Yanlış Aşktan Nasıl Sakınılır?

Yanlış Aşktan Nasıl Sakınılır?

Krşı cinsle internette tnışmk her ne kdr çok popüler ols d, yukrıdkilere benzer yrgılrd bulunmk çok zordur. Anck snl âlemde de yni tnıştığınız kişiler hkkınd bzı ipuç ln yklybilirsiniz. İşte krşınızdki hkkınd şüphe duymnızı gerektirecek bzı ipuçln:

Boşnmk üzere olnlr…
İnternette bzı sitelerde y d size özel sohbet ortmlrınd tnıştığınız erkek, eşiyle boşnmk üzere olduğunu y d kız rkdşıyl sorunlr yşdığım ve ykınd yrılcğım belirtmiş y d size özel olrk söylemişse, öncelikle on dürüstlüğü için teşekkür etmelisiniz; m içinizden Sonuçt bunun d doğru olup olmdığım bilemezsiniz. Eğer birinin internette fotoğrfı yoks y d fotoğrfı nnesinin bile bktığınd tmymycğı kdr nlşılmzs, evli olm olsılığı yüksektir. Bu trz erkekler genellikle krşılığınd seks elde edemeyeceklerini nldıklrınd zten durumu itirf etmeye meyillidirler. Yni on, “Snki evliymişsin gibime geliyor.” dediğinizde size doğruyu söyleme olsılığı d yüksektir.

Aceleci tür…
İnternette tnıştığınızd hemen konuy giren ve internetin y d sohbet odln ve rçlrının olnklrım kullnrk size snl güller, göz kırpmln, gülücükler, klpler yollyn erkeklerden de bir dım uzklşmnız mntıklı olcktır.

Bir düşünelim; nsıl ki snl âlem dışınd tnıştığınız bir erkek size bir st y d bir gün içerisinde şk sözcükleri fısıldmyck ve çiçekler göndermeyecekse çünkü size ilk görüşte âşık ols bile bu mntıksız ve şındır, snl âlemde tnıştığınız bir kişinin de bu gibi dvrnışlrd bulunmsı mntıksızdır. Genellikle bu gibi erkeklerin tek mcı krşılnndkini bir n önce etkileyip ytğ tmktır. Gerçek bir sevgili ryn biri için kçınılmsı gereken türlerin bşınd gelirler.


Mükemmel kdını rynlr…

İnternette insnlrın profilleri onlr hkkınd çok şey söyleyebilir. Bir kdınd rdığı özellikle için 906090, 1.70 boy, mükemmel uzun bcklr gibi oldukç spesifik dış görünüş özellikleri belirten ve kişilik özellikleriyle ilgili hiçbir şey söylemeyen bir profile ship erkeklerin de genellikle istedikleri şey, bir y d birkç geceyi berber geçirebilecekleri bir kdındır. Peki m bu dmcğız kız rkdşlrıyl neler ypmktn hoşlnır, hobileri nelerdir? Sinemyı mı sever, tiytroyu mu? Boş verin, en iyisi siz hiç merk etmeyin.

Çok şirin fotoğrflr…
Erkeklerin çoğu, örneğin evcil hyvnlr gibi şeylerin kdınln etkilediğini ve onlrın semptisini kznmyı sğldığım çoktn öğrenmiştir. Bu yüzden internete kedi y d köpekleriyle fotoğrflrım koyn erkeklerin de bu numryı bilme ve bunu sdece kdınln etkilemek için kullnm ihtimlleri yüksek.


Meşgul modu…

O kdr yoğun, mutlu ve dolu bir hyt yşıyor ki; internette olduğu dönemlerde kimsenin onu rhtsız etmesini istemiyor. Hele hele meşgul modundyken ttığınız mesjlr cevp vermiyors… İşte o noktd bir durun! Evet, biri internetteyken meşgul olbilir. Sonuçt insnlr rtık iş yerlerinden de internete bğlnıyorlr, nck o nd olms bile mesjlr sonrdn cevp vermek bir nezket gereğidir. Dh sonr meşgul y d toplntıd olduğu gibi bir çıklm ypmyn potnsiyel bir snl sevgiliden ne snl âlemde ne de norml âlemlerde hyır gelecektir.

Potnsiyel kdın düşmnlrı…
Bzı internet sitelerinde insnlrın eski sevgilileri ile ilgili sorulr, forumlr bulunbilir. Örneğin “Eski sevgilinizle neden yrıldınız?” gibi bir soruy “Geri zekâlı kdın beni ldttı.” gibi bir ynıt verenlerden mümkün olduğund uzk durmk gerekiyor. Bu gibi kişiler genellikle önceki ilişkilerden ldıkln yrlr nedeniyle kdın düşmnı hline gelerek kdınlrdn intikm lmy çlışıyorlr.

 

Yorum Yaz