Şal eşarp modelleri

Tesettür giyime farklı bir soluk getiren şal eşarp modelleri ile bayanlar kıyafetlerini renklendirmeye devam ediyor. Göz doldurucu desenleri ile şal eşarplar yeni sezon için inceltilmiş kumaşlar ile birlikte vitrinlerde yerlerini aldı.

Tesettürlü bayanların yaklaşık 8-10 yıl kadar öncesinde eşarptan başka pek seçeneği yoktu. Şimdi ise şal olarak kullanılmaya da oldukça müsait olan, renk renk ve desen desen şal eşarp modeli bir çok mağaza da satılıyor.

şal eşarp modelleri arasında doğal renklerin üzerindeki çizgi detayları dikkat çekiyor. Daha modern bir hava yakalamak isteyen tesettürlü hanımların çokça tercih edeceği bu modern çizgi detaylı eşarpların yanı sıra geleneksel çizgileri de yeni sezonda bulabilirsiniz. Şal eşarp kullanmayı seven tesettürlü hanımlar ise artık yalnızca tesettür mağazalarına gitmek zorunda kalmıyor. Bir çok aksesuar mağazasında rahatlıkla bu şal eşarplardan rahatlıkla bulabilirsiniz.

Şal eşarplar yalnızca tesettürlü hanımlar için kullanışlı olmamakla birlikte tüm tarzdaki hanımların  bu şal eşarpları kullanması mümkün. Adı üstünde olan bu modelleri şal olarak kullanabilirsiniz. Özellikle bahar aylarında, hafif esintili olan günlerde şallar hayat kurtarıcı parçalar. Hem kullanmadığınız zaman çantanıza atabileceğiniz kadar da kullanışlı. Hem de düz renk bir şal yerine bu renk renk ve desenli şal eşarp modelleri ile kıyafetinize farklı bir renk katabilirsiniz. Hem deşal eşarp modasına uyum sağlamış olursunuz. 

Bu yılki şal eşarp çeşitleri arasında fular olarak kullanmaya uygun modeller de bulabilmeniz mümkün. Özellikle uç kısımlarında desen, çizgi ve püskül gibi detaylar ile renklendirilmiş olan şal eşarp çeşitleri fular olarak kullanmaya oldukça müsait.

Şal eşarp desenleri arasında geleneksellikten hoşlanan hanımlara hitap eden desenleri bulmakta mümkün. Osmanlı desenleri olarak da bilinen bu tarz şal eşarplar tesettürlü hanımların ilgisini çekebileceği gibi, yalnızca şal olarak kullanıldığında da güzel bir görünüm sergiliyor.

Rengarenk elbiseler giymeyi seven tesettürlü hanımların göz yormayacak bir görüntü için daha çok tercih etmeleri gerek düz renk şal eşarplar arasında da renk seçenekleri bu yıl oldukça fazlasıyla göze çarpıyor. Soğuk renkler bulabileceğiniz gibi kırmızı, turuncu gibi daha sıcak renkler de bulabilirsiniz.

Şal eşarp modelleri ResimleriYorum Yaz