Çalışan Kadınlar İçin Klasik Stil Önerileri

calisan kadinlar icin klasik stil onerileri 5

Şimdi klsik stil slınd hepiniz biliyorsunuz yni genel htlrıyl bir kombin ypmk isterseniz klsik kombin ypbilirsiniz elbette m bu kimler için uygundur, kimler kullnmlı, kimler kendine göredeğiştirmeli birzcık ondn bhsetmek istiyorum. Öncelikle kendinden emin sofistike böyle yüksek kdemeli rütbeli olbilir vey ofis ortmınd çlışn insnlr için uygundur. Yni z d holding ofis diyebileceğimiz yerlerde kullnmnız gerekir. Çünkü genellikle ince topuklr yüksek topuklr giymeniz gerekebilir bu sitille tbikii şrtdeğil m bu d bunun bir unsuru.

Çünkü klsik stilde feminen bir unsur yok. Stili uygulrken dümdüz bir giyim düşünün erkeklere girebileceğiniz bütün prçlrdn düşünün, mesel beylik bir tişört bir trençkot ve ltın bir jen pntolon mesel, düşünün bunu bir erkek bile giyebilirdeğil mi? O zmn işte mskülenliğe kybilir? Bu yptığınızdeğil m ltınd bir stil eklerseniz yine klsikleri korursunuz m feminenliğide ynsıtırsınız.

Bir klsik sitil oluşturmk istiyorum m birz dh femine gözükmek istiyorum derseniz, ksesurlrınızl bunu yrtbilirsiniz.dediğim gibi yine ykkbı olbilir. Küçük bir file ekleyebilirsiniz vey güzel bir güneş gözlüğü güzel bir kemer bunlrl vey bir şll klsik stili kendi stilinizi elde edebilirsiniz. Şimdi bunu girmemin nedenini bilmiyorum m yeri gelmişken söylemek istedim bir kere klsik stilin nhtr kelimelerinden biri zmnsız olmsı.
[gllery ids="106020,106021,106022,106023,106024,106025,106026,106027"]
Yni siz seneler önce ldığımız bir trençkotu seneler sonr giyebiliyorsnız evet doğru seçim ypmışsınız ve klsik bir prç olduğu içinde dolbınız d zmnsız bir ytırım ypmışsınızdemek oluyor. Bütün kombinlerini oluştururken bütün prçlrınızı özellikle bu şekilde zmnsız seçmeniz çok önemli, zmn d bunu seçerkende kumş klitelerine, mrksın, klitesine bkmnızı tvsiye ederim. Şimdi normlde herhngi bir stilde çok mrklr konuşmz. Minimlist, msküllen, klsik hricinde nereden kıyfetleri ldığınız slınd önemli değildir m tekstilde birz mrklr konuşur rkdşlr, yni oturduğunuz semtiniz işte ne bileyim giydiğiniz şeyler kendi ürütmeniz bu klsik stilde çok önemli bir yer lır insnlr için slın uygun yni belli bir sttüsü oln insnlr için vey bir gelecek vdeden bir sttüde oln bir insn için uygundur.

Tbiki bun uygun olmyn insnlr d klsik giymek isteyebilir. Fkt genel olrk klsik stil birzcık dh işle odklı olduğu için bunlrı söylüyorum yoks kendi sosyl hytınızd istediğiniz gibi gidebilirsiniz, m nsıl sinemy giderken klsik stilde gidilmiyors ofise giderken bun göre gidiyorsk işte ofis olunc bir idel olmuş oluyor. Hedef olmuş oluyor ve gelecektede belli bir rütbe kznmnız gerekiyor gibi bir durum oluşuyor. Bu yold izlemeniz gereken stilin mutlk klsik olmsı lzım.

Dolbınız bu bhsedeceğim bu yzının içerisinde bhsettiğim şeyleri mutlk ekleyin ve kıyfetlerin dediğim gibi klitesi konuşsun. Kişinin mkyjı sçı konuşmz, bunlrı geri pln lıyoruz. Kişinin kendisi ve giydiği şeylerin klitesi konuşmsı lzım. Yni giydikleriniz tbii ki sizin önünüze geçmesin m giydiğinizde insnlrı etkileyebiliyor olmnız lzım. Çünkü klsik stil birzcık dh dediğim gibi yine konu rütbeye bğlnıyor. Rütbe olduğu için birilerine hitp ettiğiniz için y bir müşteriye y bir üst segmentteki insn y lt kdrodki insnlr hitp ettiğiniz için genellikle giydiğiniz şeyin sizi tmmlmsı lzım.

Aynı zmnd klsik olduğumuz içinde sç ve mkyjınd geri plnd klmsı lzım, derli toplu sçlr kullnmnızı öneririm. Eğerki çık bırkıyorsunuz d düzenli dlglr vey dümdüz sçlr kullnmnızı tvsiye ederim. Herhngi bir krışıklığı kldırmyck bir stil.

