Bayan Atkı Modelleri

Bayan Atkı Modelleri 2021

Soğuk geçen kış aylarının vazgeçilmez aksesuarı bayan atkı modelleri olmaktadır. Soğuk geçen günler de ısınmak, rüzgardan korunmak, güneşli geçen zamanlarda da şık görünmek için kullanılmaktadır. Bayan atkı modellerini hazır satın alabileceğiniz gibi kendiniz de evde üretebilirsiniz. Özellikle tığ işi ve şişle örülen örgü ile rengarenk modeller yapabilirsiniz. Bu atkı tasarımları içinde ilk tercih edilen modeli fırfırlı şal ve atkılar oluyor. Şıklığınıza zariflik de katacak bu tasarımları özellikle gençler çok fazla tercih ediyor. Ayrıca düz örgü örülmüş ve uç kısımlarına geniş saç örgüsü eklenmiş hem başınız hem de boynunuzu örtecek modeli mağazalar da bulabileceğiniz gibi kendiniz de örebilirsiniz.

Bayan Atkı Modelleri Resimleri
Daha ılık havalar için fülar şeklindeki atkı modelleri hem estetik hem de sizi daha şık gösterecek modeller arasındadır. Mağazalar da bulabileceğiniz saçaklı modellerden, ekose desenlere varan onlarca farklı çeşit atkı tasarımı bulunuyor. Akrilik, kaşmir, pamuklu, yünlü gibi farklı tarz da üretilebilen atkılar, hemen yaş grubuna hitap etmektedir. zellikle bere modeli ile atkısı takım olan bayan atkı modelleri çok şık ve zarif gözüküyor.

Daha Önce Yayınlanmış Makalemiz;

Bayan Atkı Modelleri

Sezonun en şık bayan atkı modellerini nasıl kullanabilirsiniz, kendiniz nasıl atkı yapabilirsiniz ya da atkı modellerine şöyle bir bakmak adına dosyamızı açıyoruz.

Atkı modellerinde yine elbette canlı renkler en sevilen modelleri temsil ediyor. Bu anlamda sunulan modeller arasında pembeleri, sarıları, yeşilleri, turuncuları görmek olağan bir durum haline geldi. Atkı modelleri koleksiyonlarında elbette belli markaların modelleri öncelikle kumaş dokusu ile farkını gösteriyor. Eğer sevdiğiniz bir marka varsa bu konuda vazgeçmeyin derim. Ancak kullanabileceğiniz elbette sayısız atkı modeli de var. Öncelikle pek çok kişinin atkı için tercihi örme modeller.

İster dışarıdan alabileceğiniz isterseniz kendinizin yapabileceği örme atkı modelleri hem günlük kullanım için ideal hem de sıcak tutması için. Bu nedenle mutlaka elinizin altında bir örme atkı bulunsun. Kendiniz de basit bir şekilde eskilerin tabiri ile iki ters bir düz örerek atkı örebilirsiniz. İstediğiniz renklerden ve yünlerden zevkinize göre bir model tasarlayabilirsiniz. Tabi etrafınızda atkı örmeyi bilen birileri varsa sizin için daha iyi olur. Atkıyı nasıl kullanacağınız, nerede kullanacağınız seçeceğiniz atkı modeli için bir kıstastır aslında.

Eğer siz aksesuar olarak kullanacaksanız atkı modeliniz daha ince kumaşlı bir model olmalı. Elbise üzerinde duracağı için. Eğer sadece dışarı çıkarken kullanacaksanız elbette en kalın yünlerle hazırlanmış atkı modelleri tercih edebilirsiniz. Atkı modelleri koleksiyonlarında geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi pamuklu ve kaşmir atkı modelleri en sevilen ve nadide görülen parçalardır. Bu tarz modeller abiyelerinizle de kullanabileceğiniz atkı modelleridir. Bu nedenle şık bir kıyafetinizi atkı ile biraz hareketlendirmeniz de mümkün. Bunun dışında mürdüm, narçiçeği, kırmızı atkı modelleri eğer kaşmir ise çok güzel durur haberiniz olsun.

Bayan Atkı Modelleri ResimleriYorum Yaz