Erkek arkadaşa alınabilecek en iyi hediyeler

Sevgiliye Özel

İster tm bir Sevgililer Günü fntiği ol, ister bu günü sdece bir bhne olrk gör. Sevgiyi kutlmk her şekilde seni heyecnlndınyors, sevgiline hep onu düşündüğünü bir kez dh hissettirecek hediye önerilerimizi seveceksin.

Sn ldığı hediyeyi beğenmedin mi?

Değiştirme seçeneği her zmn vrdır: o yüzden beğenmediğini on belli ederek morlini bozm.

Bzı erkekler Sevgililer Günü’nü kutlm konusund üzerinde bir bskı hissettiğini itirf ediyor.

Krizmtik Koku

İyi bir prfüm, sevgiline dim gözün kplı

Önerimiz, Bvlgri Mn in Blck. Erkeksi neo-oryntl krkterde oln bu çekici koku, üst ‘notlrd mber sıcklığı,finlde ğçsı füme tonlrıyl bş döndürücü. (A320)

Risksiz

Spor bir gömleğe her erkeğin grdırobund yer vrdır. Erkek rkdşınl ‘ilişkiniz ‘yeniyse ve neyi beğeneceğinden emin değilsen, on bu tür bir gömlek lbilirsin. Dim kullnışlı ve güzel bir hediye seçeneği. (Fbrik, A 79)

Müziğini Tsısın

Philips SB5200 Tşınbilir Kblosuz Hoprlör, tek bir bğlntıyl tşınbilir cihzlr ve bilgisyrınd müziğin keyfini çıkrmsını sğlyck. Mükemmel ses klitesine ship hoprlörün bluetooth menzili 10 metre ve ltı st pille çlışbiliyor. Tsrımı ve renkleri ise birbirinden güzel! (A299)

Klsik Güzeldir

Ncr’m Sevgililer Günü için özel hzırldığı st ve cüzdn setini sevgilin hem günlük olrk, hem de özel günlerde kullnbilir. (A490; Konyk St mğzlrınd)

Kullnışlı

“Sürekli kullnbileceği bir hediye lmk istiyorum” diyenler ‘için idel bir seçim. İyi bir güneş gözlüğünün, sevgiline lbileceğin en ‘işe yrr hediyelerden biri olduğun emin olbilirsin. Metl detylrı seven erkek rkdşın bu gözlüğü severek kullnck. (Itli Independent, A500)

Srıp Srml

Soğuk kış günlerinde dışrı çıkrkenjen pntolonunu böyle sıccık bir hırkyl kombinlesin. İçi ısındıkç d seni htırlsın! (A44,95; Colins mğzlrınd)

Mobil Çlışnlr

Leitz Complete Smrt Trveler 10” Tblet Çntsı, seyhtlerinde mobil cihzlrım güvenle tşımsını sğlyck. İçine hem tbletini, hem de e-kitp y dA5 dokümnlrı gibi korunmsı gereken cihz ve belgelerini koybilir. (A 74,34)

Klp Ritmine Göre Müzik

Egzersizden ve müzikten vzgeçemeyen sevgilinin çok

seveceği bir hediye. 80frkh koşu, eliptik bisiklet ve bisiklet modu olnONcoch CrdioMP3 Çlr, tm bir krdiyo koçu gibi çlışıyor!Egzersiz boyunc yönlendiriyor ve motive ediyor. (A299,95; Decthlon mğzlrınd)

“İki Küçük Kol Düğmesi…”

Romntik bir hediye ryışındysn, on şık bir çift kol düğmesi hediye et. Asimetrik trzın ön plnd olduğu erkek modsının yeni trendlerinden biri oln çrk şeklindeki bu kol düğmeleri hem çok şık, hem de çok nlmlı bir hediye. (1.225 $,Atsy mğzlrınd)

Ferhltıcı Bkım

Senin kremlerini dh fzl kullnmsını istemiyorsn, on güzel bir günlük bkım seti hediye et. Oriflme’in erkeklere özelNorthforMen Fresh Wke Up serisi, 24 st nem sğlyn Tırş Sonrsı Nemlendirici Blm (A 7,90), pürüzsüz tırş sğlyn Tırş Köpüğü (AH,90) ‘ile mentolünferhltıcı etkisine ship Sç ve Vücut Şmpunı’ndn (A8,90) oluşuyor. (Fiytlr Şubt ktloğu ‘için geçerli.)

Sık Adımlr

Erkeklerde tıpkı bizim gibi ykkbıy önem verir. O hâlde on şık bir ykkbı lmy ne dersin?Severek kullncğı bu ykkbıyı hemjen hem de kumş pntolonlrl kombinleyebilir. (A349,95; Pierre Crdin mğzlrınd)

iPd’i Korunsun

On hediye edeceğin şık birkıhf hem iPd’ini korur, hem de toplntılrd seni htırlmsını sğlr! Bizim önerimizise bu siyh deri kılıf. (A248,50; Tergn. com.tr)

Khve Âşıklrın

Birlikte dışrıd içtiğiniz nefis khveleri evinin konforund (tbii ym zmnd senin ‘için de) hzırlmsını ‘ister misin? O hâlde on iyi bir khve mkinesi hediye et. NESCAFE Dölce Gusto®, özel kpsülleriyle Americno’dn chi te ltte’ye vrn dek 30’dn fzl çeşit khveyi hzırlybiliyor. Esse mğzlrı ve Esse.com.tr’de bulbilirsin.

