kdını dvete gelmeye ikn etmeli, tbi benim de bir tkım bildiğim şeyler vr. Hemen size yrdımcı oluyorum.

Bu senenin modsı lcivert sten yklı üzerine cuk diye oturn slim fit giydiniz içine de lcivert şeritli, beyz t yk gömlek, klsik olsun, lcivert, ppyon mendilli de tktınız. Kol düğmeleri de tktınız. Evet, son olrk d lcivert rugn bir ykkbı giydiniz, her şey tm tkır hzır gyet şık ve kolunuzu uzttınız. Evet, kolumuz gelen bir kdın yok. Büyük eksik, öyle hemen üzülüp ğıtlr ykmy gerek yok.
[gllery ids="105883,105884"]
Zten bu rddeye gelmeden hoşlndığınız birini dvet etmeniz gerekiyordu. Hoşlndığınız kdın sevgilinizse hiçbir sıkıntı yok. Gyet rht bir şekilde bu sorunu çözersiniz, zten o çoktn kuförde yerin de hzırlnmıştır. Yni sizin demenize gerek bile yok. Öte yndn yni bunu buluştuğumuzd y d ne bileyim telefond söylersiniz, o d gyet güzel bir şekilde krşılık verecektir ve mezuniyete sevgiliyle gidebilirsiniz.

Diyelim, sevgiliniz yok m sevdiğimiz hoşlndığımız bir kdın vr. İşte kilit nokt bursı, nsıl dvet edeceksiniz? Birinci mdde önce bu kişinin sevgilisi vr mı yok mu on bkcğız. Nsıl bkcğız işte ortk rkdşlr bu şekilde onu öğreneceğiz. Bktık ki kızın sevgilisi vr o zmn hiç yklşmyın derim, yni zten büyük ihtimlle ret edileceksiniz. Kldı ki yni bizim gibi beyefendilere de ykışmz. Sevgilisi oln bir kızı yni bu niyetle olmz yni, o yüzden sevgilisi vrs bu defteri kptıyoruz.

Diyelim ki kızın sevgilisi olmdığını öğrendiniz rtık eminsiniz. Evet, işte şimdi hrekete geçmek vkti çiçek siprişi verebilirsiniz. Mesel bu çiçek siprişine de bir not ekleyebilirsiniz. Mesel ne olbilir klım gelen yni şöyle bir şey olbilir, hytımın en nlmlı ve en özel günün de benimle birlikte bu mezuniyet törenine gelmek ister misin?

Yni bu şu n spontne gelişti klım gelen bu siz istediğinizi yzbilirsiniz, yni sizin yrtıcılığınızı bırkıyorum. Anck kilit nokt burd krşı trf kendini önemli hissettirmek. Yni yzcğınız her neyse, krşı trf kendini önemli hissettirsin. Bury çok dikkt edin. Tbi buryı hllettikten sonr dikkt etmeniz gereken ikinci nokt d, yni hem sevdiğiniz kdın hem sizin için özel bir gün oln bu mezuniyet töreninde ne giyeceğiniz, gyet şık olmnız lzım.

Mesel ne olbilir mezuniyet töreni dedik şık olmmız lzım, sevdiğimiz kız vr mesel siyh bi smokin bu geceyi kurtrbilir, vücudunuz oturck sl modsı geçmeyen siyh bi smokin evet bunu giyebilirsiniz. Siyh ppyon ykt siyh ykkbı yknız d tmmlyck siyh bir mendil tktınız mı? Hzırsınız yni bu kombin modsı hiç geçmeyecek.

Düğünümüz de bile giyebilirsiniz rkdşlr, simokin giymek istemiyorsnız yni dh dinmik bir trzınız vrs o zmn d önerim. Frklı prçlrın kombinlendiği bir trz yrtmnız mesel beyz slim fit bir pntolon üzerine lcivert çizgili beyz bir gömlek, onun üzerine de lcivert örgü bir krvt yeter mi yetmez. Mezuniyet törenindeyiz o yüzden ne ypıyoruz? Ceket şrt ceketimizi ve üzerimizdeki elbise tonlrın ykın bir tond bir ceket.

Altın d rugn bir ykkbı çektik mi hzırız?

Evet, her şey hzır m bir şey eksik. Neyim eksik kolunuz bir kdın lzım, m en z sizin kdr trz olbilecek bir kdın sevgiliniz yok. Hoşlndığınız biri de yok. O zmn ne oluyor? Üçüncü ihtiml evet rkdşlr böyle durumlrd çre olbiliyor. Hem klkıp on özel bir nsıl diyim çb hrcmnız gerek yok gidin durumu çıklyın zten gerçekten sizi seven bir rkdşınız d yni bu zor durumdn sizi kurtrır ve sizinle birlikte o prtiye gelir rkdşlr.

Kldı ki yni mezuniyet törenlerinde sdece rkdşıyl ktıln d siz olmzsnız yni illki birtkım kişilerde rkdşlrıyl gelir yrıc eğlenceli olbilir yni rkdşlrımızl d ktılbilirsiniz.

Mezuniyet töreninde ill smokin giymenize gerek yok. Tbii bunun birzcık törenin nerede geçtiği ile lksı vr. Yni bir otelde ise evet gyet güzel olbilir. Hvuzbşı yni blo slonund çok şık olcktır m bir teknede olurs o kdr şık olmz yni ppyon fln böyle ykt durmy çlışn bir görüntü çok hoş durmuyor, orlrd birz dh rht şeyler tercih etmeniz dh ykışık lcktır. Smokin giymeyi gerektirmeyecek bir ortm gideceğinizi düşünelim.

O zmn size bir tkım kombin lzım. Tbi bu konud bir kişiden dh yrdım lbilirsiniz. Kimden? Evet o hoşlndığınız bir kdın vrdı y evet, ondn size çok güzel bir mzeret uydurck. Şimdi şöyle ki kendisine şöyle bir mesj tbilirsiniz, yni telefon d söyleyebilirsiniz. Mezuniyet törenine ktılcğım m yni kendi fikirlerime çok çok güvenmiyorum bn bu konud yrdımcı olbilir misin diye bir teklifte bulunbilirsiniz. Hemen od sizden hoşlnıyors sizinle lışverişe gelecektir.

Akbinde yemek, sohbet, çy fln derken ord niyetinizi belli edebilir ve bu şekilde hoşlndığınız o kdını mezuniyete dvet edebilirsiniz. Şimdi heyecndn kombinizi de seçemezsiniz. Hdi ben yrdımcı olyım düz gri renkli tkım elbise, içine de tkımınızın tonlrınd çiçekli bir gömlek giyebilirsiniz. Tkım elbiseniz renkli tonlrd mini disk tkıp tkım elbiseniz birz d hreketlendirir, birz dh cnlndırbilirsiniz.

Altın d khve tonlrınd bi ykkbı giydiniz mi, işte gecenin en şık erkeği rtık mezuniyete ylnız gidip gelmeniz de size klmış şık gidip dönmeniz de öyle. Ben fikirlerimi sundum. Mezuniyetiniz çok güzel geçsin. Umrım o bhsettiğimiz kdınl birlikte ktılm şnsın nil olursunuz. O kdr ceket tkım elbise şunu d söylemeden geçmeyeyim htemoğlu.com d bu hft size özel yüzde 50 indirim vr. Unutmyın sdece bir hftmız vr. Ve size özel o zmn rtık vedlşm vkti tekrrdn görüşmek üzere diyorum. Kendinize şık ve krizmtik dvrnın.

Yorum Yaz