Yeni Sezon Plaj Modasında Mayo ve Bikiniler

Mevsim başlarında en çok düşündüğümüz konulardan biri de kıyafetlerimiz oluyor. Yeni yılın moda çizgilerini kendi kıyafetlerimize nasıl yansıtacağımızı düşünür buna göre alışverişlerimizi yaparız. Yaz aylarına girerken de tatil planlarımızı yaparız. Deniz ve güneş tatili yaz aylarının artık vazgeçilmez tatil anlayışı oldu. Ülkemiz de her bütçeye uygun tatil imkânlarına sahiptir. Ama tatili nerede yaparsanız yapın plajlarda kadınlar hep daha şık ve güzel olmaya çalışır ve bunun için plaj modası yakından takip edilir. Bu yılın plaj modasında mayo ve bikinilerde 1950 li ve 1960 lı yılların etkilerini görüyoruz. O yılların tarzı modern çizgilerle birleştirilmiş ve çok şık modeller ortaya çıkmıştır. Bu yıl bikinilerin biraz daha kapalı olduğunu görüyoruz. bikinileri bele kadar çıkıyor ve fırfırlar çok ön planda. Büstiyer tarzı bikini üstlerini de çok görüyoruz.

mayoları da fırfırlarla ve dantellerle süslenmiş. Parlak ve vücudu korse gibi saran kumaşlar tercih edilmiş. Mayolarda en göze çarpan akım ise etekli ya da elbiseli mayolar oluyor. Bu mayolar bu yıl plajlarda çok görüleceğe benziyor. Çünkü gerçekten de bayanları çok şık gösteriyor. Tabi modada çizgiler kadar renkler de çok önemlidir. Mayo ve bikini modellerinde siyah ve beyaz renkleri her yıl kullanılmakta ve modası hiç geçmemektedir. Ama yanık bir tende çok güzel duran renkler de yeni yılın moda renkleri oldu. Sarı ve tonları, mavi ve tonları gibi. Ama birçok rengin birlikte kullanıldığı desenli mayo modelleri de her zaman cazip olmuştur. Çiçekli, hayvan motifli, geometrik şekilli, çizgili mayolar bu yılın modasında zengin bir seçenek oluşturuyor.

Ünlü modaevlerinin mayo ve bikini modelleri artık vitrinlerde yerlerini aldı. Vitrinlerde yeni yılın bütün moda çizgilerini ve renklerini görüyoruz. Tatil hazırlığınızda mayolarınızı veya bikinilerinizi alırken onlarla uyumlu olacak plaj aksesuarları da unutulmamalıdır. Birbirinden şık ve modern tasarımlı şapkalar, çantalar, terlikler, gözlükler plaj kıyafetinizi tamamlayacaktır. Bu aksesuarlarla plajda hem çok rahat edecek hem de çok şık görüneceksiniz.

Yeni Sezon Plaj Modasında Mayo ve Bikiniler Resimleri 

Yorum Yaz