Kızlarla İlk Buluşmada Neler Konuşulur?

kizlarla ilk bulusmada neler konusulur

Mhmut binin bkıyorsun dmın kdın knklrı vr. Kdınlrl 10 numr bir muhbbeti vr. Yni dm kıyor gidiyor m sen öyle misin knkn y Kdir, y Hüseyin, Mehmet, Süleymn. Olmuyor kdınlrl muhbbetinize ise hiç girmiyorum bile. Çünkü çıkrıyorsunuz biliyorum. Konu bir yerde geliyor tkılıyor ve ondn sonr ç ki çbilirsen. En iyisi kdınlrl konuşbileceğiniz konulrı bullım. Böylelikle muhbbetiniz ilerlesin. Bu konuyl ilgili dh önce bir yzı dh yzmıştım m konu konuyu çr dedik, 5 mdde dh ekledik.

Hep söylüyorum rkdşlr yine de söyleyeceğim söylemeye devm edeceğim. Kdınlrın bizden en çok istediği şey ilgi, ilgi. Onlrın en çok istediği ve olmzs olmz en hsss noktsı yni biz o kdr sevmiyoruz. Şimdi rkdşlr itirf ediyorum mesj yollms d 2 pes tsk h. Dh iyi değil mi?
[gllery ids="105875,105876"]
O yüzden şimdi kdınlrın istediği konulrı ele lıyoruz ve kfmızd bu şekilde rht edecek. Hdi bklım bşlıyoruz. Yoğun bir sevgiliniz y d sevdiğiniz hoşlndığınız kız kimse rtık eğer öğrenci ise onun okulu ile ilgili sorulr sorbilirsiniz. Hoclrıyl sınvlrı ile rkdş çevresiyle ilgili bir tkım sorulr sorbilirsiniz. Sonr öğrenci olduğu için zmnının büyük bir dilimi okuld geçecektir. Sizde hliyle onun en çok zmn geçirdiği yerler ilgili sorulr sorbilirsiniz.

Burd önemli oln onunl ilgili olduğunu gösterebilmek.
Yni onun ypmış olduğu bir ktivite ile ilgili on soru sormnız burd göz temsı d çok önemli yni onu dinlediğinizi on hissettirin. O size zten burd ttlı, ttlı nltcktır. Sizde son derece böyle 4 kulklı onu dinliyormuş gibi ypın y d dinleyin gerçekten. En güzel oyun bu şekilde dh ykındn tnımış olursunuz. Ayrıc kız size bir şeyler nltırken de mutlu olcktır. Kötü birşey yşdıys d onu size nltrk deşrj olur ve rhtlmış olur. Sizde on fikirler verebilirsiniz bir sürü olumlu etkisi olur.

Diyelim ki öğrenci değil çlışıyor o zmn d iş hytıyl ilgili sorulr sorun, ltın kurl, kızın günlük hytt en çok yptığı şeylerle ilgili konuşmk bu şekilde onun gündelik hytın girmiş olur ve onun hytını dh ykındn tnımış olursunuz.

2. Arkdşlrınızdn bhsedebilirsiniz. Mesel sizinde ortk rkdşımız oln Aslı. Aslı nsılsın ğbey fln diye yni bunm 7 ile sorun. Çünkü kızlr kendi cinslerinden oln rkdşlrını hoşlndığı erkeğin sormsını çok kbul etmez yni içten içe kısknnbilirler. O yüzden onun bir tonu vr, onu yklyın o tondn yürüyor. Yni burd en ykın rkdşım ne ypmış, ne etmiş öğreniyoruz yni özetle ilgileniyoruz. Olyımız bu yni sdece kızın rkdş çevresi olmybilir, kendi rkdş çevrenizde bhsedebilirsiniz.

Mesel tbi ortk rkdşımız bu dh iyi olur diyebilirsin Oğuz bugün sevgilisiyle buluştu, doğum günüymüş on küçük bir hediye lmış fln nltın m bunu nltırken eğer siz bir hediye lmmışsınız. Bu durum ileride size yol, su, elektrik olrk geri dönecektir. Bu sefer sizi ben bile kurtrmm. O yüzden bu trz jestleri yni sizin ykın rkdşlrımızın ypmış olduğu jestini nltırken sizinle bir jest işiniz cebinizde hzır olurs ilerde sorun yşmzsınız.