Birincisi tkımlr mutlk olmlı bir ceket, pntolon vey ceket etek tkım en z 4 tne vey 5 tne hftnın her günü giyebileceğiniz her gün toplntımız olbilir ve sürekli ynı şeyi giymek isteyebilirsiniz. 5 tne tkımımız mutlk mutlk olsun çünkü klsik stilin vzgeçilmezlerinden bir tnesi ynı zmnd rtık sosyl hytınızd kullnbileceğiniz şeyler mutlk tmmlmnız lzım beylikler çünkü sdece biliyorsunuz tişörtlerden ibret değil.

Beylik gömleklerde mvi gömlek mesel beyz gömlek bunlr kesinlikle olmlı, çizgili tişörtler ve çizgili gömlekler kullnbilirsiniz. Bunlr hem birz dh hreket ktcktır hemde kpsül olduğu için sizin grdırobunuz uyum sğlycktır. Bunlr mutlk bulunmlı. Mutlk, mutlk klem elbiseler vey işte böyle klem m dizüstü olbilir. Azıcık yni şirketinizin elverdiği şekilde tbiki diz üstüne giymek istiyorsnız mutlk klem siyh bir elbise olmlı ve jile elbiseler, yni sizin üzerinize ceket giyip ynı zmnd işte ceketinizle giyebileceğiniz trençkotunuzl giyebileceğiniz dolbınızd mutlk bu elbiseler bulunmlı.

Ve bu elbiselerinde tbiki klsik stil içerisinde renkler vr m kırmızı toprk tonlrı siyh beyz işte mvi lcivert gibi renklerden olmsını tvsiye ederim. Çünkü çok renk içeren bir stil değildir.

Dokulr olrk neler kullnbilirsiniz ve iddinızı nsıl ynsıtbilirsiniz?

Evet bu stilde dekolte ynsıtmmlısınız? Dekolte bu stilinin prçsı değil bu stilde olbildiğince dokulrl vuruş ypbilirsiniz. Ne demeye çlışıyorum mesel bir sten kullnbilirsiniz. Sten ip skılı bir bluz kullnbilirsiniz, y d sten bir etek kullnbilirsiniz. Sten bir elbise kullnbilirsiniz vey twit gibi dokulr kullnbilirsiniz. Klsik stilin vzgeçilmezleri o şnel dokulrındn bhsediyorum ve blzir ceket kullnbilirsiniz. Herhngi bir çnt ksesur d kullnbilirsiniz.

Dediğim gibi oynmk istediğiniz yerleri, ksesurlrınız ynsıtsın. Yni belki bir kolye ve küpe ile çntyı, ykkbıyı d bunlrl kendisini ynsıtmnızı öneririm.

Kendi stilinize bunu bğdştırrk şirket ortmınd ikende rht hissetmeyi yklybilirsiniz. Risk içermiyor bu sitil yni hem renk konusund çok fzl dety ve risk içermeyen bir stil hemde klıplr konusund yni vücud çok oturn ve srn böyle sizi rhtsız edecek seviyede şeyler giymenize gerek yok. Olbildiğince sizi iyi gösterecek m vücudunuzu d iyi gösterecek. Fkt ön pln çıkrmyck şekilde giyinmelisiniz.

Trendleri düşünürsek plzzo pntolonlr ekleyebilirsiniz. Bunlrı ip skılı mesel sten dediğimiz buluzlrl kombinleyebilirsiniz. Dntel kullnbilirsiniz.

Bu rd stil ile innılmz ykışcktır. Eğer ki bir desen kullnmk istiyorsnız d olbildiğince görmedik desenler kullnmnızı tvsiye ederim. Çünkü çiçek çiçekli desenler slınd bu stilin çok d fvori olduğu desenler değiller ve desen demişkende desen kullnmnızı evet tvsiye ederim. Neden derseniz çok ylın ve düz bir stil ve birzcık hreket getirmek istiyorsnız kendi kişiliğinizi ynsıtmk istiyorsnız bunu desenlerle vurbilirsiniz. Puntiye desenleri mesel kullnbilirsiniz. Bunlr sizin stilinizin vzgeçilmezi olcklr.

Bu stil için z krizm gerekli klitede gerekli derken neden bhsediyorum?

Şimdi bu stil birzcık dh kişiyi böyle geri pln tbilecek yşlı gösterebilecek olgun gösterebilecek midir? Bu önemli birzcık dh kemikli ypılr d mesel çok iyi durcktır. Uzun olmnız gerek yok m minyon olup kemikleri belli oln kemiksi ypılrı belli oln kişide çok iyi durbilir. Bu yüzden birzcık dh böyle çekicilikden bhsediyorum yni ill 90 60 90 işte ltın orndn bhsetmiyorum demek istediğim bu değil birz dh dikkt çekici bir tip seni ve yine kemikli bir vücud ship iseniz sizde bu krizm d çok iyi durbilir bu stil. Çünkü birz blık etli vücutlr d birz dh vmp durbilir. Çünkü stil bir klem etek giyersiniz vmp mesel bunu istemiyoruz klsik stilde o yüzden bunlr dikkt ederek esprili seçmeniz önemli bund vücudunuzund bir pyı olduğunu unutmmnızı tvsiye ederim.

Yorum Yaz