Kadınların Hoşlanmadığı 10 Erkek Özelliği

kadinlarin hoslanmadigi 10 erkek ozelligi

Kdınlr İtici Gelen 10 Erkek Özelliği

Ne ypsm ne etsem olmuyor kdınlr ne yptıysm bn yklşmıyor benden kçıyor demek. Bzı erkek özellikleri vr ki kdınlr bunlr thmmül edemiyor ve tecrübeyle de sbit ypnlr oldu kybetti. O yüzden siz bunlrı ypmyın htt ve htt telfi özellikleri ne söyleyeyim ki itici olmdığınız gibi çekici olur. Peki bu özellikler nelerdir?

Hdi bşlylım bir bkın rkdşlr yni kesinlikle bkımlı olun. Yni bu olmzs olmz ve giyimine son derece özen gösterin yni düşünün ki bkımsız sçlrı yğlı böyle ter kokn bir erkek hngi kdın için ne kdr itici biliyormusun? Bu kelimelerle nltılmzy o yüzden bkımlı olmnız lzım. Yni dünynın en ykışıklı erkeği olun m bkımsız olursnız kdınlr itici geleceksiniz, tm tersini düşünelim, krşıdn böyle güzel mi güzel bir kdın ile uzktn gyet size hoş bir şekilde böyle gözümüze kestirdiğimiz kestiniz, kestiğiniz kestiniz ve krşımız geldi m bir koku sçlr yğ içinde bkımsız tırnklr kirli pslı bkın o kız yni örnek verecek olursk Adrin Lim ols size itici gelir. Çünkü bkımsız insn her iki cinse de itici geliyor. O yüzden bkımlı olcğız rkdşlr evet bkım önemli.
[gllery ids="105887"]
Am önemli oln bir bşk nokt d vücudumuzun bkımı rkdşlr yni şöyle ki, 90, 60, 90 değil yni kdın ölçülerinde bize yni göze hitp eden bir ölçü birimi 90 60 91 kdın kilolu bir kdını tercih edersin. Neden? Çünkü kıyfet on çok ykışıyor m bunun tm tersini de şöyle bir durum vr, geniş omuzlu tıyorum ince belli üçgen vücud tm üç bucuk demeyelim de üçgen vücud ykın spor vücut kdın için ilgi çekici olcktır. Yni burdn ediyoruz spor önemli beyler. Sonr birz bence yorumlrı d okuyorum. Yni genel de bury çok değil diyorsunuz. Pr evet önemli bir kriter m yni her şey de pr demek değil bzı noktlrı pr olmdn d çbilirsiniz. Tmm yni ktılıyorum size pr gerçekten çok önemli bir kriter m her şey demek değil.

O yüzden kendinizi bu pr muhbbetine çok fzl endekslemeyin. Kldı ki prnın bir de negtif yönü vrdır. Bzı erkekler fln prsıyl övünmeyi çok severler. Sürekli prsındn bhseder, işte ne bileyim. Msüstüne böyle rb nhtrı koym, cüzdn sokmlr. Üniversiteler de fln bu tipleri çok görürsünüz. Bunlr kızlr itici gelir yni prnın bide böyle bir dezvntjı vr. O yüzden yni prnız vrs bereketini görün. Allh dh çok versin m lfını etmeyin çok itici geliyor. Kdınlr prdn mddiyttn bhsetmişken bir de cimrilik konusu yni. Tutumlu olmkl cimri olm rsınd ince bir çizgi vrdır. Onu çok iyi korummız lzım. Şöyle ki, sürekli prm yok diyen, cebinde krep oln ne bileyim kılı kırk yrn erkekler kdınlr çok itici gelir.

Şimdi yorumlr d diyorsunuz ki bi yni hep biz mi ödeyeceğiz? Sonr d seni iki tbk yemeğin lfını etmemek lzım bence y bu benim düşüncem tbi herkesin düşüncesi frklıdır m 2 tbk yemeğin lfını etmeyin. Yoks yrın bir gün ylnız yemek yemeye durumund olbilirsiniz y d Ahmet knknızl tvuk döner yersiniz. Böyle ketçpl myonez diye neyse, tm tersini düşünelim pry önem veren kdın o d itici bence dimi sürekli olyın mddiyt değil, diren, size sürekli işte rcım vr mı, evin vr mı trzın d böyle mddiyt dynn sorulr yönelten kdınlr bunlr d çok itici. Bence her iki cinsiyette de bu durum çok işte. O yüzden bunlrı ypmyın rkdşlr d tbii şimdi şuryı bir nlylım benim lfım prsı olup d prm yok yklrın ytn tiplere gerçekten mddi durumu yetersiz oln insnlr bu şekilde yklşıyoruz. Tbi o bşk bir durum bu bşk 15 erkekte yersiz egoizm.

Burd prntez içinde egoizm belki belli bir ölçüde krizmtik olbilir m yer sizi çok itici. Şöyle ki sürekli kendinden bhseder. Bu erkek işte nsıl diyim? Şunu stın ldım, şu ordydım burdydım, şunu yptım, burd gezdim, burd tozdum, yzın bury gittim, işte gece şu kulübe tkıldım hep ben ben ben şunu yptım ben ben,ben,ben,ben. Bk bu çok itici geliyor. Kdınlr skın m skın bunu ypmyın. Nsıl itici gelmesi düşünün bir kdın krşısınd sürekli kendinden bhseden kendi yptıklrı kendi ettikleri fln hiç size fırst vermeyen sizi dinlemiyor bir süre sonr sıkılıp klkıp gitmek isterseniz gerçi bizim gibi beyefendiler yni beyefendi sntın dir konuşuyorsk klkıp gitmeyiz m içimizden elli kere klkıp gitmek gelir. Am siz yine kldınız çünkü beyefendisiz yni böyle kdınlr d itici rkdşlr yni özetle ben merkezli olmyn krşı trfı dinleyin. O size bir şey söylerse söyleyin sürekli bir ortk nokt bulmy çlışın. Bu şekilde muhbbet dh kıcı olcktır.