Kütüphne Hediye Eti

Nsıl mı? Tbii ki on bir e-kitp okuyucu lrk. 3.000 kitp kpsiteli CUbro, kitp kurdu sevgilin için müthiş bir hediye seçeneği. Tm 30 gün btry ömrü oln cihz, ‘istediği her yerde kitp okuybilmesini sğlyck. Clibro TouchLux, tblet, cep telefonu ve prlk ekrnlı diğer cihzlrdn frklı olrk kâğıt hissini yştıyor ve gözleri yormuyor. (A339, Bbil.com ve N11.com)

Müziksiz klmsın!

Bu güzel kblosuz kulklık, yüksekses performnsı, hfifliği ve konforlu tsrımı ile çok çekici bir hediye. Sevgilin hreket hâlindeyken bile sekiz st boyunc HD klitesinde müzik dinleyebilecek. Koblt mvisi ve kömür siyhı seçenekleri de vr.

Film Keyfi

Birlikte film izlemeye y d oyun oynmy byılıyor musunuz? O zmn bu hediyeyle sdece onu değil kendini de mutlu etmiş olcksın. Epson TW-5200, en ince detylrı, gerçek renkleri ve 3D yrıclığını üstün kliteli görüntülerle sunuyor. Hreketli shnelerde dhi pürüzsüz ve kıcı görüntü vdediyor. (878$+KDV)

Elleri Isınsın

Doğ sporlrın ‘merklı y d kyk tutkunu bir sevgilin vrs, kliteli bir eldiven hediye ederek onu çok mutlu etmiş olursun. Dondurucu soğukt bile ellerinin sıck klmsını sğlyck bu The North Fce eldiven ynı zmnd çok şık. (A168,99; Hepsiburd.com)

Teknolojiyi Giysin

Aktif bir hyt sürmeye

SmrtBnd Tlk hediye edebilirsin. Cihzı bileğine tkrk günlük ktivite tkibini kolyc ypbilir. (A369)

Yudum Yudum…

Brooks Brother mğzlrınd bulbileceğin bu ‘mtry byılcğını grnti ediyoruz. (A206,50)

Spor Giderken

Spor giderken şık bir çnt olmzs olmz. Bu çnt erkek rkdşının bütün ihtiyçlrını rhtç ynınd tşımsını sğlyck. Rengi öyle güzel ki, rd ondn çlıp sen de kullnbilirsin! (AHO,Adids mğzlrınd)

Sğlık Hediye Et

TriovitHv Tzeleme ve Su Arındırm Sistemleri, hvy verdiği ktif oksijen ile bulunduğu ortmdki hvyı tzeletiyor. Sigr dumnı ve kötü kokulrı yok ediyor, bkteri ve ev krlrını öldürüyor. (Ozon Jenertörü, A495, Triovit. com)

Entelektüellere

Dünynın önde gelen siysi

Nom Chomsky’nin yeni kitbı, düny gündemini ykındn tkip eden sevgilin ‘için ‘iyi bir hediye. (A 12,75; Idefix.com)

Frklı Stiller…

Sç ve skl stilini sık sık değiştiren bir sevgilin vrs, on bir Brun Cruzer Berd’& Hed hediye ederek hytını kolylştır. Tek bir dokunuşl hsss uzunluk

yn imkânı veren bu cihz, erişilmesi zorlnlrd bile ltı yrı uzunluk seçeneğiyle koly kesim ypbilmesini sğlıyor.

Rhtlığını Düşünenlere

Sevgilinin rhtlığım düşünüyorsn on bir Skechers hediye edebilirsin. Memory Fom tbnlı Skechers ykkbılr, yumuşcık tbnıyl rhtlık, konfor ve hfiflik sunuyor. Synergy – Power Switch modeli günlük kullnım uygun. (A239)

On İyi Bk

Sğlığın özen gösteren sevgilinin hâlâ bir ktı meyve sıkcğı ‘yoks, onHotpointKtı MeyveSıkcğı lbilirsin. Nr d dâhil olmk üzere birçok meyve ve s değdim (A479)

Zmnsız Hediye

On şık bir triko hediye etmen ‘için özel bir güne gerek yok. Hytını sımsıck ısıtn sevgiline, kış boyunc severek kullncğı bu şık kzğı Beymen Club’dn lbilirsin.
Erkeklere ne hediye lınır? Hediye Tvsiyeleri 3KMod

[gllery ids=""]

Yorum Yaz