Lc Waikiki trençkot modelleri

Ünlü markaların mağazalarında dikkat çektiği en önemli ürünler trençkot modelleridir. Lc Waikiki trençkot modelleri de 2013 sezonunda mağazalarında ilgi çekici tasarımlarla göz boyamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un gözde alışveriş merkezleri arasında olan Forum İstanbul alışveriş merkezinde 2013 Lc Waikiki trençkot modelleri ve tasarımlarını mağazalarında inceleme fırsatı bulduk. Fırsat bu fırsat birkaç butiği seçmeden ayrılmak istemedik. Mağazalarının diğer ünlü markalara kıyasla kalabalık olduğunu gördük. Çoğu zaman kabinlerde bize sıra gelmeyecek şeklinde düşüncelerimiz olmadı da değil. Fakat geçirdiğimi 60 dakikanın sonunda en şık Lc Waikiki trençkot koleksiyonunu sizler için seçtik diyebiliriz.

İlk dikkatimizi çeken ürünler büyük düğmelerle süslenmiş, kemer bağcıklı trençkot modelleri oldu. Bayanlar geçtiğimiz kış sezonunda en çok bu tasarımları tercih etmişlerdi. Durum 2013 modasında da pek değişmiyor. 2013 Lc Waikiki trençkot butiklerinde tasarımcılar bu  durumu net bir şekilde yansıtmışlar. Büyük düğmeleri olan modeller arasından krem rengi ve koyu lacivert olan tasarımları seçtik. Alışveriş yaparken bu modelleri inceleyebilirsiniz. 

Aynı zamanda kahverengi renk tonlarıyla oluşturulmuş diz altı trençkot modelleri de son derece iddialı görünüyor. Gerek günlük giyimde, gerekse iş yerinizde tercih edebileceğiniz bir tasarım arıyorsanız, kesinlikle kahverengi tasarımlara yoğunlaşın. Tabi sadece bu rengi seçin diye ısrar etmeyeceğiz. Ancak özgün bir tasarım sadece bende olsun diyorsanız Lc Waikiki trençkot modelleri 2013 renklerinde en az tercih edilen model bu renk oluyor.

Biz markanın mağazalarını ziyaret ettik. Bu demek değildir ki, sadece mağazalarında alışveriş yapasınız. Aynı zamanda markanın resmi online alışveriş sitesinde de istediğiniz tasarımları seçebilirsiniz. Burada sunulan Lc Waikiki trençkot tasarımları, 19,99TL’den, 69,90 TL’ye varan aralıklarla sizleri bekliyor. Pazar gününü beklemeden birkaç modeli dolabınıza eklemek istiyorsanız, www.lcwaikiki.com alışveriş sitesiniz ziyaret ederek ideal modelleri siz de seçebilirsiniz.

Lc Waikiki trençkot modelleri ResimleriYorum Yaz