Trençkot modelleri

Yeni sezonun trençkotları arasında kırmızı en sevilen renk oldu. Bu anlamda farklı tasarımlarda pek çok kırmızı trençkot modeli görebilirsiniz. Bunun yanı sıra kemerler de son zamanlarda trençkot modellerinden sıklıkla kullanılan bir detay haline geldi. Siz de mevsim geçişlerinde ya da kışa yaklaşırken bu kıyafetleri seviyorsanız elbette modanın son gözdeleri olan trençkot modellerini de incelemeniz gerekir. Bu nedenle de görsellerimizde görebileceğiniz trençkotlar bunlara birkaç örnek olabilir. Yeni sezon için hazırlanan modellerinde ilgi çeken pek çok tasarım ince ve şık dokunuşlar içeriyor.

Bazı trençkot modelleri yılında sıklıkla yer alan hakim yakalı modeller içeriyor. Bu anlamda pek çok model farklı renk tonlarında hakim yakalı olarak tasarlanabiliyor. Daha genç ve dinamik bir yapıya sahipler. Bunun dışında kullanılan yakalar arasında sivri yaka modeller de ilgi çeken ve beğenilen modeller arasında yer alıyor. Sivri yakalı trençkot modellerinde de bayanların çok seveceği modeller var. Bu modeller arasında kendi kumaşından kemerleri olan trençkotlar ya da genelde büyük düğmeler kullanılıyor. Bu şekilde model ve desen verilen modeller oldukça şıklar. Bunun dışında tasarlanan pek çok trençkot modelinde çarpıcı renkler kullanılıyor. Daha önce söylemiştik kırmızı bu sene dış giyim kıyafetlerinin pek çoğunda yer alıyor. Bunun yanı sıra elbette siyah ve lacivert gibi koyu renkler klasik. Bunun dışında trençkotlarda yeşil, sarı, pembe gibi göze batacak renkler ve bordo, beyaz gibi renkler de bulunuyor.

Trençkot modellerinin dikkat çeken yanlarından bir tanesi de astarlı modelleri. İç ve dışı farklı renklerle kaplanabilen trençkotlar bayanların daha çok ilgisini çekiyor. Bunun yanı sıra astarlı tasarlanan trençkot modelleri kış aylarında da kullanılabiliyor. Pantolon ya da etekle rahatlıkla kullanılan bu kıyafetler aynı zamanda da zevkli bir seçim de oluyor. Eğer siz de hala bir trençkot modeli ile tanışmadıysanız sayfamızdaki görselleri inceleyin. Belki de aradığınız trençkot modelleri buradadır.

Trençkot modelleri Resimleri 

Yorum Yaz