Kadınların Hoşlanmadığı 10 Erkek Özelliği

Kadınlara İtici Gelen 10 Erkek Özelliği

Ne yapsam ne etsem olmuyor kadınlar ne yaptıysam bana yaklaşmıyor benden kaçıyor demek. Bazı erkek özellikleri var ki kadınlar bunlara tahammül edemiyor ve tecrübeyle de sabit yapanlar oldu kaybetti. O yüzden siz bunları yapmayın hatta ve hatta telafi özellikleri ne söyleyeyim ki itici olmadığınız gibi çekici olur. Peki bu özellikler nelerdir?

Hadi başlayalım bir bakın arkadaşlar yani kesinlikle bakımlı olun. Yani bu olmazsa olmaz ve giyimine son derece özen gösterin yani düşünün ki bakımsız saçları yağlı böyle ter kokan bir erkek hangi kadın için ne kadar itici biliyormusun? Bu kelimelerle anlatılmazya o yüzden bakımlı olmanız lazım. Yani dünyanın en yakışıklı erkeği olun ama bakımsız olursanız kadınlara itici geleceksiniz, tam tersini düşünelim, karşıdan böyle güzel mi güzel bir kadın ile uzaktan gayet size hoş bir şekilde böyle gözümüze kestirdiğimiz kestiniz, kestiğiniz kestiniz ve karşımıza geldi ama bir koku saçlar yağ içinde bakımsız tırnaklar kirli paslı bakın o kız yani örnek verecek olursak Adriana Lima olsa size itici gelir. Çünkü bakımsız insan her iki cinse de itici geliyor. O yüzden bakımlı olacağız arkadaşlar evet bakım önemli.

Kadınların Hoşlanmadığı 10 Erkek Özelliği Resimleri
Ama önemli olan bir başka nokta da vücudumuzun bakımı arkadaşlar yani şöyle ki, 90, 60, 90 değil yani kadın ölçülerinde bize yani göze hitap eden bir ölçü birimi 90 60 91 kadın kilolu bir kadını tercih edersin. Neden? Çünkü kıyafet ona çok yakışıyor ama bunun tam tersini de şöyle bir durum var, geniş omuzlu atıyorum ince belli üçgen vücuda tam üç bucuk demeyelim de üçgen vücuda yakın spor vücut kadın için ilgi çekici olacaktır. Yani buradan ediyoruz spor önemli beyler. Sonra biraz bence yorumları da okuyorum. Yani genel de buraya çok değil diyorsunuz. Para evet önemli bir kriter ama yani her şey de para demek değil bazı noktaları para olmadan da açabilirsiniz. Tamam yani katılıyorum size para gerçekten çok önemli bir kriter ama her şey demek değil.

O yüzden kendinizi bu para muhabbetine çok fazla endekslemeyin. Kaldı ki paranın bir de negatif yönü vardır. Bazı erkekler falan parasıyla övünmeyi çok severler. Sürekli parasından bahseder, işte ne bileyim. Masaüstüne böyle araba anahtarı koyma, cüzdan sokmalar. Üniversiteler de falan bu tipleri çok görürsünüz. Bunlar kızlara itici gelir yani paranın bide böyle bir dezavantajı var. O yüzden yani paranız varsa bereketini görün. Allah daha çok versin ama lafını etmeyin çok itici geliyor. Kadınlar paradan maddiyattan bahsetmişken bir de cimrilik konusu yani. Tutumlu olmakla cimri olma arasında ince bir çizgi vardır. Onu çok iyi korumamız lazım. Şöyle ki, sürekli param yok diyen, cebinde akrep olan ne bileyim kılı kırk yaran erkekler kadınlara çok itici gelir.

Şimdi yorumlar da diyorsunuz ki abi yani hep biz mi ödeyeceğiz? Sonra da seni iki tabak yemeğin lafını etmemek lazım bence ya bu benim düşüncem tabi herkesin düşüncesi farklıdır ama 2 tabak yemeğin lafını etmeyin. Yoksa yarın bir gün yalnız yemek yemeye durumunda olabilirsiniz ya da Ahmet kankanızla tavuk döner yersiniz. Böyle ketçapla mayonez diye neyse, tam tersini düşünelim paraya önem veren kadın o da itici bence dimi sürekli olayın maddiyata değil, diren, size sürekli işte aracım var mı, evin var mı tarzın da böyle maddiyata dayanan sorular yönelten kadınlar bunlar da çok itici. Bence her iki cinsiyette de bu durum çok işte. O yüzden bunları yapmayın arkadaşlar da tabii şimdi şurayı bir anlayalım benim lafım parası olup da param yok ayaklarına yatan tiplere gerçekten maddi durumu yetersiz olan insanlara bu şekilde yaklaşıyoruz. Tabi o başka bir durum bu başka 15 erkekte yersiz egoizm.

Burada parantez içinde egoizm belki belli bir ölçüde karizmatik olabilir ama yer sizi çok itici. Şöyle ki sürekli kendinden bahseder. Bu erkek işte nasıl diyim? Şunu satın aldım, şu ordaydım buradaydım, şunu yaptım, burada gezdim, burada tozdum, yazın buraya gittim, işte gece şu kulübe takıldım hep ben ben ben şunu yaptım ben ben,ben,ben,ben. Bak bu çok itici geliyor. Kadınlar sakın ama sakın bunu yapmayın. Nasıl itici gelmesi düşünün bir kadın karşısında sürekli kendinden bahseden kendi yaptıkları kendi ettikleri falan hiç size fırsat vermeyen sizi dinlemiyor bir süre sonra sıkılıp kalkıp gitmek isterseniz gerçi bizim gibi beyefendiler yani beyefendi sanatına dair konuşuyorsak kalkıp gitmeyiz ama içimizden elli kere kalkıp gitmek gelir. Ama siz yine kaldınız çünkü beyefendisiz yani böyle kadınlar da itici arkadaşlar yani özetle ben merkezli olmayan karşı tarafı dinleyin. O size bir şey söylerse söyleyin sürekli bir ortak nokta bulmaya çalışın. Bu şekilde muhabbet daha akıcı olacaktır.

