İçinizdeki Gücü Açığa Çıkarın

Sihirli Ağaç Moringa

Revitalizing Supreme +’in etkili formülü, cildi nemlendirir. Hayat Ağacı olarak da bilinen Moringa Ağacı, Estee Lauder’ın üstün teknolojisi sayesinde cildinizle buluşur. Mandalin ve Bergamut’un odunsu notalarla harmanlandığı krem, cildinizde hoş bir koku bırakır.

Daha Fazla Işıltı

Aydınlık bir görünüm, sağlıklı ve güzel bir cilt anlamına gelir. İpeksi dokudaki Wake Up Balm, uygulandığı andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Anında ışıltı kazandıran optikleri, cilde taze bir görünüm kazandırır.

Çok Amaçlı

Yaşlanma Karşıtı Krem

Revitalizing Supreme + Global Anti-Aging Koleksiyonu ile cildinizin gençlik ışıltısını açığa çıkarın. Çok amaçlı yaşlanma karşıtı seri, çevresel faktörlerin, stresin ve yaşın ortaya çıkardığı negatif etkilerle savaşır.

Cildin ihtiyacı olan nem desteğini sağlarken, cilt yüzeyinde görünen iritasyonları azaltarak ışıldayan ve aydınlık bir cilt görünümüne sahip olmanıza yardımcı olur.

GÖRKEMLİ GECE

Givenchy ‘nin son moda show’unda yer alan siyah parıltılı gece elbiselerinden esinlenilerek yaratılan L’Ange Noir, beyaz iris ve pudramsı notalarıyla şehvetli bir geceyi yansıtıyor. Markanın yeni yüzüyse oyuncu Aymeline Valade.

GENÇLİK İKSİRİ

Estee Lauder’ın yeni Revitalizing Supreme+ Global Anti-Aging cilt bakım koleksiyonu stresin, yaşın ve çevresel faktörlerin olumsuz etkilerine karşı koruma sağlıyor.

Wake Up Balm, 248 TL

BU SERİ SADECE ONLINE

Moda ve güzellik sektörü için trendsetter niteliği taşıyan Net-a-Porter, Jo Malone işbirliğiyle kalp atışlarımızı hızlandırdı. Lüks alışveriş sitesi için Jo Loves isimli ve 15 ürünlük bir koleksiyon hazırlayan

FERAHLATICI JEL DOKU

St. Barth’ın naneli aloe vera jeli güzellik dolabında bulunması gereken kurtarıcı bir ürün. Cildi rahatlatan, serinleten ve hücre yenilenmesine destek veren bu jel, aynı zamanda etkili bir nemlendirici. 213 TL

KUSURSUZ CİLT

Cildi şeffaf bir örtüyle kapatan ve cilt bakımına destek veren Dior Dreamskin Perfect Skin SPF50 PA +++, Kore güzellik uzmanlığından ilhamla kusursuz bir cilt yaratmayı amaçlıyor. t

O BİR KAHRAMAN

Saç, yüz ve vücut için kullanılabilen Darphin Revitalizing 3’ü 1 arada bakım yağı, 4 esansiyel öz ve 9 değerli bitki özünün gücüyle tepeden tırnağa onarım sağlıyor. 119 TL

İçinizdeki Gücü Açığa Çıkarın Resimleri
bal-kopugu-sac-rengi-cilt-bakimi-tavsiyeleri-300x300.jpg

cilt-bakimi-gozenekler.jpg

Yaza-Özel-Cilt-Maskeleri.jpgYağlı-cilt-görünüm-1.jpg

Cilt-Bakımı-Hakkında.jpg

cilt-bakımı-_.jpg

Yorum Yaz