Tesettür Modası

tesettür modasının vazgeçilmezi olan feraceye ilk satırlarımdaki yerini vermek istiyorum. Hiçbir sezon tesettür elbise modasında yeri değişmeyen her sezon kullanılan feraceler önümüzdeki sezon da birçok markada bulunmaya devam edecek. Abartılı işlemeli modelleri olduğu gibi sade ve şık olanları da mevcut olduğundan birçok tesettürlü bayanın beğenisini alarak 2015in elbise modasına çoktan adını yazdırdı bile.

Yeni sezon modası arasında en çok kullanılan renklerin pastel tonlar olduğunu görüyoruz. Mint yeşili, açık sarı, bebe mavisi, mercan, bebe pembesi renklerine sıkça yer veren birçok marka mevcut. Birçok markada elbise ve ceketli takımlar, etekli feraceli takımlar bulmak mümkün. Hem zarif hem şık birçok kombinle tarzınızı yansıtabilirsiniz. Hem yaşınız kaç olursa olsun! Yeni sezon modasının kış aylarında asker yeşili, lacivert gibi renkler oldukça fazla tercih edileceğe benziyor. Belden kemerli olan uzun elbiseler, yüksel bel etekler de yeni reyonlarda yerini alacak.

Bildiğiniz gibi boyfriend jeanlar de tesettür modasına girdiler! Birçok şeyle kombinleyebileceğiniz bu pantolonlar farklı renkler ve farklı tonlarda mevcut. Her renkle uydurup altına giydiğiniz renge uygun da bir topuklu ayakkabıyla harika uyum sağlayacak. Ve bütün dikkatler sizde. Bunu yanında tesettürlü bayanların sıklıkla tercih ettiği hem şık, hem spor, uzun ya da kısa blazer ceketler. Birde bunların arasına floral desenler eklendi mi tamamdır.

2015in tesettür modasına eklenecek bir diğer madde de pançolar. 2015’in tesettür modasının arasında yer alacak bu pançolar hem trend hem şık duruyor. Kışlık giyimde kullanılan bu pançoları ana renklerden seçmenizde fayda var. Her kıyafetle uyum sağlaması için siyah ve vizon gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Belden bağlamalı modelleri de bulunan bu pançolar hem boyu uzun gösterir hem de şıklığınıza şıklık katar.

Eşarp olarak dilerseniz kombininize uygun bir renk dilerseniz zıt renklerle kıyafetinizi kombineyebilirsiniz. Hiçbir zaman modası geçmeyen renkli kumaş gömleklerde her zaman olduğu gibi bu sezon da birçok kombinenizle uyum sağlayacaktır. Çeşitli takı detaylarıyla süsleyebileceğiniz kombineleriniz herkesin ilgisini çekecektir. Dilerseniz yüzük dilerseniz zarif bir bileklik ekleyebilmeniz mümkün.

Tesettür Modası ResimleriYorum Yaz