3. Hyller, on hyllerini sorun rkdşlr ve birlikte hyllere dlın Veysel kızın hyli dünyyı gezmek ne ypıyoruz? Hop ülkeler coğrfysı önüne lıyoruz ve bşlıyoruz Amsterdm, Pris, Milno, Vle dsı, Londr vs. Bunlrdn bhsedin seyhtlerden bhseden rkdşlr, sizin gittiğiniz ülkelerden y d onun gittiği ülkelerden konuşurken bir sonrki durğın neden birlikte gitmeyeceğini sorun. Mesel bence son derece güzel bir konu olcktır. Bu durum sizin için de çok keyifli bir sohbet olur. Bu şekilde sevdiğiniz kdının hyllerine öğrenmiş olursunuz. Hem nsıl bir insn olduğunu öğrenirsiniz ve yrıc onun hyllerinden bhsettiğiniz için kendini değerli hisseder. Siz frk etmeden o çoktn hyllere dlmıştır bile. Her 2 trf için de muhteşem bir ortm ve onun klbine gerçekten dokunbilirsiniz.

4. Evet, şimdi hyller tmm. Peki bu kdının hobileri neler?

Şimdi pt diye hobilerin ne diye sorulmuyor. Sonuçt nket ypmıyoruz değil mi? Ayrıc şimdi bugün yoldn 100 kişiyi çevirsinler, 90 tnesi sinemy gitmek y d ne bileyim işte kitp okumk fln diyecek. O yüzden bu trz şeylere giremiyorum. Kdın z çok tnıyorsunuz zten nelere ilgi duyduğunu d biliyorsunuzdur diyelim ki çok hmrt. Her gün yemekler ttlılr ypmyı seven bir kdın belli ki yemekle ilgili rkdşlr çin mutfğındn tutun d rus mutfğın kdr hepsiyle ilgili. Tbi böyle bir kdın klkıp d şimdi yemeğin önemini bsit eleştiremezsiniz. Yni bir kpsül mhsul çıks d yesek krnınız doys fln değil yemeklerden bhsettim.

Bu kdını rkdşlr sevecektir. Htt kendi sevdiğiniz yemeklerden bhsettim. Bu şekilde ne olck sizin kendinizi kdın burd ne olck ileride size ypr belki o d sizin şnsınız klmış yni yeni çıln restornlrdn bhsedelim mesel bilmiyorsnız bir rştırın bilin rkdşlr yni krşınızdki kdının en hsss noktsı bu. On ne bileyim michelin yıldızlrındn bhsedin. Bu şekilde onun ilgisini çekeceksiniz diye bir kdının ilgi lnı futbol vrdır diye düşünüyorum. Ben hiç görmedim. Yni bu konud sbh kdr susmz mesel diye düşünüyorum. Futbol değil de ilgi lnı yok.

Aysel d ypck bir şey yok rkdşlr gidip yok felsefesini öğreneceksiniz. Sonr işte onun ilgi lnı ve onu bir yerden yklmmız lzım ve rştırm ypcksnız d onunl konuşun, ondn öğrenin. Bu şekilde bilgi kışı olur, o d mutlu olur. Sizce en msum cnlılr çocuklr değil mi? Evet, onlrdn bhsedebilirsiniz. Ne bileyim blmın çocuğu olur, sizin krdeşiniz olur, binizi çocuğu olur. Bhsettiğim güzel bir konu çocuklr neler yptığındn bhseden mesel sizinle rsı nsıl y d ne bileyim neler ypmktn hoşlnıyor, neler ypmıyor? Yprken düştüğü komik durumu nltbilirsiniz. Benim bildiğim kdınlr çocuklrdn hoşlnır ve onlrı çok sever unutmyın hoş çklın.

Yorum Yaz