Size de keyif alacaksınız karşı tarafta sohbet akıp gidecektir. Hep kendinden bahseden erkek gibi susan erkekler de iticidir. Yani bir ortamı gittiniz oturdunuz işte kız arkadaşınız geldi sus pus olmayı sürekli bir konu bulamayabilir. Yani eğer çok susarsanız kız bir süre sonrası kalkacaktır. Önce instagram, twitter, Mehmet oralarda gelecek telefon sonra bir trafik edecek saç elebaşı ile olacak. O kızı kaybettik, kız fiilen orada olabilir ama beynen orada değil inanma o yüzden bunun içinde birazcık şey lazım. Yani nasıl genel kültürünüz mesela yüksek olması lazım konu açmakta sıkıntı yaşıyorsanız kendinizi geliştirin, susmayın yani karşı cinsle muhabbet ederken yeri geldiğin de konuşabilir az önce bahsettiğim gibi sürekli bakacak kendinden bahsetmeyi ama susta oturmayın.

O yüzden buna dikkat ediyoruz arkadaşlar . Kendinizden bahsederken ya da bir olayı anlatırken çok fazla sallamayın. Arkadaş atmayın atma Ziyaaa moduna girmeyin. Yani ilgi çekeceğim derken komik duruma düşersiniz ve yalanınız ortaya çıktığında da itici duruma düşersiniz ve artık o kızı kaybetmiş olursunuz. O yüzden söyledim cümleleri ölçülü sallıyoruz, atmıyoruz bize yakışmaz. Cinsiyetçi erkekler çok itici yapan evinin kadını çocuklarının anası olacaksın. Yeşilçam da bu modeli çok gördük. Ara sıra Yeşilçam’a diliyorum severmiş ama şimdi kadını ne bileyim çalışamaz işte araba süremez ne bileyim bir takım erkeklerin yapıpta erkeklerin yapabilir.

Onların yapamayacağı faaliyetlerden bahseden erkek modeli, cinsiyeti, erkek modeli bu bence kadın her şeyi yapabilir arkadaşlar sakın ola sakın bu düşünceye kapılmayın, kadınlar da erkekler kadar yeteneklidir ve bunları yapabilecek güce sahiptirler. Kaldı ki erkekler de ev işi ve yemek yapabilirler ve inanın kadınlara çok çekici gelen bir özellik bu kadınlar ev işi yemek yapabiliyorsa biz de yapabiliriz bunu böyle düşünün. Öte yandan eskiden bir laf vardı, erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer diye artık ben de çok evrensel olduğu kadının da artık kalbine giden yol midesinden geçiyor. O yüzden yemekte yapabilir arkadaşlar ya gerçekten yarın yazmanız kalırsınız, işinize yarayacak gülümseyin beyler yani elinizden geldiğince gülümseyin gülümsemek karşı tarafa pozitif bir etki yaratıyor dedi ki karşınızdaki kadın sürekli somurtan yok yani.

Bu durumda durumu toparlamak adına sürekli onu gülümsetmek fiyatında hissedeceksiniz. Kendinizi bu da çok insanı kötü hissettiriyor. Bunu karşı tarafa hissettirmek ve gülümseyin karşıda bir kadın var ve sürekli gülümsüyor siz de haliyle mutlu olacaksınız. O yüzden sizde gülümseyin oda gülümsesin serotonin hormonumuz alsın başını gitsin, gönlüm şeyleri arkadaşlarım 10 numara kaba erkek herkese kahve erkek kadına son derece itici gelir. Bu erkek modelini genelde böyle hayatınızda görürsün zaten böyle kafeteryada kadının yanında garsonu yazarlar otoparkta valeye yazarlar. Sürekli bir küfür kıyamet hep böyle bir baskı, bir kaba kuvvet uygulama ihtiyacı yani aklınca kadının ilgisini bu şekilde çekecek. Çeker ama negatif anlamda o yüzden bunları yapmıyorsunuz. Siz centilmen olun arkadaşlar centilmen oluyorsunuz.

Kadının yanında sesinizi değil sözünüzü yükselt diyorsunuz. Yani zekanızla kadının ilgisini çekiyorsunuz. Bu şekilde çok daha çekici olacaksınız. Söyleyeceklerim bu kadardı. Bugün itici erkek özelliğini nasıl çekici hale getirebiliriz? Onu konuştuk. Evet, şimdi yorumlar da bazı insanlar bazı arkadaşlarımız yazıyor hep biz mi bir şey yapacağız. Neden kadınlar yapmıyor? Her ne kadar biz bunları kadınlar için yapmıyoruz ki zaten beyefendiliği yani bizim olayımız beyefendi sana yakışır şeyler zaten bunlar beyefendi olmak istiyorsanız böyle davranmak zorundasınız. Kadınlar tabii olayın bir parçası ama birinci nedenimiz beyefendilik bu kadar şey konuştuk. Bu kadar maddi inceledik bunları yapmak için yapmayın. Doğal haliniz böyle olsun. Eğer doğal halimiz böyle değilse yine itici gelir. O yüzden özünüz the beyefendi olabilmeyi başaran arkadaşlar.

Yorum Yaz