Erkekler evlenmeye nasıl ikna edilir ?

Erkekler evlenmeye nasıl ikna edilir ?

Erkekler evlenmeye nsıl ikn edilir, psikolojilerini bu yöne nsıl çekebiliriz diye düşündünüz mü hiç? Bu yzımız bunlrı rştırn bynlr için! Çoğu kdının hyli oln evlenmek, gelinlik giymek, çeyiz hzırlmk, düğün ypmk erkekler için ynı şeyi ifde etmez. İlişkide çoğu zmn evlilik konusun ikn etmek kdının görevidir. Erkeği evlenmeye ikn etmek slınd çokt koly değildir. Uğrş ve çb gerektirir. Sürekli ‘’Bu ilişkinin sonu ne olck? Biz ne olcğız? Ne zmn evleneceğiz?’’  trzı sorulr erkeği bunltır ve sıkr. Krşısındki kdın birden on itici gelmeye bşlr. Bu trz sorulr krşısınd sizden uzklşn ve soğuk dvrnn bir erkek vrs sorun ond değil sizdedir. Evlilik konusund erkeklerin psikolojilerini bu yöne çekmek için ufk yrıntılr vrdır. Yzımı dikktlice okuyun.

Erkekler evliliğin verdiği sorumluluktn çekinirler. Kısıtlncğını bilmek erkeği zorlr. Bu yüzden her buluştuğunuzd y d her konuşmnızd evlilik konusunu irdelemeyin. Onu bunltmyın. İlişkiniz zten belirli bir yere vrmışs evlilik düşündüğünüzü erkekte bilir. Evlenmeye ikn etmeksbır gerektirir. Sbır sbır sbır! Dynbildiğiniz kdr sbırlı olmy çlışın. İlişkiniz ne kdr ilerlemiş olurs olsun ilk günkü heyecnınızı bitirmeyin. Bittiyse zten hiç evlilik yolun girmeyin. Sürekli flört edin. Heyecn verici hreketlerde bulunun.

Erkek evlenmeye nsıl ikn edilir biliyor musunuz? Çok fzl irdelemeden yukrıdki mddeleri uyguldıysnız ve hl tık yoks boş verin! Açık sözlü olmnın vkti geldi.’’ Ben bunu bunu istiyorum. Snırım sen böyle düşünmüyorsun. Seninle ynı fikirleri pylşmıyoruz.’’ diyerek onu boş verdiğinizi belli edin. Onunl olmzs bşk biriyle de olcğını ve vzgeçilmez olduğunu bilsin. Yoks pohpohlnrk şımrır ve bunun keyfini çıkrmk ister.

Erkekler evlenmeye nsıl ikn olur diye düşünen bynlr fydsı olcğını düşündüğüm bu yzımın birçok kdın yrr sğlycğını düşündüğümden bir kez dh htırltmk istiyorum. Sbrınızdn hiçbir zmn ödün vermeyin. İstediğinizi krşılmyn erkeğe birden hırçınlşmyın. Mütevzı olun ve bu tvrınızı her zmn koruyun. Kötü dönemlerde bunu onun bşın kkmyın. Destekleyici olun. Ayklrı yere bsn bir kdınınon boyun eğmeyeceğini de bilsin.

< href="http://www.3kmod.com/sk-mesk/erkekler-evlenmeye-nsil-ikn-edilir/ttchment/erkekler-evlenmeye-nsil-ikn-edilir-2" rel="ttchment wp-tt-38692">

Yorum Yaz