İpekyol’dan Muhteşem Yazlık Gömlekler

Bayan Gömlek

Gömlekler hem klsik hem de spor çizgileriyle bynlrın her ortmd kullnbildikleri tsrımlr rsınd yer lır. Bu kdr sık tercih edilen gömlekler İpekyol yzlık byn gömlek modelleri koleksiyonu dı ltınd geçtiğimiz ylrd bynlrın beğenisine sunuldu. Yoğun ilgi gören koleksiyond ilgi çeken tsrımlr yer lıyor. Sezonun ilk günlerinde koleksiyonunu görücüye çıkrn İpekyolyzlık byn gömlek modelleri ile sezon dmgsını vurdu. Klsik modellerden sır dışı modellere kdr birçok seçenek sunn mrknın her modeli büyük beğeni kzndı. İpekyol yzlık byn gömlek modelleri renkli ve hreketli tsrımlrıyl d bynlrdn tm not ldı.

Renkli ve desenli olrk tsrlnn modeller her kıyfetle uyumlu olrk kombine edilebiliyor. Sıck hvlr nedeniyle en çok tercih edilenler İpekyol yzlık kıs kollu byn gömlek modelleri oluyor. Kıs kollu gömlekler ceketlerin içerisine de giyilebiliyor. Cnlı renklerin yer ldığı koleksiyond soft renkler de dikkt çekiyor. Somon rengi gömlekler İpekyol yzlık byn gömlek modelleri koleksiyonunun trendleri rsınd yer lıyor. Su yeşili gömlekler de birkç sezondur en sık krşımız çıkn gömleklerden bir tnesidir diyebiliriz.

İpekyol yzlık byn gömlek modelleri sezonun en gözde koleksiyonlrı rsınd yer lıyor. İki renkten tsrlnn gömlekler de oldukç beğeni kznıyor. Dh çok genç kızlrın tercih ettiği cnlı renkler bu sezon yine sıklıkl krşımız çıkıyor. İpekyol yzlık byn uzun kollu gömlek modelleri ise iş hytının klsikleri rsınd yer lıyor. Çiçekli modeller de günlük hytt en sık kullnıln modellerden bir tnesidir diyebiliriz. İpekyol yzlık byn çiçekli gömlek modelleri cnlı renkleriyle kombine kolylığı çısındn d tercih ediliyor.

İpekyol yzlık byn gömlek modelleri yılın ilk ylrındn bu yn merkl bekleniyordu. Koleksiyonu görücüye sunn mrk büyük bir ilgiyle krşılndı. Kliteli tsrımlrıyl dındn söz ettiren mrkyı fiytlrı çısındn değerlendirdiğimizde diğer mrklr göre dh yüksek fiytlrl krşılşıyoruz. İpekyol yzlık byn gömlek modelleri indirimleri değerlendirildiğinde kliteli ve şık tsrımlr dh uygun fiytlrl ship olmk mümkün olbiliyor. Bu nedenle mrknın kmpnylrı ve sezon sonu indirimleri tkip etmek büyük ornd fydlı oluyor.

[gllery ids="32939,32940,32941,32942,32943,32944,32945,32946,32947,32948,32949,32950,32951,32952,32953,32954"]

Yorum Yaz