Size de keyif lcksınız krşı trft sohbet kıp gidecektir. Hep kendinden bhseden erkek gibi susn erkekler de iticidir. Yni bir ortmı gittiniz oturdunuz işte kız rkdşınız geldi sus pus olmyı sürekli bir konu bulmybilir. Yni eğer çok susrsnız kız bir süre sonrsı klkcktır. Önce instgrm, twitter, Mehmet orlrd gelecek telefon sonr bir trfik edecek sç elebşı ile olck. O kızı kybettik, kız fiilen ord olbilir m beynen ord değil innm o yüzden bunun içinde birzcık şey lzım. Yni nsıl genel kültürünüz mesel yüksek olmsı lzım konu çmkt sıkıntı yşıyorsnız kendinizi geliştirin, susmyın yni krşı cinsle muhbbet ederken yeri geldiğin de konuşbilir z önce bhsettiğim gibi sürekli bkck kendinden bhsetmeyi m sust oturmyın.

O yüzden bun dikkt ediyoruz rkdşlr . Kendinizden bhsederken y d bir olyı nltırken çok fzl sllmyın. Arkdş tmyın tm Ziy modun girmeyin. Yni ilgi çekeceğim derken komik durum düşersiniz ve ylnınız orty çıktığınd d itici durum düşersiniz ve rtık o kızı kybetmiş olursunuz. O yüzden söyledim cümleleri ölçülü sllıyoruz, tmıyoruz bize ykışmz. Cinsiyetçi erkekler çok itici ypn evinin kdını çocuklrının nsı olcksın. Yeşilçm d bu modeli çok gördük. Ar sır Yeşilçm’ diliyorum severmiş m şimdi kdını ne bileyim çlışmz işte rb süremez ne bileyim bir tkım erkeklerin ypıpt erkeklerin ypbilir.

Onlrın ypmycğı fliyetlerden bhseden erkek modeli, cinsiyeti, erkek modeli bu bence kdın her şeyi ypbilir rkdşlr skın ol skın bu düşünceye kpılmyın, kdınlr d erkekler kdr yeteneklidir ve bunlrı ypbilecek güce shiptirler. Kldı ki erkekler de ev işi ve yemek ypbilirler ve innın kdınlr çok çekici gelen bir özellik bu kdınlr ev işi yemek ypbiliyors biz de ypbiliriz bunu böyle düşünün. Öte yndn eskiden bir lf vrdı, erkeğin klbine giden yol midesinden geçer diye rtık ben de çok evrensel olduğu kdının d rtık klbine giden yol midesinden geçiyor. O yüzden yemekte ypbilir rkdşlr y gerçekten yrın yzmnız klırsınız, işinize yryck gülümseyin beyler yni elinizden geldiğince gülümseyin gülümsemek krşı trf pozitif bir etki yrtıyor dedi ki krşınızdki kdın sürekli somurtn yok yni.

Bu durumd durumu toprlmk dın sürekli onu gülümsetmek fiytınd hissedeceksiniz. Kendinizi bu d çok insnı kötü hissettiriyor. Bunu krşı trf hissettirmek ve gülümseyin krşıd bir kdın vr ve sürekli gülümsüyor siz de hliyle mutlu olcksınız. O yüzden sizde gülümseyin od gülümsesin serotonin hormonumuz lsın bşını gitsin, gönlüm şeyleri rkdşlrım 10 numr kb erkek herkese khve erkek kdın son derece itici gelir. Bu erkek modelini genelde böyle hytınızd görürsün zten böyle kfeteryd kdının ynınd grsonu yzrlr otoprkt vleye yzrlr. Sürekli bir küfür kıymet hep böyle bir bskı, bir kb kuvvet uygulm ihtiycı yni klınc kdının ilgisini bu şekilde çekecek. Çeker m negtif nlmd o yüzden bunlrı ypmıyorsunuz. Siz centilmen olun rkdşlr centilmen oluyorsunuz.

Kdının ynınd sesinizi değil sözünüzü yükselt diyorsunuz. Yni zeknızl kdının ilgisini çekiyorsunuz. Bu şekilde çok dh çekici olcksınız. Söyleyeceklerim bu kdrdı. Bugün itici erkek özelliğini nsıl çekici hle getirebiliriz? Onu konuştuk. Evet, şimdi yorumlr d bzı insnlr bzı rkdşlrımız yzıyor hep biz mi bir şey ypcğız. Neden kdınlr ypmıyor? Her ne kdr biz bunlrı kdınlr için ypmıyoruz ki zten beyefendiliği yni bizim olyımız beyefendi sn ykışır şeyler zten bunlr beyefendi olmk istiyorsnız böyle dvrnmk zorundsınız. Kdınlr tbii olyın bir prçsı m birinci nedenimiz beyefendilik bu kdr şey konuştuk. Bu kdr mddi inceledik bunlrı ypmk için ypmyın. Doğl hliniz böyle olsun. Eğer doğl hlimiz böyle değilse yine itici gelir. O yüzden özünüz the beyefendi olbilmeyi bşrn rkdşlr.

Yorum Yaz