DKNYYaz Koleksiyonu

Donna Karan New York diğer bir adıyla dkny moda ve kıyafet tasarımının önde gelen firması dknyyaz koleksiyonu tanıtıldı. Moda denilince akla gelen ilklerden olan dkny 1989 dan dan beri getirdiği tecrübe bilgi birikimi ve piyasa vizyonu ile yine moda dünyasına damgasını vurdu. Çok farklı parçalardan oluşan bu koleksiyon saatten abiyeye kadar her alanda iddiasını koruyor. Tam bir New York havası estiren bu marka şehir hayatının tekdüzeliğine bir tokat gibi iniyor ve inanılmaz parçaları ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Günlük hayatta rahatça kullanılacak ürünleri üreten dkny absürt modelleri ile de şansını deniyorlar.

Dkny koleksiyonu kırmızı ve krem rengi straplez elbiseleri erkekler için dkny baskılı siyah beyaz tshrt ve short kombinasyonları ile tek bacağından kısa beyaz dökümlü elbiseleri koleksiyona damgasını vuruyor. Spor giyim alanında da iddialı olan dkny mavi tonlarında spor ürünleri ile sevenlerinin karşısına çıkıyor. Yaz koleksiyonu içersinde iş yaşamında ve günlük hayatta rahatça kullanılabilecek parçaları barındırırken bayan giyiminde armalı kot pantolonları bahçıvan tarzı askılı pantolonlarla rahat olmak isteyen bayanların vazgeçilmezleri arasına girecek gibi görünüyor.

koleksiyonu içersindeki en iddialı parça ise bize göre beyaz tül altına beyaz mayoydu. Tanıtılan bu koleksiyon arasında deneysel çalışmalarda yapan dkny bilindik tasarımlarının yanı sıra sıra dışı çizgisiyle de bize tam bir New York havası veriyor. Mavi ve beyaz mini eteklerin sıkça yer aldığı bu koleksiyon içersinde düz beyaz takım elbiseler dkny için şık parçalar arasında yer almakta dkny yaz koleksiyonu desenli bol kesim elbiselerin yanında bayan takım elbise severler için beyaz üzerine siyah çizgilerle bezenmiş bayan takım elbiselerini beğenimize sunuyor.

Erkek giyimde short ve ceketi kombinleyen dkny krem rengi ve beyaz tonlarındaki kumaşı ile de göz dolduruyor. Moda kavramının bu denli önem arz ettiği şu günlerde dkny takip etmek sizi tüm kaygılarınızdan kurtarır. O bir moda ikonu olmasının yanında yıllardır zarafet ve şıklığın eş anlamı haline gelmiş durumda durmayın! dkny müthiş ürünleri ile sizleri bekliyor.

DKNYYaz Koleksiyonu Resimleri 

Yorum Yaz