Lc Waikiki Trençkot Modelleri

Lc Wikiki trençkot modelleri 2021

Ülkemiz de giyim sektörüne 1997 yılınd hızlı bir giriş ypn mrk dh sonr Türk mrksı olrk hli hzır d yolun bşrılı bir şekilde devm etmektedir. Türkiye deyılınd hzır giyim sektöründe çok beğenilen şirketler rsın d birinci seçilmiştir. Her kesime hitp eden mrk hem klitesi ile hem de uygun fiyt politiksıyl müşterisinin memnuniyetini çoktn yklmış durumddır. LC Wikiki değişik ürün çeşitliliği ve frklı trzı ile det mdnın öncülüğüne soyunmuştur. Özellikle İlkbhr ve Sonbhr ylrının vzgeçilmezi syıln Trençkot modelleri çok fzl tercih edilen tsrımlrdır. Trençkotlr modelleri şık duruşuyl hem de frklı hv koşullrın uygun olmsı sebebi le her kesim kişiye hitp eden prçlr rsınddır. Kdınlrımızın ynı sır erkeklerin de trençkot kullnımı çok fzl tercih edilmektedir.
[gllery ids="105519,105520,105521,105522"]
Mrknın koleksiyonun d önemli bir bölüme ship oln Trençkot modelleri rsınd uzun tsrımlrı çok fzl dikkt çekiyor. Trençkot koleksiyonun d gençlere için tsrlnn modeller de renk çeşitliliği çok fzl. Özellikle sker yeşili sezonun trendi olmktdır. Genç kesimin dışınd bebeklerde mrknın koleksiyonun d yer lmktdır. Bebekler için tsrlnmış oln trençkot modelleri büyükler için oln Trençkotlrın küçük tsrımlrı olrk krşımız çıkrken çok sevimli ve şık görünmekteler. Mrknın Trençkot tsrımlrı içerisin de Önden düğmeli, kemer bğlmlı, kpüşonlu ve kpüşonsuz ilgi çekici birçok modeleli rhtlıkl seçebilirsiniz.bebeğinizi trz shibi ypbilir, bir örnek ypılmış modelleri de tercih edebilirsiniz. LC Wikiki kdın trençkot modelleri rsınd çok klsik durs d her mevsim ve her sezon çok fzlc tercih edilen LCW siyh trençkot hl çok trend modeller rsınddır. Kendi zevkinize ve trzınız uygun modelleri mrknın koleksiyonun d rhtlıkl bulbilirsiniz. Tüm Trençkot modelleri rsınd d bütçeyi zorlmyck uygun fiytlı ürünleri bulmk mümkündür.

Dh Önce yyınldığımız Mklemiz

Lc Wikiki trençkot modelleri

Ünlü mrklrın mğzlrınd dikkt çektiği en önemli ürünler trençkot modelleridir. Lc Wikiki trençkot modelleri desezonund mğzlrınd ilgi çekici tsrımlrl göz boymy devm ediyor. Geçtiğimiz günlerde İstnbul’un gözde lışveriş merkezleri rsınd oln Forum İstnbul lışveriş merkezinde Lc Wikiki trençkot modelleri ve tsrımlrını mğzlrınd inceleme fırstı bulduk. Fırst bu fırst birkç butiği seçmeden yrılmk istemedik. Mğzlrının diğer ünlü mrklr kıysl klblık olduğunu gördük. Çoğu zmn kbinlerde bize sır gelmeyecek şeklinde düşüncelerimiz olmdı d değil. Fkt geçirdiğimi 60 dkiknın sonund en şık Lc Wikiki trençkot koleksiyonunu sizler için seçtik diyebiliriz.

İlk dikktimizi çeken ürünler büyük düğmelerle süslenmiş, kemer bğcıklı trençkot modelleri oldu. Bynlr geçtiğimiz kış sezonund en çok bu tsrımlrı tercih etmişlerdi. Durum modsınd d pek değişmiyor. Lc Wikiki trençkot butiklerinde tsrımcılr bu  durumu net bir şekilde ynsıtmışlr. Büyük düğmeleri oln modeller rsındn krem rengi ve koyu lcivert oln tsrımlrı seçtik. Alışveriş yprken bu modelleri inceleyebilirsiniz. 

Aynı zmnd khverengi renk tonlrıyl oluşturulmuş diz ltı trençkot modelleri de son derece iddilı görünüyor. Gerek günlük giyimde, gerekse iş yerinizde tercih edebileceğiniz bir tsrım rıyorsnız, kesinlikle khverengi tsrımlr yoğunlşın. Tbi sdece bu rengi seçin diye ısrr etmeyeceğiz. Anck özgün bir tsrım sdece bende olsun diyorsnız Lc Wikiki trençkot modelleri renklerinde en z tercih edilen model bu renk oluyor.

Biz mrknın mğzlrını ziyret ettik. Bu demek değildir ki, sdece mğzlrınd lışveriş ypsınız. Aynı zmnd mrknın resmi online lışveriş sitesinde de istediğiniz tsrımlrı seçebilirsiniz. Burd sunuln Lc Wikiki trençkot tsrımlrı, 19,99TL’den, 69,90 TL’ye vrn rlıklrl sizleri bekliyor. Pzr gününü beklemeden birkç modeli dolbınız eklemek istiyorsnız, www.lcwikiki.com lışveriş sitesiniz ziyret ederek idel modelleri siz de seçebilirsiniz.

[gllery columns="2" ids="576,577,578,579,580,581,582,583,584,585,586,587,588,589,590,591,592,593" size="lrge"]

Yorum Yaz