Lc Waikiki Trençkot Modelleri

Lc Waikiki trençkot modelleri 2021

Ülkemiz de giyim sektörüne 1997 yılında hızlı bir giriş yapan marka daha sonra Türk markası olarak hali hazır da yoluna başarılı bir şekilde devam etmektedir. Türkiye deyılında hazır giyim sektöründe çok beğenilen şirketler arasın da birinci seçilmiştir. Her kesime hitap eden marka hem kalitesi ile hem de uygun fiyat politikasıyla müşterisinin memnuniyetini çoktan yakalamış durumdadır. LC Waikiki değişik ürün çeşitliliği ve farklı tarzı ile adeta mdanın öncülüğüne soyunmuştur. Özellikle İlkbahar ve Sonbahar aylarının vazgeçilmezi sayılan Trençkot modelleri çok fazla tercih edilen tasarımlardır. Trençkotlar modelleri şık duruşuyla hem de farklı hava koşullarına uygun olması sebebi le her kesim kişiye hitap eden parçalar arasındadır. Kadınlarımızın yanı sıra erkeklerin de trençkot kullanımı çok fazla tercih edilmektedir.

Lc Waikiki Trençkot Modelleri Resimleri
Markanın koleksiyonun da önemli bir bölüme sahip olan Trençkot modelleri arasında uzun tasarımları çok fazla dikkat çekiyor. Trençkot koleksiyonun da gençlere için tasarlanan modeller de renk çeşitliliği çok fazla. Özellikle asker yeşili sezonun trendi olmaktadır. Genç kesimin dışında bebeklerde markanın koleksiyonun da yer almaktadır. Bebekler için tasarlanmış olan trençkot modelleri büyükler için olan Trençkotların küçük tasarımları olarak karşımıza çıkarken çok sevimli ve şık görünmekteler. Markanın Trençkot tasarımları içerisin de Önden düğmeli, kemer bağlamalı, kapüşonlu ve kapüşonsuz ilgi çekici birçok modeleli rahatlıkla seçebilirsiniz.bebeğinizi tarz sahibi yapabilir, bir örnek yapılmış modelleri de tercih edebilirsiniz. LC Waikiki kadın trençkot modelleri arasında çok klasik dursa da her mevsim ve her sezon çok fazlaca tercih edilen LCW siyah trençkot hala çok trend modeller arasındadır. Kendi zevkinize ve tarzınıza uygun modelleri markanın koleksiyonun da rahatlıkla bulabilirsiniz. Tüm Trençkot modelleri arasında da bütçeyi zorlamayacak uygun fiyatlı ürünleri bulmak mümkündür.

Daha Önce yayınladığımız Makalemiz

Lc Waikiki trençkot modelleri

Ünlü markaların mağazalarında dikkat çektiği en önemli ürünler trençkot modelleridir. Lc Waikiki trençkot modelleri desezonunda mağazalarında ilgi çekici tasarımlarla göz boyamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde İstanbul’un gözde alışveriş merkezleri arasında olan Forum İstanbul alışveriş merkezinde Lc Waikiki trençkot modelleri ve tasarımlarını mağazalarında inceleme fırsatı bulduk. Fırsat bu fırsat birkaç butiği seçmeden ayrılmak istemedik. Mağazalarının diğer ünlü markalara kıyasla kalabalık olduğunu gördük. Çoğu zaman kabinlerde bize sıra gelmeyecek şeklinde düşüncelerimiz olmadı da değil. Fakat geçirdiğimi 60 dakikanın sonunda en şık Lc Waikiki trençkot koleksiyonunu sizler için seçtik diyebiliriz.

İlk dikkatimizi çeken ürünler büyük düğmelerle süslenmiş, kemer bağcıklı trençkot modelleri oldu. Bayanlar geçtiğimiz kış sezonunda en çok bu tasarımları tercih etmişlerdi. Durum modasında da pek değişmiyor. Lc Waikiki trençkot butiklerinde tasarımcılar bu  durumu net bir şekilde yansıtmışlar. Büyük düğmeleri olan modeller arasından krem rengi ve koyu lacivert olan tasarımları seçtik. Alışveriş yaparken bu modelleri inceleyebilirsiniz. 

Aynı zamanda kahverengi renk tonlarıyla oluşturulmuş diz altı trençkot modelleri de son derece iddialı görünüyor. Gerek günlük giyimde, gerekse iş yerinizde tercih edebileceğiniz bir tasarım arıyorsanız, kesinlikle kahverengi tasarımlara yoğunlaşın. Tabi sadece bu rengi seçin diye ısrar etmeyeceğiz. Ancak özgün bir tasarım sadece bende olsun diyorsanız Lc Waikiki trençkot modelleri renklerinde en az tercih edilen model bu renk oluyor.

Biz markanın mağazalarını ziyaret ettik. Bu demek değildir ki, sadece mağazalarında alışveriş yapasınız. Aynı zamanda markanın resmi online alışveriş sitesinde de istediğiniz tasarımları seçebilirsiniz. Burada sunulan Lc Waikiki trençkot tasarımları, 19,99TL’den, 69,90 TL’ye varan aralıklarla sizleri bekliyor. Pazar gününü beklemeden birkaç modeli dolabınıza eklemek istiyorsanız, www.lcwaikiki.com alışveriş sitesiniz ziyaret ederek ideal modelleri siz de seçebilirsiniz.

Lc Waikiki Trençkot Modelleri ResimleriYorum Yaz